Skocz do zawartości

Słabe hamulce


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

OGS, nowa kosztowała 4 razy więcej (z klimą, dwiema poduchami) więc też nie tak źle... I faktycznie jeśli nie musisz (nie chcesz) jechać szybko to jest to wygodny samochód, nawet na Wrocławskich poligonowych drogach.

 

No, czyli nieźle wyposażone Chevi. Dostałeś "w spadku" przy wymianie na niebieskie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, przecież już wielokrotnie wałkowaliśmy ten temat. Wprawdzie auto zupełnie nie trafione w moje potrzeby, ale dobrze mi znane, w sumie niezawodne, i z tańszymi częściami zamiennymi niż Subaru :D ale ma niestety zepsuty napęd na wszystkie koła, turbo też nie działa... Jednak, "darowanemu...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, przecież już wielokrotnie wałkowaliśmy ten temat. Wprawdzie auto zupełnie nie trafione w moje potrzeby, ale dobrze mi znane, w sumie niezawodne, i z tańszymi częściami zamiennymi niż Subaru :D ale ma niestety zepsuty napęd na wszystkie koła, turbo też nie działa... Jednak, "darowanemu...."

 

Ja się tylko zastanawiam, czy mama zmieniła taki miękki dupowóz na hardcore'owego (w tym porównaniu) WRXa. Jak tak - to niezły przeskok :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nubira jej dobitnie nie wystarczała, zawsze lubiła jeździć to co miała sobie kupić ? BMW ?! :wink:

Zresztą po jej jeździe chyba nikt nie pozna, że się przesiadła z Nubiry na Imprezę (na forum są świadkowie :D ), a faktycznie taki przeskok to mało kto robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest taka, już jakiś czas temu zauważyłem, że w mojej Toyocie Corolli(1998) hamulce są tragicznie. Mechanik powiedział mi, że to wina klocków, więc kupiłem jakieś za 260zł w Toyocie. W cześniej miałem klocki hamulcowe Ats. Chciałem założyć jakieś tarcze lepsze, ale od mechanika usłyszałem, że nie warto, że wystarczą dobre klocki a poza tym czasem jak sie założy tarcze to tak piszczą że słychać auto z kilometra... 8)

 

Nie wiem co zrobić?? Wkurza mnie to ponieważ chce mieć lepsze hamulce gdyż naprawde te są słabe i nie sprawdzają się.

Czekam na jakąś sensowną porade

 

Z góry dziękuje

Sprobuj Klocki z Katalogu EBC: GREEN STUFF lub RED STUFF, w zalezności od stylu jazdy. Ja uzytkowalem RED STUFF w NISSANIE NX 2.0 i czulem ogromna poprawe skutecznosci i te klocki wcale nie sa typowo rajdowe na zimno tez dzialaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj Klocki z Katalogu EBC: GREEN STUFF lub RED STUFF, w zalezności od stylu jazdy. Ja uzytkowalem RED STUFF w NISSANIE NX 2.0 i czulem ogromna poprawe skutecznosci i te klocki wcale nie sa typowo rajdowe na zimno tez dzialaja.

 

a cenowo jak wyglądają?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj Klocki z Katalogu EBC: GREEN STUFF lub RED STUFF, w zalezności od stylu jazdy. Ja uzytkowalem RED STUFF w NISSANIE NX 2.0 i czulem ogromna poprawe skutecznosci i te klocki wcale nie sa typowo rajdowe na zimno tez dzialaja.

 

a cenowo jak wyglądają?? :roll:

do nissana Greeny kolo 235zl, Redy 290zl zapytaj w www.projectxs.pl -> tam kupilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"słabe (106 KM), tanie (teraz z 11.000 zł) autko. Zmieniłem to co było najłatwiej i to co mi poprawia bezpieczeństwo. Nawet felg nie zmieniałem, raz, żeby być cichociemnym"

 

Witek:) Nubira 106Km na stalowkach zeby byla cichociemna...:) przeciez przy tej mocy nie ma co maskowac jej oszalamiajacych osiagow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, no jakto ?! Jak zahamuję innej Nubirce 1.6 przed nosem to sie kierowca ostro zdziwi :twisted: Moje osiągi w przyśpieszeniach ujemnych nie są takie złe. 8)

 

Widzisz, akurat felgi maskują tarcze :wink: Zresztą to czego się czepiasz było pisane z przymrużeniem oka. Chociaż, jak by się poważnie zastanowić… po Nubijce wyglądającej całkowicie seryjnie mniej się ludzie będą spodziewać tego, że jest całkowicie sprawna technicznie, zadbana, jeździ na benzynie a nie LPG i ma szalonego, nieekonomicznego kierowcę. Zresztą na suchym śmiało bym stawał na światłach z Imprezą 1.6 :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie czepiam sie, tak mnie cos rozbawilo ta cichociemnosc w aucie duzym ze 100km mocy:)

 

Ja swoim 1.4 tez moge stawac z 1.6, a nawer z 2.0 N/A, a jak ciasny tor to i nawet z czyms mocniejszym (sprawdzone, na torze w kielcach gdzie jednej imprezie turbo na dupie siedzialem, a gdzies w lusterku zblizajacego sie Azraela widzialem), ale maskowac go na cichociemnego nie ma czego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...