Skocz do zawartości

Lotka


adamsolberg

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno być z lotką w pudełku :twisted:

Z tą co to ze Stanów przyjechała z używanego auta, czy z tą co ją odlewają w PL? :mrgreen:

 

Jaki to klej :?:

Do szyb zapewne, jest czarny i jest mała szansa żeby puścił 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch,

 

ja dotychczasowa lotke znaczy te ogolnie dostepna mam przykrecona przy pomocy tylko dwoch srub po jednej na strone, przy klapie sa takie gumeczki charonijkowe oslaniajace przewody. wyciagajac je na bok odslania sie otwor owalny latwo bylo tam zamontowac nic nie uszkadzajac. tym razem licze na podobna latwosc montazu ...myle sie ???

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lotka pomalowana i zamontowana. Niestety trzeba było przykręcić po bokach dla pewności śrubka, ale efekt jest mega ;]. Fotki wieczorem, a szczegółowe jutro ;)

 

Pozdrawiam

 

-- 21 mar 2012, o 00:46 --

 

I ot co wyszło ;]. Zdjęcie tego tak nie oddają, ale na zywo wygląda mega! :twisted:. Przy okazji jak już przy lotce było grzebane to jeszcze trzeba było poczekać żeby klej wysechł to ojciec stwierdzi że go poczyści trochę. Spolerował całego i wyczyścił. Autko wygląda jak nowe :twisted:

 

2f39bdebba0a7702.jpg

28be9ad1a8039066.jpg

1d9ae7bcbacee65a.jpg

85243dc4937db616.jpg

dc5ec20e0a06fe60.jpg

360860bfcc25d937.jpg

e1d574fd21ea1c2b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło jednak ryzyko się opłacało :mrgreen:

 

Lotki mają być na piątek, ale prawdopodobnie nie wyrobię się żeby je odebrać więc odbiorę w poniedziałek i zapraszam po odbiory ;)

 

Osoby które jeszcze nie zapłaciły za wysyłkę (lub pakowanie) a chciały by proszę o wysłanie pieniędzy.

 

Osoby którym będę wysyłać poproszę o adresy (na pw) do wysyłki (dla pewności wszystkich "wysyłkowiczy" nawet jeśli był już wysłany). Paczki prawdopodobnie zostaną nadane we wtorek (czyli będą u was na środę).

Ważne w pw z adresem proszę o telefon, dla kuriera co by paczka bez problemów doszła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osoby którym będę wysyłać poproszę o adresy (na pw) do wysyłki (dla pewności wszystkich "wysyłkowiczy" nawet jeśli był już wysłany). Paczki prawdopodobnie zostaną nadane we wtorek (czyli będą u was na środę).

Ważne w pw z adresem proszę o telefon, dla kuriera co by paczka bez problemów doszła!

 

Masz namiary czy mam jeszcze raz wysyłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lotka pomalowana i zamontowana. Niestety trzeba było przykręcić po bokach dla pewności śrubka, ale efekt jest mega ;]. Fotki wieczorem, a szczegółowe jutro ;)

 

Pozdrawiam

 

-- 21 mar 2012, o 00:46 --

 

I ot co wyszło ;]. Zdjęcie tego tak nie oddają, ale na zywo wygląda mega! :twisted:. Przy okazji jak już przy lotce było grzebane to jeszcze trzeba było poczekać żeby klej wysechł to ojciec stwierdzi że go poczyści trochę. Spolerował całego i wyczyścił. Autko wygląda jak nowe :twisted:

 

[ ]

[ ]

[ ]

[ ]

[ ]

[ ]

[ ]

Wygląda jak uszyta na miarę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...