Skocz do zawartości

Piaskownica


dzioba

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe plany na tegoroczną imprezę

 

Patrz od strony 11

 

 

Tak bylo w zeszlym roku

Witam "duże dzieci" z zacięciem do taplania się w piasku lub błocie wraz z ich pojazdami.

Jak na dzisiaj w wąskim gronie knujemy wypad na tor off-road pod Częstochowa.

W zależności od ilości chętnych nadamy imprezie odpowiedni charakter.

Mamy na torze znajomości w postaci forumowicza "Pawła C", który pewnie pomoże nam w organizacji.

 

lista chętnych z drobnym opisem sprzętu i chęci korzystania z atrakcji proponowanych przez właścicieli toru.

 

Spotkanie 13-15 sierpnia na torze http://www.jurapark24.pl/

 

1. dzioba - forester - wszystkie inne atrakcje w ramach możliwości czasowych od piatku wieczorem do poniedzilku do wytrzezwienia

2. joanna7f - Wiśnia - jak starczy kasiorki biednej studentce to wykorzysta co się da

3. bartekfi - S-turbo Lodówka - już niestety nie studenci, ale ciągle biedni więc co budżet da

4. zento z familią - forek S-turbo - polatałbym tym dziełem szatana czyli quadem i pointegrował się

5. TJ (wstępnie) - jeszcze nie wiem czym i jak, może tylko pooglądać, a może Seniora uda się wyciągnąć

6. ASAHI - ja mam blisko na szczęście

7. Aga - wstępnie, muszę zorganizować to i owo, ale chcem być

9. Dziobnik - na prawe i reporter- inne atrakcje- od soboty wieczorem do poniedzilku do wytrzezwienia

10. Ewa 155 - na prawe i reporter - inne atrakcje- do soboty wieczorem do poniedzilku do wytrzezwienia

11. qba30 rydz śmigło

12.

 

baza noclegowa

 

Taki dworek w oklicy, co wy na to???

http://www.malydworek.com.pl/oferta

 

Pokój jednoosobowy ze śniadaniem 80,00 zł.

Pokój dwuosobowy ze śniadaniem 130,00 zł.

Pokój trzyosobowy ze śniadaniem 180,00 zł.

Pokój czteroosobowy ze śniadaniem 240,00 zł.

Apartament dwuosobowy ze śniadaniem 200,00 zł.

 

Rozmawiałem przed chwila z panem z małego dworku. Wstępnie zablokowałem 15 miejsc noclegowych.

Każdy indywidualnie rezerwuje miejsca na hasło "FORUM SUBARU" pod telefonem 784 254 875 lub przez E-mila biuro@malydworek.com.pl

 

Rezerwacja jest na gębę do 20 lipca a po tej dacie można się obudzić z ręką w nocniku.

 

dworek ma 44 miejsca noclegowe ale to jest dluuuuugi łykend i w dodatku pełny sezon

 

Trudno wynegocjować coś przy tak malej grupie ale będziemy walczyć o ewentualne gratisy

 

Do piaskownicy jest 3,5km. Jest miejsce na ognisko i goryla wiec chyba to bedzie podstawa kateringu i wyszynku :mrgreen:

Inne zagadnienia organizacji domówimy po zamknięciu listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...jak starczy kasiorki biednej studentce to wykorzysta co się da...

Obiecujesz? :P:twisted::mrgreen:

obiecuję :twisted::mrgreen: 8) :twisted:

Bosko... trzymam Cię... na razie za słowo... :twisted::twisted::twisted:

hmm ale z tego co mówiłeś to Ciebie chyba nie będzie więc raczej skończy się na tym słowie... :twisted::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie się działo

 

1. dzioba - forester - wszystkie inne atrakcje w ramach możliwości czasowych

2. joanna7f - Wiśnia - jak starczy kasiorki biednej studentce to wykorzysta co się da

3. bartekfi - S-turbo Lodówka - już niestety nie studenci, ale ciągle biedni :wink: więc co budżet da :twisted:

4.

5.

6.

7.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dzioba - forester - wszystkie inne atrakcje w ramach możliwości czasowych

2. joanna7f - Wiśnia - jak starczy kasiorki biednej studentce to wykorzysta co się da

3. bartekfi - S-turbo Lodówka - już niestety nie studenci, ale ciągle biedni :wink: więc co budżet da :twisted:

4. zento z familią - forek S-turbo - polatałbym tym dziełem szatana czyli quadem i pointegrował się ;)

5.

6.

7.

9.

10.

 

BartZ możesz śmiało pisać się na imprezę. Przecież i tak forka nie sprzedasz do tego czasu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dzioba - forester - wszystkie inne atrakcje w ramach możliwości czasowych

2. joanna7f - Wiśnia - jak starczy kasiorki biednej studentce to wykorzysta co się da

3. bartekfi - S-turbo Lodówka - już niestety nie studenci, ale ciągle biedni więc co budżet da

4. zento z familią - forek S-turbo - polatałbym tym dziełem szatana czyli quadem i pointegrował się

5. TJ (wstępnie) - jeszcze nie wiem czym i jak, może tylko pooglądać, a może Seniora uda się wyciągnąć ;-)

6.

7.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...