Jump to content

klocki na tył do WRX'owego dwutloczka (?)

JanekS
 Share

Recommended Posts

czesc

przyznaje bez bicia na przeszukiwanie forum poswiecilem zaledwie pare minut;) takze prosze nie krzyzowac jak juz bylo pare razy. katalogi w sklepie wertowalem za to pol godziny tez bez rezultatu

pytanie jak w tytule - czy do wrx'owego tylnego dwutloczka ktos produkuje "zwykle", nie zadne usportowione klocki (znalazlem tylko fds1372 ferodo a wolalbym cos w klasie premier'a)? jesli tak to bardzo prosze o pomoc z numerkami katalogowymi.

w przeciwnym razie bede musial sie przeprosic z ASO w tej sprawie? :D :D

z gory dzieki, pozdrufki

robia robia :P

http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... subaru+wrx

zadzwon do jakiejs duzej hurtowni to Ci sprzedadza jakies TRW albo cos :roll:

no troche wstyd nie znalezc tego samemu ale w tej sytuacji nawet za allegro pomuk sie nalezy ;)

ide jutro "do duzej hurtowni" po TRW GDB3308/valeo 598916 jakby ktos kiedys jeszcze numerkow szukal...

Daj to zrobić komuś, kto się na tym zna. Dobierze bez problemu. Sporo producentów ma te klocki w ofercie.

a to wyjatkowo cenna porada, tym razem bez pomuka ;-p

np.:

ferodo premier - FDB1861

albo OMP R&S - 8106

albo oem :wink:

a tu dzieki za zaangazowanie ale pudlo akurat. z katalogu mi to samo wyszlo ale nie pasi.

• 5 months later...
z katalogu mi to samo wyszlo ale nie pasi.

dlaczego nie pasi :shock: :?:

pozdrawiam

nie pasi z powodu...nie pasowania :mrgreen:

Serio to wystepuja zdaje sie dwa rozne zaciski, ja mam akebono z klockami w ksztalcie jak na foto ponizej. Drugi (popularniejszy w katalogach) to afair sumimoto z klockami "z uszami". Numerki katalogowe poszczegolnych masz we watku.

a co sądzicie o Blue Printach? chodzi mi o coś takiego - klocki hamulcowe. montował je ktoś coś?

o firmie jako takiej zdanie mam raczej przecietne.

a poza tym sprawdz dokladnie co potrzebujesz bo to cos z linka na pewno nie pasuje do WRX'owego czterotloczka europejskiego (mozliwe ze pasi do amerykanskiego plywajacego dwutloczka)

nie pasi z powodu...nie pasowania Serio to wystepuja zdaje sie dwa rozne zaciski, ja mam akebono z klockami w ksztalcie jak na foto ponizej. Drugi (popularniejszy w katalogach) to afair sumimoto z klockami "z uszami". Numerki katalogowe poszczególnych masz we watku.

bo w gt był jeden tłoczej na tyle a w wrx 2 tłoczki.

jak mam 2 tłoczki i klocek taki jak na focie

Pozdrawiam