Skocz do zawartości

STi S.E. vs STi MY'06


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przy pelnym zamknieciu mniej ryje swinka nie ?? ja takie przynajmniej mialem wrazenie na sniegu ...

 

NIe jeździłem MY 2006 ale z mojej wiedzy o dyfrach wnioskuje że nie ma siły żeby nie ryło na zblokowanym centralnym dyfrze ale za to prowadzisię super w poślizgu - więc stawiasz auto przed zakrętem i jedizesz :-D

 

Jest dokladnie tak jak pisze Azrael.

 

shodan, czekam na EVO IX. Poki co STi'06 jest znacznie bardziej komfortowa od EVO, lecz nadal nie dorasta mu do piet, jezeli chodzi o ukl. kierowniczy. Szczegolow dowiemy sie na suchym.

 

Kuba, musze zescanowac, to wkitram.

 

Than_Junior, ale ja wlasnie dokladnie tak napisalem. Podobaja mi sie czerwone zegary, ale wkurza mnie fakt, iz reszta podswietlenia jest zielona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co STi'06 jest znacznie bardziej komfortowa od EVO, lecz nadal nie dorasta mu do piet, jezeli chodzi o ukl. kierowniczy.

 

Co do komfortu: to fajnie, że będzie można tym samochodem normalnie jeździć po mieście 8).

 

Natomiast jeśli chodzi o układ kierowniczy: nie znasz się i tyle.

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq a cos ty oczekiwal po gosciu, ktory na dzien dzisiejszy mysli juz o zakupie EVO X, ze bedzie wychwalal ci STI? :mrgreen::lol: 8)

Natomiast jeśli chodzi o układ kierowniczy: nie znasz się i tyle.

 

No pewnie, ze Michal sie nie zna. W koncu nie ma takiego doswiadczenia w jezdzie sportowymi autami jak MY :D:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co STi'06 jest znacznie bardziej komfortowa od EVO, lecz nadal nie dorasta mu do piet, jezeli chodzi o ukl. kierowniczy.

 

Co do komfortu: to fajnie, że będzie można tym samochodem normalnie jeździć po mieście 8).

 

 

U mein budzi pewne obawy ze po upalaniu na zaśnieżonym torze michał mówi ze jest bardizej komfortowe, ale robi lepsze czasy w testach niż MY '05 więc może nie będize źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06, Impreza WRC '06!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az: Czego Ty ode mnie oczekujesz, czlowieku? Ja sam sobie nie moge zalatwic przejazdzki a co dopiero... :lol:

 

A tak serio to probowales podjechac Cossim i poprosic o jazde? :twisted: Bo generalnie nie recze za sprzedawcow(!), ale Cossiarka jednak tez jest wymagajaca, wiec mialbys wieksze szanse na testdrive... 8) Gdyby to ode mnie zalezalo :roll:

 

WRCfan: nastepne spotkanie forumowiczow w salonie z L.K. chyba bedzie przed sylwestrem wiec do niego wtedy kieruj takie pytania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...