Skocz do zawartości

Ile kosztuje remont zatartego silnika... w Libero ;)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest prowokacja: 8)

 

Chce kupic to cudo: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C744358

 

Nie smiac sie... Chce to miec i basta... :twisted: tylko nie wiem jaki koszt remontu silnika

- ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem, ze sie bedziecie smiac - ale jak na Plejady przyjade to zobaczymy :twisted:

 

Dlaczego śmiać? widziałem nieraz w górach co to autko potrafi i jestem pełen podziwu, ludzie śmiejący się z niego przez 3/4 roku w zimie wypychaja swoje hyundaie, kie, transity ze śniegu. Nigdzie zaparkowac nie mogą a ta bestia szuka tak jak świnia trufli największych pryzm śniegu na parkingach aby na (lub w ) nie wjechać i z dumnie zadartym przodem górować nad machającymi łopatami ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co mu dolega?. sprubuj poszukać używanych silnków do suzuki swifta, może by podszedł? (1,3gti 100koni :) )

Ciężko będzie to zmieścić, bo w libero jest bokserek :) Chyba, ze pozbędzie się tylnej kanapy, ale to taniej wyjdzie kupić drugiego ze sprawnym silnikiem albo silnik z imprezy 1,6 wsadzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy Gawiny grzebia przy Libero?

 

WRCfan, nie dziekuje ... nie wiem czy uda mi sie znalesc do tego silniczek - wolalbym jednak jakis remont... ale nie wiem czy jest mozliwy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: No way! Ja bym sobie dał rękę uciąć że tam jest rzędówka :idea:

Chmmm, to dzisiaj zobaczę, jak widziałem przy nim naprawę to wydawał się dziwnie znajomy, ale OK, nie kłócę się :) Napiszę wieczorkiem co znalazłem :)

 

Oki, to daj znać na forum potem koniecznie bo bardzo mnie ta sprawa zaintrygowała 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, byłem popytałem się i wiem co nastepuje :)

Te nowsze - czyli Libero to mają silniki 3 cylindrowe, prawie jak w Justy, z tym wyjątkiem, ze są ich lustrzanym odbiciem. Natomiast te starsze mają silniki o pojemności 0,7 albo 0,9 litra i tylko 2 cylindry. Można wymieniać silniki, ale remoncik też można zrobić - zależy w jakim stanie jest. Tyle się od Filipa dowiedziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...