Jump to content

Ile kosztuje remont zatartego silnika... w Libero ;)

ogs
 Share

Recommended Posts

Tylko czy by sie zmiescil tam :roll:

Moze QL pomoze... w koncu ma dwa Libero - a ja bede szukal na sieci czegos o swapach ;)

Wiedzialem, ze sie bedziecie smiac - ale jak na Plejady przyjade to zobaczymy :twisted:

Dlaczego śmiać? widziałem nieraz w górach co to autko potrafi i jestem pełen podziwu, ludzie śmiejący się z niego przez 3/4 roku w zimie wypychaja swoje hyundaie, kie, transity ze śniegu. Nigdzie zaparkowac nie mogą a ta bestia szuka tak jak świnia trufli największych pryzm śniegu na parkingach aby na (lub w ) nie wjechać i z dumnie zadartym przodem górować nad machającymi łopatami ludźmi.

Zależy co mu dolega?. sprubuj poszukać używanych silnków do suzuki swifta, może by podszedł? (1,3gti 100koni :) )

Ciężko będzie to zmieścić, bo w libero jest bokserek :) Chyba, ze pozbędzie się tylnej kanapy, ale to taniej wyjdzie kupić drugiego ze sprawnym silnikiem albo silnik z imprezy 1,6 wsadzić :)

:shock: :shock: :shock: No way! Ja bym sobie dał rękę uciąć że tam jest rzędówka :idea:

Chmmm, to dzisiaj zobaczę, jak widziałem przy nim naprawę to wydawał się dziwnie znajomy, ale OK, nie kłócę się :) Napiszę wieczorkiem co znalazłem :)

Nie wiecie czy Gawiny grzebia przy Libero?

WRCfan, nie dziekuje ... nie wiem czy uda mi sie znalesc do tego silniczek - wolalbym jednak jakis remont... ale nie wiem czy jest mozliwy :roll:

:shock: :shock: :shock: No way! Ja bym sobie dał rękę uciąć że tam jest rzędówka :idea:

Chmmm, to dzisiaj zobaczę, jak widziałem przy nim naprawę to wydawał się dziwnie znajomy, ale OK, nie kłócę się :) Napiszę wieczorkiem co znalazłem :)

Oki, to daj znać na forum potem koniecznie bo bardzo mnie ta sprawa zaintrygowała 8)

Ok, byłem popytałem się i wiem co nastepuje :)

Te nowsze - czyli Libero to mają silniki 3 cylindrowe, prawie jak w Justy, z tym wyjątkiem, ze są ich lustrzanym odbiciem. Natomiast te starsze mają silniki o pojemności 0,7 albo 0,9 litra i tylko 2 cylindry. Można wymieniać silniki, ale remoncik też można zrobić - zależy w jakim stanie jest. Tyle się od Filipa dowiedziałem :)