Skocz do zawartości

klocki na tył do WRX'owego dwutloczka (?)


JanekS

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

 

przyznaje bez bicia na przeszukiwanie forum poswiecilem zaledwie pare minut;) takze prosze nie krzyzowac jak juz bylo pare razy. katalogi w sklepie wertowalem za to pol godziny tez bez rezultatu

 

pytanie jak w tytule - czy do wrx'owego tylnego dwutloczka ktos produkuje "zwykle", nie zadne usportowione klocki (znalazlem tylko fds1372 ferodo a wolalbym cos w klasie premier'a)? jesli tak to bardzo prosze o pomoc z numerkami katalogowymi.

 

w przeciwnym razie bede musial sie przeprosic z ASO w tej sprawie? :D :D

 

z gory dzieki, pozdrufki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robia robia :P

http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... subaru+wrx

 

zadzwon do jakiejs duzej hurtowni to Ci sprzedadza jakies TRW albo cos :roll:

 

no troche wstyd nie znalezc tego samemu ale w tej sytuacji nawet za allegro pomuk sie nalezy ;)

ide jutro "do duzej hurtowni" po TRW GDB3308/valeo 598916 jakby ktos kiedys jeszcze numerkow szukal...

 

Daj to zrobić komuś, kto się na tym zna. Dobierze bez problemu. Sporo producentów ma te klocki w ofercie.

a to wyjatkowo cenna porada, tym razem bez pomuka ;-p

 

np.:

ferodo premier - FDB1861

albo OMP R&S - 8106

 

albo oem :wink:

a tu dzieki za zaangazowanie ale pudlo akurat. z katalogu mi to samo wyszlo ale nie pasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
z katalogu mi to samo wyszlo ale nie pasi.

dlaczego nie pasi :shock: :?:

 

pozdrawiam

 

nie pasi z powodu...nie pasowania :mrgreen:

 

Serio to wystepuja zdaje sie dwa rozne zaciski, ja mam akebono z klockami w ksztalcie jak na foto ponizej. Drugi (popularniejszy w katalogach) to afair sumimoto z klockami "z uszami". Numerki katalogowe poszczegolnych masz we watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o Blue Printach? chodzi mi o coś takiego - klocki hamulcowe. montował je ktoś coś?

 

o firmie jako takiej zdanie mam raczej przecietne.

a poza tym sprawdz dokladnie co potrzebujesz bo to cos z linka na pewno nie pasuje do WRX'owego czterotloczka europejskiego (mozliwe ze pasi do amerykanskiego plywajacego dwutloczka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasi z powodu...nie pasowania Serio to wystepuja zdaje sie dwa rozne zaciski, ja mam akebono z klockami w ksztalcie jak na foto ponizej. Drugi (popularniejszy w katalogach) to afair sumimoto z klockami "z uszami". Numerki katalogowe poszczególnych masz we watku.

 

bo w gt był jeden tłoczej na tyle a w wrx 2 tłoczki.

 

jak mam 2 tłoczki i klocek taki jak na focie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...