Skocz do zawartości

Zmiana mieszka w Imprezie 97 n/a


michalm

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana to wiem że jest prosta, bo już teraz zdejmowałem, a za kolory tęczy to dziekuje :D Własnie kłopot jest w tym że w wiekszosci aut mieszek jest jakby naciągany, a tu mocowanie jest wewnątrz i to jeszcze na dodatek nie ma żadnych śrub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borykam się ze zmianą mieszka w swojej Imprezie na coś bardziej "cywilizowanego" bo ten wyglądem przypomina ten z Poloneza : :?

 

Kondon nie kondon z poloneza ale w A-grupie też taki był :!: więc poczuj się jak Hołek i machaj gumą z dumą :mrgreen:

 

web.jpg?ver=12714522900001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moge wnioskować że nie pasuje nic innego np od Legacy :D ? na allegro jak ogladałem to ten z 04 roku wydaje sie byc podobny...

na aledrogo nie musiało być akurat wstawione zdjęcie tego sprzedawanego przedmiotu.... :) , a w zasadzie wszystkie mieszki są optycznie prawie takie same...na początku wątku padła podpowiedź, od czego pasuje, a Ty drążysz dalej.... :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to nie tylko mi nie pasi taki mieszek rodem z tandetnych aut z prl?? pierwsze co ,to pomyslałem,aby to zmienić,tylko na co?? Zaskoczeniem jest dla mnie to,że u wspomnianego Hołka straszyło to samo i jak coś to z dumą można powiedzieć,że jest to wzór a'la Hołek Machine :D Nie no ,mi to nie leży taka polonezowska harmonija więc planowo będzie wymieniana:)

jak rozkminię coś fajnego to wrzucę foteczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M I E N C Z A K I :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

ja tam zrobilem dokladnie naodwrot - wywalilem pseudo-skore, a zalozylem gumowa harmonijke z MY'98... do tego zalozylem odpowiednia galeczke i teraz jest w sam raz (dla mnie 8) )

 

picture012mw.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...