Jump to content

demontaż zbiornika płynu spryskiwacza

dubelt
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry.

Czy mógłbym prosić (kogokolwiek z wiedzą odnośnie demontażu osprzętu w OBK08) o wyjaśnienie jak prosto (bez rozkręcania całego samochodu :) ) mogę wyciągnąć zbiornik spryskiwacza? coś mi tam cieknie i z pobieżnych oględzin poprzez odgięcie nadkola, wygląda na pęknięcie na zgrzewie plastiku.

Prawdę mówiąc dużo nie cieknie - 100ml / dobę. Dla świętego spokoju wolałbym to jednak naprawić.

Z góry dziękuję za poświęcony czas. Oczywiście w ramach zachęty - stawiam piwo (odbiór własny/osobisty ;) )

Dzień dobry.

Czy mógłbym prosić (kogokolwiek z wiedzą odnośnie demontażu osprzętu w OBK08) o wyjaśnienie jak prosto (bez rozkręcania całego samochodu :) ) mogę wyciągnąć zbiornik spryskiwacza? coś mi tam cieknie i z pobieżnych oględzin poprzez odgięcie nadkola, wygląda na pęknięcie na zgrzewie plastiku.

Prawdę mówiąc dużo nie cieknie - 100ml / dobę. Dla świętego spokoju wolałbym to jednak naprawić.

Z góry dziękuję za poświęcony czas. Oczywiście w ramach zachęty - stawiam piwo (odbiór własny/osobisty ;) )

odkręć nadkole lewe , od spodu bedziesz widział weżyki i dwa silnikczki, po zewnętrznej stronie (lewej) zbiornika, może to wystarczy, a jeśli nie to demontaż zderzaka, ale to w subaru pikuś :)

jeśli nie to demontaż zderzaka

Buahaha, faktycznie, jakoś mi bez zrozumienia oczy przeleciały po punkcie 'remove the front bumper' poprzedzającym odkręcenie tych czterech śrubek, o których pisałem :mrgreen:

Jakby co, masz to opisane od strony 4674 tego manuala. W WRXie jest jednak dużo prościej :)

przestanie padać, to się zajmę demontażem

No właśnie! Od tygodnia leje deszcz to skąd teza że zbiornik puszcza? Może po nim spływa deszczówka :idea:

Dostanę pomuka? :mrgreen: