Skocz do zawartości

Lotka


adamsolberg

Rekomendowane odpowiedzi

jakie gabaryty ma paczka i ile warzy ?

 

Co do wielkości to trochę więcej niż lotka, a co do wagi to nie wiem bo nie mam czym tego zważyć ale też niewiele więcej niż lotka ;)

 

Fajnie ta lotka wyszła :D

 

Fajnie fajnie, też jestem zadowolony ;)

 

Oby pasowało, bo będziesz musiał przymierzać lotkę do klapy bagażnika z odległości ok 15mm, a żeby przymierzyć na styk to muszą być już otwory w klapie na śruby będące w lotce.

 

Ja mam nadzieję że ryzyko będzie się opłacać. Zawsze można śruby obciąć (pozostaną wtedy 2 otworki na sruby wkręcane od "wnętrza" i jeśli będzie pasować (za co również trzymam kciuki) to napakować kleju do szyb, albo podłubać i zatopić nowe śruby. Ale to już zabawa dla lakiernika ;)

 

Jutro się wywiem ile u mojego znajomka w Piasecznie będzie kosztować malowanie lotki z montażem 8)

I oczywiście przekażę info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będę mieć dostęp do tych uszczelek które to się obkleja od spodu lotki, ale to potwierdzę we wtorek jak by ktoś był chętny ;)

 

Pozdrawiam

 

Ja również chętnie przytulę uszczeleczki. :)

 

uszczelki od Igi_666 - lista

1. bakupno

2. drout

3. evi

4. DAF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będę mieć dostęp do tych uszczelek które to się obkleja od spodu lotki, ale to potwierdzę we wtorek jak by ktoś był chętny ;)

 

Pozdrawiam

 

Ja również chętnie przytulę uszczeleczki. :)

 

uszczelki od Igi_666 - lista

1. bakupno

2. drout

3. evi

4. DAF

5. DerickB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uszczelek nie zdążę zamontować. Mam nadzieję, w środę oddać lotkę do lakiernika, czwartek/piątek montaż, w międzyczasie przyciemnić szybki z tyłu i pokażę cały nowy image forka w odpowiednim wątku, więc STRZEŻCIE SIĘ :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla reszty ferajny w tym mnie kiedy beda bo w marcu to szerokie pojecie...

Towar odbierałem w piątek, wtedy jedna sztuka była w produkcji. Na jedną sztukę trzeba liczyć średnio 1,25 dnia a doprodukować (oprócz tej co się już robiła) muszą 12 więc tak około 9 marca powinienem resztę odebrać, może później. Generalnie pierwsza połowa marca.

 

ciekawe czy znam :mrgreen:

 

Zakład na Geodetów. Malowanie lotki 350zł. Nie zapytałem tylko czy w cenie montaż czy nie.

 

Ja moją będę zakładał w czwartek, wtedy będzie jakieś spy foto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uszczelek nie zdążę zamontować. Mam nadzieję, w środę oddać lotkę do lakiernika, czwartek/piątek montaż, w międzyczasie przyciemnić szybki z tyłu i pokażę cały nowy image forka w odpowiednim wątku, więc STRZEŻCIE SIĘ :twisted:

 

 

wszystko zamontujesz co planowałeś? nie zapomnisz o czymś :wink: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lotka jest cała i zdrów no i całkiem fajna jest :twisted:.

Dotarła we wtorek. Wybaczcie że dopiero teraz daje znać, ale zapierdziel w robocie był i przez to jeszcze tych uszczelek nie ogarnąłem ;). Na przymiarkę lotki muszę poczekać do końca tygodnia bo Forek ma wymuszone SPA w warsztacie ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...