Skocz do zawartości

Piaskownica


dzioba

Rekomendowane odpowiedzi

8

 

 

joanna7f, jak to tak, tylko wlasne wesele moglo by cie usprawiedliwić.

Pptwierdzenie nie jest potrzebne. Gosc mi miwil ze zarezerwowlas[/color][/size][/color]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

joanna7f, jak to tak, tylko wlasne wesele moglo by cie usprawiedliwić.

:shock: moje wesele?! brr... nie dziękuję :P:mrgreen:

 

Pptwierdzenie nie jest potrzebne. Gosc mi miwil ze zarezerwowlas
no to fajno, ale mógłby coś napisać mi na maila że doszedł przelew z zaliczką... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista uczestników

1. dzioba - forester - wszystkie inne atrakcje w ramach możliwości czasowych od piatku wieczorem do poniedzilku do wytrzezwienia

2. joanna7f - Wiśnia - jak starczy kasiorki biednej studentce to wykorzysta co się da

3. bartekfi - S-turbo Lodówka - już niestety nie studenci, ale ciągle biedni więc co budżet da

4. zento z familią - forek S-turbo - polatałbym tym dziełem szatana czyli quadem i pointegrował się

5. TJ (wstępnie) - jeszcze nie wiem czym i jak, może tylko pooglądać, a może Seniora uda się wyciągnąć

6.ASAHI - ja mam blisko na szczęście

7. Aga ??? - wstępnie, muszę zorganizować to i owo, ale chcem być

9. Dziobnik - na prawe i reporter- inne atrakcje- od soboty wieczorem do poniedzilku do wytrzezwienia

10. Ewa 155 - na prawe i reporter - inne atrakcje- do soboty wieczorem do poniedzilku do wytrzezwienia

11. qba30 rydz śmigło

12. Bartosz - forester świeżo obuty w A/T

 

Czy można się jeszcze dopisać? Znajdzie się miejsce na liście?

W tym hoteliku jakieś miejsca jeszcze są czy zostaje mi namiot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisać się do listy uczestników oczywiście, że możesz a nawet musisz :twisted::idea:

 

co do miejsc w hotelu to nie mam pojęcia, najlepiej dzwoń na miejsce i pytaj, a nawet jak nie ma miejsc to się nie przejmuj, bo z tego co tutaj piszą to z noclegiem nie będzie problemu :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było formalnie i oficjalnie to i ja się dopiszę gdyż należę do familii zento 8)

 

1. dzioba - forester - wszystkie inne atrakcje w ramach możliwości czasowych od piatku wieczorem do poniedzilku do wytrzezwienia

2. joanna7f - Wiśnia - jak starczy kasiorki biednej studentce to wykorzysta co się da

3. bartekfi - S-turbo Lodówka - już niestety nie studenci, ale ciągle biedni więc co budżet da

4. zento z familią - forek S-turbo - polatałbym tym dziełem szatana czyli quadem i pointegrował się

5. TJ (wstępnie) - jeszcze nie wiem czym i jak, może tylko pooglądać, a może Seniora uda się wyciągnąć

6.ASAHI - ja mam blisko na szczęście

7. Aga ??? - wstępnie, muszę zorganizować to i owo, ale chcem być

9. Dziobnik - na prawe i reporter- inne atrakcje- od soboty wieczorem do poniedzilku do wytrzezwienia

10. Ewa 155 - na prawe i reporter - inne atrakcje- do soboty wieczorem do poniedzilku do wytrzezwienia

11. qba30 rydz śmigło

12. Bartosz - forester świeżo obuty w A/T

13. wiewiór - chętny na quada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mne wyszlo tak ze nie mam A/T tylko na deszczowkach jade.

Przekonalem sie ze w piachu ateki nie sa az tak przydatne.

BartekM, o noclegi sie nie martw, miejsca sa

 

-- 6 sie 2011, o 13:26 --

 

Zapowiada sie ladna pogoda na piaskownice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piach taki jak mielismy na plejadach bez sensu. Jedyna korzysc to wyzszy profil. W piachu wiekszosc atekow ma mniejsza noznosc ( mniejsza powierzchnie kontaktu) i glebiej sie kopią. Trzeba spojrzec na profil bo ateki sa rozniste. Takie jak moje i artura zdecydowanie nie sa dobre na piach ale widzialem opony BartkaFi i to inna para kaloszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szlajałem się wczoraj i dzisiaj w piachach koło Jarosławia. Sypkich piachów nie było, wody mnóstwo, lasy podmokłe, wielkie kałuże na co w piaskach nie liczyłem bo miło wsiakać. Quadów nie wypożyczali bo za mokro, ciągle ktoś im grzązł i musieli go wyciągać. A/T sprawdziły się doskonale. Rowerem też bez problemu przejechałem przez wyrobisko z którego okoliczni kopią na dziko piach.

Patrząc na najbliższą prognozę to może okazać się że piaskownica będzie twarda z kałużami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dEszcz i ruszamy w pobliskie blota

Jak by co mam telefon do traktora. Zostalo mi jeszcze 2 dni pacy z wymianą instalacji elek u tesciow.

Asia , na piaskownice bede jechal prawdopodobnie z lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piach taki jak mielismy na plejadach bez sensu. Jedyna korzysc to wyzszy profil. W piachu wiekszosc atekow ma mniejsza noznosc ( mniejsza powierzchnie kontaktu) i glebiej sie kopią. Trzeba spojrzec na profil bo ateki sa rozniste. Takie jak moje i artura zdecydowanie nie sa dobre na piach ale widzialem opony BartkaFi i to inna para kaloszy

 

 

Chętnie bym zabrał swój plejadowy komplecik, ale nie chce na nich jechać trasy, bo nie dość, że hałasują niemożliwie, to jeszcze wyważone są raczej "na oko" :wink:

Ma ktoś informację czy na miejscu będzie gdzie i czym zmienić koła :?: Znajdzie się jakaś "żaba" czy trzeba OEM'owym sprzętem lewarować :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, zmiana oem to moment a twoje opony na piach warto zabrac.

Ktos musi nas wyciagac :mrgreen: Ja pomogę :D

 

-- 9 sie 2011, o 01:46 --

 

joanna7f, nO i wreszcie dotarlo do ciebie ze jedziesz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Zadzwonie w ćwiartek czy jade z lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko wstaniemy :mrgreen:

Mysle ze warto zrobic sobie na Poczatek objazd na quadach a nastepnie zrobic drobna " narade" i ogień.

Warto aby inni zadeklarowali sie kiedy przybywaja. Łatwiej bedzie kminić.

W piatek pijemy grzecznie co by w miare wczesnie wystartowac. Mysle ze ognisko zrobimy dopiero w sobote i niedziele ale to wlasnie bedzie zalezalo od frekfencji w piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś informację czy na miejscu będzie gdzie i czym zmienić koła :?: Znajdzie się jakaś "żaba" czy trzeba OEM'owym sprzętem lewarować :?:

dołączam się do pytania, i dorzucam jeszcze własne... czy będzie ktoś kto zmieniłby mi koła? :roll: :oops: bo dostałam... hmm nazwijmy to ostrą sugestię, żeby nie powiedzieć prawie zakaz :roll: :mrgreen: lecenia na tych oponach w trasę... :roll: martwi się o mnie 8) :mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...