Skocz do zawartości

Czy Forum Subaru toleruje polinickowców?


Gal

Rekomendowane odpowiedzi

Taki komunikat miałem ostatnio, ale ostatnio forum znowu wariuje (regularnie Apacze się odzywają zamiast mi załadować stronę) więc nie sądzę, że to dlatego, że mi młode się logują.

To mjr Zubek mi podsunął taką myśl o tych pollinickowcach...

 

BTW: Co Ty znowu taki aktywny się zrobiłeś? Koniec studiów? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mjr Zubek mi podsunął taką myśl o tych pollinickowcach...

 

Kto to mjr Zubek..?

 

No, żesz Ty... Klasyki nie zna... :roll:

Ikona PRLu. Pies gończy MO. Geniusz dedukcji i obserwacji. Wcielenie przenikliwości.

 

 

"07 zgłoś się" nie oglądałeś :shock:?!!! .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Tino Zubek był majorem? Nie był porucznikiem, jak Borewicz...?

 

PS. Ja wciąż nie wiem, dlaczego TVP nie wydała tego na DVD. Kupiłbym od razu - toć to MEGA-klasyka... 8)

Porucznik Zubek, awansowany z sierżanta na porucznika w latach powojennych za zasługi w zwalczaniu faszystowskich band AK, w latach osiemdziesiątych podjął znój nauki i zrobił maturę. Stopień naukowy w MO dawał nieograniczone możliwości rozwoju.

Za maturę więc dostał kapitana, a za sprawną inwigilację elementów reakcyjnych KORu - majora.

I w tym, starszooficerskim stopniu odszedł na zasłużoną emeryturę w roku 1989.

 

Mimo zaawansowanego wieku, CBŚ ciągle korzysta z jego doświadczenia na zasadzie konsultacji, a ja dostałem cynk o polinickowcach po starej znajomości*.

 

 

* mnie tez kiedyś wziął w krzyżowy ogień pytań, z dwoma asystentami stojącymi za mną. Było tak fajnie, że nigdy tego nie zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, halo, pobudka - mnie wtedy na świecie nie było ;).

Jasne...

Juliusz Cezar też żył wtedy kiedy Ciebie na świecie nie było. Też o nim nic nie słyszałeś...?

A tytuł kojarzę - chyba widziałem parę razy... Polonezem jeździł..? :)

 

:roll: kanciakiem. W kolorze znanym powszechnie jako "zomo" albo takim "bahama yellow", ale tym, to bardziej poseł Cieślak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma znaczyć polinickowiec?

Mój nick zaczyna się od polini, jakaś aluzja? :shock:

 

poli = wielo

 

polifonia, poligamia, polizać :mrgreen: itp

No tak. :oops: Nie skojarzyłem, kierowałem myśli w drugą stronę. :roll: :P Przepraszam. :oops:

 

Tak BTW: Co znaczy "Polini" w Twoim nicku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polini to pewna włoska firma tuningująca jednoślady, dokładniej skutery. To taki mój konik, dość mocno siedzę w tej branży. A nick jest bez sensu trochę, nie wiedziałem jaki mam dać, będę musiał go zmienić. :D Wpisałem, bo mój odkurzacz jest zrobiony na podzespołach tej firmy. :P Kilku Forumowiczów widziało na spocie tą zabawkę, jak na taką pojemność to wymiata. :):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonezem jeździł..?

 

 

kanciakiem. W kolorze znanym powszechnie jako "zomo" albo takim "bahama yellow", ale tym, to bardziej poseł Cieślak.

 

Dużym fiatem też. Nawet kiedyś bokami...

 

A w jednym odcinku jechali do Gdańska (?) razem z Zubkiem służbowym mercem (W116 - poprzednik "beczki"?)... ech, były czasy... :mrgreen:

 

A żeby było ontopikowo, to może ja też sobie założę drugą tożsamość? Będę "poli" i będę mógł dowalać innym, nie psując sobie opinii... A zmylić Flippera z IP powinno się dać 8) , nie takie numery się w sieci dzieją... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dużym fiatem też. Nawet kiedyś bokami...

 

A w jednym odcinku jechali do Gdańska (?) razem z Zubkiem służbowym mercem (W116 - poprzednik "beczki"?)... ech, były czasy... :mrgreen:

 

A żeby było ontopikowo, to może ja też sobie założę drugą tożsamość? Będę "poli" i będę mógł dowalać innym, nie psując sobie opinii... A zmylić Flippera z IP powinno się dać 8) , nie takie numery się w sieci dzieją... :wink:

 

Poporzednikiem beczki był typoszereg W115 (W114 coupe) 116 to prekursor klasy "S"

!dzisiaj rano na tvp2 szedł pierwszy odcinek zmienników! Niewiedzieć czemu nadal lubie to oglądać bo " coś byc musi do cholery za zakrętem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poporzednikiem beczki był typoszereg W115 (W114 coupe) 116 to prekursor klasy "S"

 

Ano dlatego dałem zapytajnik - bo mi się zawsze te cyferki w mesiach myliły. Chodziło w takim razie o W115 - ten z pionowymi światłami (IMHO najwdzięczniejsze dla oka pudło Mercedesa na przestrzeni stulecia).

 

A piosenka w Zmiennikach faktycznie fajna. To Gintrowski chyba śpiewał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...