Jump to content

Rally Służewiec VI - 16 sierpnia 2011 o 17:00

Przemek_Docent
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś z The Forum będzie tym razem śmigał? :-)

Ja się wybieram pierwszy raz, ale biernie - zanim zmęczę tam swoją "neoturbowannę", jedną pojeżdżawkę zamierzam tam spędzić z aparatem w ręku :-)

• Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jak zwykle będę pooglądać póki co, ale coraz bardziej mnie korci żeby w końcu wystartować ;D. Tylko kask muszę nabyć, chyba że można w narciarskim startować :lol: .

Ja jak zawsze, pewnie znowu będę każdego w bramie witał i nikt nie będzie wiedział że to forumowy wiewiór tylko jakiś chłopek pracujący na rajdzie

A skąd np. ja mam wiedzieć, że to ty jesteś - na spotach w GALMoku nie bywasz

maciekSubru, daj mi jakieś namiary na te spoty no i kierowce bo jeszcze prawka a co dopiero wozu nie mam :mrgreen:

elmo, bardziej interesowała by mnie koszulka forumowa z odbiorem osobistym i płatnością w Warszawie :)

GRB, dawaj w narciarskim, ja wezme crossowy i bede twoim pilotem haha. Forum Subaru Rally Team sie szykuje :lol::mrgreen::twisted:

W tym momencie to i tak nie wystartuję, bo mi pękła rura od chłodnicy i mi trochę dymi jak się nagrzeje, bo silnik ochlapany :x . Nowe rurki już w drodze, ale na wtorek nie da rady ;/.

Co do koszulek to tu jest wątek:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=17&t=139526&start=0

A przelew można i na poczcie puścić nie trzeba mieć konta :D.

Jeśli ktoś zobaczy gościa pod 40, z aparatem, w niebieskiej koszulce z wielką trzodą na plecach i napisem LET'S BURN SOME FUEL, to będę ja :-)

No chyba, że będzie padać, to jednak kurtka. Niebieska, bez trzody ;-)

maciekSubru, z tego co widzę to spoty są w godzinach wieczornych a tak się składa że mam ostatni autobus do domu o 22:15 z centralnego i trochę lipnie będzie przyjeżdżać na chwilę :)

I tatuś musi pozwolić :mrgreen:

NIE POZWALAM :!: 8)