Skocz do zawartości

Projekt promocji marketingowej Subaru


polll

Rekomendowane odpowiedzi

plejady powinnismy dostawac darmo w ramach dobrego obyczaju na drodze klient -sprzedawca.(co miesiac bysmy cieplo o sipie mysleli :lol:

 

Cóż ... to jest fakt.

Nawet Fiat mi od 5 lat swoją gazetkę 'Dolce Vita' podsyła - to jest miłe :-)

Mi Ford przysyła ale nie czytam - od razu kosz,cóż brak czasu. Inne marki raczej nic nie przysyłają a mam tego mały przegląd. Fiaty 4 kupiłem i nic nie przysyłają :(

renault przysyla citroen przysyla toyota przysyla miesiac w miesiac od wielu lat.kiedys kupowalem w salonie te samochody do firmy od lat ich nie mam ale gazetki przychodza.a jeszcze volvo tez dostaje.i wcale do kosza nie wywalam.ale wlasciwie a nie wiem co wlasciwie...eh :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To mi Reno nic nie przysyła a kupiłem u nich 2 auta w zeszłym roku i to raczej droższe jak na ich ofertę. Jeszcze Subaru mi przysyłało ale coś teraz nie dostaję :( Fiat to mi pewnie ne przysyła bo tylk jedno aut tam kupłem nie przez leasing.I dobrze,że nie przysyła(Fiat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten tytuł ich gazetki Dolce Vita to chyba jakaś prowokacja, chyba ta obietnica Słodiego Życia skierowana jest do właścicieli ASO i warsztatów robiących w Fiacie.

:mrgreen: a ja teraz sobie sam zrobilem dolce vita.kupilem sobie burbona dobrego i wprawiam sie po gownianym dniu w dolce vita chwile. :mrgreen: i pies sr.... gazetke od sipu.bez lachy. :wink: ps.Michal ale ty chyba tez wprowadzasz element basniowy do organizmu bo strasznie litery pozjadales :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda-wlewam nowego ducha w swoje umęczone ciało - jednak przyczyną zjadania liter jest umęczenie klawiatury,która nie zawsze działa w kwesti liter k,i,o- mam kupić nową ale przypominam sobie o tym jak zaczynam pisać - a wtedy zwykle klawiatur nie sprzedają już -chyba,że w Tesco ale mam daleko. Acha, wlewam w siebie orzechówkę- zielonogórską 45%, mój hit na zime od 2 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlewam w siebie orzechówkę-

 

Promocja SIP-u, promocją SIP-u... ale właśnie sobie uświadomiłem, że BARDZO brakuje mi na forum wątku, w którym spokojnie, bez offtopienia i w formie zwartej można by pogadać o RZECZY ZASADNICZEJ: o naszych ulubionych trunkach...

 

Michał, thx za natchnienie. Zaraz zakładam...

 

Zapraszam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...