Skocz do zawartości

Piaskownica


dzioba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jakież to masz opony, na których to nie można ganiać po asfalcie? M/T?

ja chciałam na nich jechać... :roll:

nie o to chodzi że nie można... :roll: to są ATeki, tyle że ostro poupalane na asfalcie :mrgreen::twisted: :roll: więc zacytuję "...a jak spadnie deszcz to wylądujesz w najbliższym rowie..." :shock: :roll: rowy są fajne ale nie przy prędkości ok 140... :roll:

 

@Joanna7f popatrz tutaj:

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,23,19 ... b74138664c

Oponiarzy w koło pod dostatkiem.

wszystko fajnie, ale czy zmienią mi je w poniedziałek na normalne? :idea: :roll: żebym mogła wrócić do domu na swoich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, ale czy zmienią mi je w poniedziałek na normalne? :idea: :roll: żebym mogła wrócić do domu na swoich?

 

W poniedziałek 15.08 jest święto i będą czynne tylko stacje benzynowe i małe sklepiki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, ale czy zmienią mi je w poniedziałek na normalne? :idea: :roll: żebym mogła wrócić do domu na swoich?

 

W poniedziałek 15.08 jest święto i będą czynne tylko stacje benzynowe i małe sklepiki :wink:

wiem Aga, wlasnie to mialam na mysli ;)

 

 

Dzioba, Asahi dzieki :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jak spadnie deszcz to wylądujesz w najbliższym rowie..." :shock: :roll: rowy są fajne ale nie przy prędkości ok 140...

 

Po drodze z Lublina do Częstochowy autostrad brak więc 140 Ci nie grozi :o:lol:

to 140 to tak z grzeczności napisałam... bardziej obawiam się 190 :idea: :? :roll: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 140 to tak z grzeczności napisałam... bardziej obawiam się 190 :idea: :? :roll: :P

 

Prędkościomierz Ci mocno zawyża... nierasowane forki z dyszlem tyle nie jeżdżą. :shock:

 

Mój, na ten przykład, zawyża jakieś 10%, w skodzie miałam to samo. Jadąc 140 autostradą wyprzedzam wszystkich, tych co nie wiedzą, że można 140 i tych co myślą, że jadą 140. Na liczniku mam wtedy prawie 155.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 140 to tak z grzeczności napisałam... bardziej obawiam się 190 :idea: :? :roll: :P

 

Prędkościomierz Ci mocno zawyża... nierasowane forki z dyszlem tyle nie jeżdżą. :shock:

 

Mój, na ten przykład, zawyża jakieś 10%, w skodzie miałam to samo. Jadąc 140 autostradą wyprzedzam wszystkich, tych co nie wiedzą, że można 140 i tych co myślą, że jadą 140. Na liczniku mam wtedy prawie 155.

:lol: jeżdżą i to dużo więcej :wink: najszybciej jechałam 196 - wg navi :idea: , a prędkościomierz pokazywał wtedy 207 :wink: regularnie jeżdżę ze wskazówką na 190 także daje radę :wink:

jeden z forumowych kolegów ostatnio miał na prędkościomierzu 215 o ile dobrze pamiętam :mrgreen: oba nasze dyszle są nie kręcone 8) jeszcze :P:mrgreen:

 

oczywiście, że prędkościomierz oszukuje, o ok 10km/h :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: jeżdżą i to dużo więcej :wink: najszybciej jechałam 196 - wg navi :idea: , a prędkościomierz pokazywał wtedy 207 :wink: regularnie jeżdżę ze wskazówką na 190 także daje radę :wink:

jeden z forumowych kolegów ostatnio miał na prędkościomierzu 215 o ile dobrze pamiętam :mrgreen: oba nasze dyszle są nie kręcone 8) jeszcze :P:mrgreen:

oczywiście, że prędkościomierz oszukuje, o ok 10km/h :wink:

 

Znaczy, że to standardowe zawyżanie.

Co do jakości jazdy z taką prędkością to nie sprawia to już żadnej przyjamności, przynajmniej dla mnie. huk niemiłosierny, autko nie jest na tyle precyzyjne do prowadzenia z taką prędkością. Silnik zamęczany jest na maksymalnych (fabrycznie ograniczonych obrotach.... Drogi nie nadają się a autostrady jak się zaczynają to za chwilę się kończą :lol: . Nawet na autostradzie nie ma sensu tak pruć bo średnią trudno podbić. Wystarczy że się TIRori zachce wyprzedzać i to co nakręcimy zaraz się traci. Chyba, że autoban jest pusty co się czzęsto ostatni zdaża...

 

Czy rasowanie silnika zdejmuje ogranicznik obrotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że to standardowe zawyżanie.

Co do jakości jazdy z taką prędkością to nie sprawia to już żadnej przyjamności, przynajmniej dla mnie. huk niemiłosierny, autko nie jest na tyle precyzyjne do prowadzenia z taką prędkością. Silnik zamęczany jest na maksymalnych (fabrycznie ograniczonych obrotach.... Drogi nie nadają się a autostrady jak się zaczynają to za chwilę się kończą :lol: . Nawet na autostradzie nie ma sensu tak pruć bo średnią trudno podbić. Wystarczy że się TIRori zachce wyprzedzać i to co nakręcimy zaraz się traci. Chyba, że autoban jest pusty co się czzęsto ostatni zdaża...

Jak dla mnie jest ok, bo mam całkiem sympatyczny system audio, więc muzyka upp i jazda :lol: :wink: poza tym przemawia za tym to, że odcinek kilkudziesięciu km pokonuję w bardzo krótkim czasie :D a zazwyczaj muszę gdzieś być na daną godzinę :roll:

jak ktoś widzi w lusterku taki zbliżający się pocisk to ustępuje 8) nigdy jeszcze nie poganiałam kogoś długimi :shock: :?

 

Czy rasowanie silnika zdejmuje ogranicznik obrotów?

a tego nie wiem :? podpytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, wynalazłeś jakąś rozsądną trasę alternatywną na Częstochowę? Jak myślę o gierkówce na odcinku Mszczonów-Piotrków to już jestem wkurzony

 

 

Nawet nie myślę o tym, żeby jechać gierkówką.

Najprawdopodobniej pojedziemy przez Grójec, potem Końskie, Włoszczowa (z obowiązkowym zwiedzaniem peronu :wink: ), Koniecpol, a potem to już jakoś pójdzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, wynalazłeś jakąś rozsądną trasę alternatywną na Częstochowę? Jak myślę o gierkówce na odcinku Mszczonów-Piotrków to już jestem wkurzony

 

 

Nawet nie myślę o tym, żeby jechać gierkówką.

Najprawdopodobniej pojedziemy przez Grójec, potem Końskie, Włoszczowa (z obowiązkowym zwiedzaniem peronu :wink: ), Koniecpol, a potem to już jakoś pójdzie 8)

 

Od Koniecpola droga jest ok, ale wcześniej dziurawiec straszny :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...