Skocz do zawartości

Czy ktos by mnie poratowal instrukcja do WRX MY05?


brent

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu lepiej po angielsku?

 

Jakos tak wole wszelkie instrukcje w wersji angielskiej, wydaja mi sie mniej belkotliwe niz polskie tlumaczenia. Oczywiscie pod warunkiem, ze nie chodzi o produkt polski, wtedy efekt takiej polityki moze byc zgola odwrotny od zamierzonego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komus sie chce skanowac to moge udostepnic :wink:

 

Do Krakowa, o ile czas pozwoli, chetnie sie poturlam, na razie z checia moge dolozyc sie do akcji "skladkowa" kwota. Jesli chodzi o skanowanie, to bardzo dobry pomysl i moge to wykonac, mam szybki skaner :)

 

Jest taka mozliwosc, zebys mi wyslal manual poczta? Do zwrotu, jesli bedzie taka potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brent, jak potrzebujesz juz to Ci moge wyslac poczta (wyslij mi adres na PW)... ale moze jak dojedziesz na "akcje" to dam Ci osobiscie :twisted:

 

Jesli mozna prosic, to wylalbym teraz... No wiesz, nowe auto wymaga doglebnego poznania :) Wyslalbym Ci adres na PW. A jak mi sie uda dotrzec na akcje, to oddam instrukcje z nawiazka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o skanowanie, to bardzo dobry pomysl i moge to wykonac, mam szybki skaner

Jezeli Ci sie to uda - bardzo prosze o wersje na CD, podjade gdzie trzeba w rejonie W-wy.

 

Nnnnno tak, wlasnie dowiedzialem sie, ile stron ma ta instrukcja... Az tak szybkiego skanera nie mam, ale slowo sie rzeklo i sprobuje to wskanowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brent, może najprościej kupić ją w SiPie lub w serwisie?

 

Przyznam szczerze, ze tak banalne rozwiazanie nie przyszlo mi do glowy :) Tak sie przyzwyczailem do PDFow i innych formatow elektronicznych, ze proszac o "poratowanie" mialem wlasnie na mysli tego typu postac tej instrukcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie potrzebuję WRX MY05 - oj jeszcze długo nie będzie mnie stać na takie auto...:( - ale zrobić pdf-y dla forum mogę.... musiałbym pozyskać tylko oryginał do skanów. Dla siebie zaś potrzebuję wszelkich informacji technicznych + info o naprawach do mojego Legasia...:-). I najlepiej po polskiemu:-)

 

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie zaś potrzebuję wszelkich informacji technicznych + info o naprawach do mojego Legasia...:-). I najlepiej po polskiemu:-)

Po polsku nie ma, są po angielsku lub niemiecku. Angielskie są tu:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=103254

Legacy '98 powinno podejść, jak nie, to mogę Ci zeskanować niemiecką instrukcję od rocznika 1996.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemiecką instrukcję od rocznika 1996

 

Oryginalną do '94 dostałem razem z innymi papierami, ale po niemiecku ja ni diabła:)

 

Dobrze, że chociaz obrazki są...:)

 

Zastanawiałem się, czu w przypadku silnik, napęd, zawieszenie nie podejdzie to pod antyka?

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, czu w przypadku silnik, napęd, zawieszenie nie podejdzie to pod antyka?

Trochę się różnią. Silnik jest podobny, prawie taki sam (moc przynajmniej ta sama), ale zdaje się osprzęt nieco inny. Podobnie kilka różnic w zawiasie. Ale nie przejmowałbym się zbytnio :) Ogólne zasady są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...