Skocz do zawartości

Rajd Brodnicki


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z kolegą nie chcieliśmy wracać do domu, tak nam się podobało. Tylko żony co chwilę wydzwaniały psując cały fun. Chociaż popołudniem pojechałem z żoną i znajomymi szukać rajdu po okolicach ale już było po wszystkim.

jeden filmik ze startu załogi Tarazewicz, która w piątek była u mojego brata w sklepie i dolewał im olej do skrzyni. Brat się chyba zakochał w Subaru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wrzuciłem 2 filmiki brodnickiej załogi Węgrzynowski-Ronkiewicz na Subaru Impreza WRX STI :D

OS Augustowo

 

OS na Rynku w Brodnicy, który formalnie rozpoczynał rajd.

 

Później wrzucę resztę filmów.

Ogólnie byłem w czwartek strasznie wkurzony, bo jedyne info o rajdzie było na stacji benzynowej obok mojego osiedla. W żadnej prasie nic nie było opisane, trochę szkoda bo więcej ludzi by przyjechało na Rajd nie tylko z okolic. Gdybym wiedział z miesiąc wcześniej to bym sobie zaplanował cały dzień, łącznie z każdym OS. Kolega mieszka w Wielkim Głęboczku i okolice rajdu zna jak własną kieszeń i mógłby pokazać każdy zakątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piiip, piiip, edit, piip, fakfakmadafaka edycja moderatora, edit, edit, piiiiip, edycja moderatora! i edycja moderatora w edycja moderatora, fak, piip!

 

czyli czas zacząć upalać Lancera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

rajd naprawdę bardzo udany. No i wiadomo na szutrze czteronapędówki są górą. Mnie jednak osobiście bardzo podobała się piękna jazda bokami kolesia (bodajże Maciej Sztomberski) jadący tylnonapędowym BMW 328 E36. Wygrał klasę 5 pow. 2000cm3 i zajął 8 (a bez Zbyszka Staniszewskiego) 7 miejsce w generalce. Jak na tak mało konkurencyjne auto to naprawdę dobrze. Tym bardziej, że kolesie z pzmotu rajd trochę wykastrowali wprowadzając na oesach dodatkowy punkt zatrzymania auta. Dało to przewagę autom lżejszym i 4WD, a E36 na pewno do takich nie należy.

 

-- 25 wrz 2011, o 21:58 --

 

hej koledzy subarowcy

 

Ciekawy wątek odnośnie rajdu brodnickiego stanowi peugeot 405 !!!

Znacie to auto? Rocznik pewnie coś ok. 1993-5. Silnik Mi16 mocy ok. 160-180KM. Napęd 4x4.

A widzieliście wyniki? Koleś co prawda wypadł z trasy i nie ukończył rajdu, ale zanim wypadł (do 9 OS.) to jak jechał. Jechał prawie łeb w łeb z najlepszymi subarakami dużo nowszymi i dużo mocniejszymi.

I co wy na to?

Może drogą w utrzymaniu subarynę zamienić na peugeota co? Szkoda, że to auto nie jest już produkowane, bo zamieszałoby w świecie motoryzacji.

Zresztą swoją drogą te nowsze auta chyba z jazdą mają coraz mniej wspólnego, bo np. na suchym to subarynę zostawia więcej aut np. bmw E36 właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odgrzeję kotleta, bo już w nadchodzący weekend 24-25 sierpnia odbędzie się 16 Rajd Brodnicki. Zapraszam wszystkich chętnych na trasy rajdu.

Więcej info: http://www.automobilklubtorunski.pl/aktualnosci/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę z pewnością. Na mecie 3 OS w Skarlinie lub w pobliżu, bo mieszkam o przysłowiowe 5 minut drogi :D

Niech mi ktoś wyjaśni: OS3 25 sierpnia - cała trasa z NML do Skarlina jest OeSem? Tego się nie da przejechać w 3 minuty, jak napisano w harmonogramie. Co źle odczytuję? http://www.automobilklubtorunski.pl/pli ... warszawski).pdf oraz http://www.automobilklubtorunski.pl/pli ... -mapa2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na całym Rajdzie Brodnickim jako że w tym roku mieliśmy z bratem debiut, który wypadł bardzo dobrze :-)

Najsłabsze auto (SC 0,9 :lol: ) w rajdzie a mimo to nie byliśmy ostatni, bo Prolog był bardziej przeznaczony dla małych/zwinnych aut i duże miały trochę mało miejsca. Na wszystkich OS'ach nie oszczędzaliśmy auta, był "ogień na tłoki i uśmiech szeroki". Ogólnie jestem zachwycony całym rajdem i ludźmi których poznałem, wszystko fajnie zorganizowane i w przyszłym roku też startujemy :-) Startowaliśmy z numerem 48- M.Steinborn- M.Steinborn, zajęliśmy 13 miejsce w klasie I i 36 miejsce w generalce.

 

Oficjalne wyniki:

http://www.automobilklubtorunski.pl/wyniki.html

 

gourmet byłeś zielonym Forkiem? Jeśli tak to staliśmy obok siebie przed PKC-7 w Jabłonowie. Obok Forka stał czarny WRX a za Subaru białe Seicento z naklejkami Rallyshop.pl na bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gourmet, też nie mogłem zrozumieć tej trasy opisu brakowało.

 

Gacek 555, miałem okazję Cię posłuchać na ps w Jabłonowie

 

cukierek, Gratuluję udanego debiutu

 

na trasie zamieniłem jeszcze slowo z forumowiczem tyca po ostatniej ps.

 

rajd fajny okiem kibica natomiast faktycznie w jabłonowie ciasny o czym już na prologu wielu się przekonało, dawno nie widziałem tylu kapci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem i startowałem, niestety nie moge zaliczyć do udanych.

5miejsce w klasie i 10 w generalce dalekie od moich oczekiwań.

Pojechaliżby zbyt ostorznie, zachowawcz + WOLNO :(

musze sie jeszcze autka nauczyć i popracować. Wtedy bedzie lepiej bo auta ma duży potencjał i spokojnie mogło by wygrawać generalki.

pozdro dla forumowicza który na ostatnim OS nas zaczepił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...