Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

OK - na wstepie... WIELKIE DZIEKI dla Przemeq-a za okazana goscinnosc... podszedl do tematu profesjonalnie... w krotkim czasie zaliczylem zabytki, down town, karowa, sklepy i co najwazniejsze Warsaw@Night :twisted:

 

W Egoiscie najlepsza muzyka, ale selekcja w kazdym lokalu nie zrobila na mnie dobrego wrazenia - chyba macie za malo klubow i trzeba filtrowac gosci... - w Krakowie malo w ktorym robi sie selekcje - ewentualnie ze wzgledu na zbyt "dresiarski" stroj.

Zreszta - przyjada chlopaki ze Stolnicy to pokazemy jak sie bawia chlopaki w Galicji :twisted: 8)

 

Arkadia jest fajna - ogroooomna i nowe osiedla na Bemowie tworza niezly, samowystarczalny kompleks... Drogi na moje oko mniej dziurawe - korki jak wszedzie. Duzo hotspotow WiFi i dobra jajecznica na Poznanskiej :mrgreen:

 

Fotki musicie sobie wygooglac :wink:

 

p.s. sti my06 - baaardzo podobny do my05 us-spec - tyle, ze zawias lepszy (lepiej wybiera, a jest rownie stabilny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki stolnicy :mrgreen:

 

a nie wiem - teraz moge miec czesciej interesy w Warszawie wiec jeszcze bedziecie mnie mieli dosc :wink:

Takie fotki znamy. :wink:

 

OGS, zapraszamy... :) Kiedyś możemy zrobic spot jakiś wspolny. :D Jak bedziesz przesiadywal w Arkadii to moge odwiedzic, bo blisko mieszkam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - na wstepie... WIELKIE DZIEKI dla Przemeq-a za okazana goscinnosc... podszedl do tematu profesjonalnie... w krotkim czasie zaliczylem zabytki, down town, karowa, sklepy i co najwazniejsze Warsaw@Night :twisted:

 

OGS - goszczenie Ciebie w moich skromnych progach było bardzo miłe 8). Celowo zrobiłem Ci tę wycieczkę po mieście, żebyś wiedział, o których miejscach mówimy często na Forum 8).

 

Teraz czas zaplanować wypad do KRK - niestety sądzę, że będzie to dopiero w maju (najbliższe weekendy mam zajęte - po kolei: Ring, Święta, ślub znajomych, długi weekend majowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Egoiscie najlepsza muzyka, ale selekcja w kazdym lokalu nie zrobila na mnie dobrego wrazenia - chyba macie za malo klubow i trzeba filtrowac gosci... - w Krakowie malo w ktorym robi sie selekcje - ewentualnie ze wzgledu na zbyt "dresiarski" stroj.

 

Za to w Stolycy nie ma platnych wjazdow, a w Kraku prawie wszedzie placilem za wjazd. Byliscie w Cynie i tym nowym balaganie w Europejskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Cyny się odbiliśmy - tj. nie wszyscy, ale podeszliśmy do sprawy solidarnie 8).

 

W tym nowym nie byliśmy - trzeba się tam będzie wybrać, zacząć sobie robić PR 8).

 

W sobote zakonczylem w Cynie. W Uto bylo fajnie, trzeba bylo sie odezwac. Chociaz w Egosit i Nobo bylo dretwo jak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słów kilka o Cynamonie :mrgreen:

 

"(...)Cynamon - czego nie trzeba wyjaśniać warszawiakom - uchodzi za Święty Graal stołecznego imprezowicza, "rynek mięsa", gdzie mieszają się zasobni obcokrajowcy (ok. 1/4 gości klubu) z młodymi polskimi dziewczętami, dobrze zarabiającymi Polakami, kobietami przed 40-tką i wszelkiej maści barwnym towarzystwem, włącznie z całkiem wulgarnymi typami. Oko cieszą młodzi, energiczni barmani, a w zakłopotanie wprawiają przeciętnie urodziwe dziewczyny w (naprawdę!) tanich ciuchach tańczące na stołach i na barze (rzekomo za darmowe drinki).(...)

Mimo tych narzekań nie mogę odmówić Cynamonowi tytułu najbardziej hedonistycznego miejsca w Warszawie, choćby nawet przekraczano tam często granice dobrego smaku.(...)"

 

Więcej TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Egoiscie najlepsza muzyka, ale selekcja w kazdym lokalu nie zrobila na mnie dobrego wrazenia - chyba macie za malo klubow i trzeba filtrowac gosci... - w Krakowie malo w ktorym robi sie selekcje - ewentualnie ze wzgledu na zbyt "dresiarski" stroj.

 

Za to w Stolycy nie ma platnych wjazdow, a w Kraku prawie wszedzie placilem za wjazd. Byliscie w Cynie i tym nowym balaganie w Europejskim?

 

To fakt ;) Chociaz niezawsze - W Kraku placi sie jak jest zaproszony DJ... jak jest rezydent - przewaznie nie ma oplaty wjazd - jedynie kluby typowo muzyczne... tam zawsze placi sie za wejscie ale w takich nie ma w ogole selekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Egoiscie najlepsza muzyka, ale selekcja w kazdym lokalu nie zrobila na mnie dobrego wrazenia - chyba macie za malo klubow i trzeba filtrowac gosci... - w Krakowie malo w ktorym robi sie selekcje - ewentualnie ze wzgledu na zbyt "dresiarski" stroj.

 

Za to w Stolycy nie ma platnych wjazdow, a w Kraku prawie wszedzie placilem za wjazd. Byliscie w Cynie i tym nowym balaganie w Europejskim?

 

To fakt ;) Chociaz niezawsze - W Kraku placi sie jak jest zaproszony DJ... jak jest rezydent - przewaznie nie ma oplaty wjazd - jedynie kluby typowo muzyczne... tam zawsze placi sie za wejscie ale w takich nie ma w ogole selekcji.

 

Coś pieprzysz OGS, to że nie ma opłaty za wlot, to nie znaczy, że nie ma selekcji.

Ja np., wiem kiedy nie wejdę do Rdzy... Ale choćbym miał na uszach stanąć, to zrobię jakoś koło dupy temu bramkarzowi... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Co jest z Wawa?Poddajemy sie??Spotow brak i nie zanosi sie...A pogoda ma byc...:-)))Jakis grill na Wisla???tym razem przy +15 a nie przy -20 :lol:

ps polceam warsztat na ul Bajeczna

tanio i wszystko ok a co do ceny mozna sie dogadac :D

 

Zdania sa podzielone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...