Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Simon, wrzuć nasze zdjęcie z DNL z galmoka, żebyśmy się zobaczyli :wink:

 

A prosze Cie bardzo:

20101012002.jpg

 

(Pierwsze w swiecie zawody :!: Wielkie Płuco vs Spalone Płuco) :mrgreen:

 

 

I niech mi ktos powie co do diabla robi MaciekSubru przed komisja sejmowa, w dodatku podpisany jako szef ABW :shock:

20101015.jpg

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i.KALI.i., jakiś remap był ? czy serią się męczysz ??

S4 => WRX to rzadki przypadek :D

 

brak katów, świece rs4, nowe dv'ki, sprzęgło rs4 i [moderator czuwa] w COMPSPORT Kraków. moc 305 KM/445 Nm.

co do przesiadki to chętnie wziąłbym STI ale wiem, że kapusty za mało puki co, a ma to być auto do jazdy na codzień także nie chce się porywać z motyką na słońce. A na Szuruburu choruje od kilku lat a szala się przeważyła jak się pare razy przejechałem z Filipem jego WRX'em. Wiem, że ide z mocą zdecydowanie w dół ale decyzja juz zapadła, czekam tylko na sprzedanie eSki i działamy, szukamy, oglądamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by było zorganizować next time jakieś bardziej zorganizowany przejazd [ audio&foto&video ] a i taki alarm na budzik robił by dobrą robotę z samego rana ;-)

Mazi666 również dzięki za okazanie odrobiny zaufania na lewym fotelu Waszego diabła , fotele co by tu dużo gadać wasze trzymają moich ja się trzymam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mawiają... moc to nie wszystko

 

Dokładnie tak jak mówisz.

 

ahhh te kolektory STI

 

Widze, że next time musze zdecydowanie dłużej zostawać na spotach bo wiele ciekawych rzeczy może mnie ominąć.

 

 

A powiedzcie mi jak szanowne grono spędza weekendowe wieczory i noce (bez szczegółów w pewnych przypadkach prosze :P ) Jakieś kluby, domowe spotkania, bary itd. ?

 

Ja co weekend jestem w SPACE na kolejowej potem z reguły Opera, zeszły weekend odwiedziliśmy Bedroom w Łodzi. Ogólnie jestem kluboholikiem i weekend bez wyjścia jest weekendem straconym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wzrok traci, bo wczoraj z psem przewodnikiem przyjechal... Szkoda goscia, dobry byl z Niego herbatnik...

 

 

Pies przewodnik mi się przydał.Teraz siedzę z ręką w chuście trójkątnej i się ruszać nie moge. Mam nadzieje, że kiedyś wrócę do żywych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem piękne chwile w pracy. Już drugie S pojawiło się w domu naprzeciwko mojej pracy. Od dawna jest GT'ek a dzisiaj przyjechało STI anglik, co prawda na lawecie chyba z pukniętym tyłem, ale nie mogłem oderwać oczu od niego, co prawda kolorystyka najbardziej oklepana ale wyglądał pięknie. Na żadnym aucie niebieski nie wygląda tak ładnie jak na S.

Dziękuje sasiadowi z naprzeciwka za tak miłe chwile :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujemy na najbliższą niedziele w związku z zapowiadaną ładną pogodę, jakiś spocik ,,w ruchu" czyli jakieś podłoże luźne potem może jakaś szamka trochę hałasu w tunelu + jakaś fajna oprawa foto co już organizuje są jakieś chętne osoby?Co do szczegółów to narazie brak taki luźny pomysł , każdy może coś zaproponować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujemy na najbliższą niedziele w związku z zapowiadaną ładną pogodę, jakiś spocik ,,w ruchu" czyli jakieś podłoże luźne potem może jakaś szamka trochę hałasu w tunelu + jakaś fajna oprawa foto co już organizuje są jakieś chętne osoby?Co do szczegółów to narazie brak taki luźny pomysł , każdy może coś zaproponować

 

Jestem jak najbardziej za. :) Wezme suczke na przejażdżke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujemy na najbliższą niedziele w związku z zapowiadaną ładną pogodę, jakiś spocik ,,w ruchu" czyli jakieś podłoże luźne potem może jakaś szamka trochę hałasu w tunelu + jakaś fajna oprawa foto co już organizuje są jakieś chętne osoby?Co do szczegółów to narazie brak taki luźny pomysł , każdy może coś zaproponować

 

JESTEM ZA NIEDZIELĄ!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujemy na najbliższą niedziele w związku z zapowiadaną ładną pogodę, jakiś spocik ,,w ruchu" czyli jakieś podłoże luźne potem może jakaś szamka trochę hałasu w tunelu + jakaś fajna oprawa foto co już organizuje są jakieś chętne osoby?Co do szczegółów to narazie brak taki luźny pomysł , każdy może coś zaproponować

 

Jeśli wstanę bez kaca to chętnie z wami pojeżdżę po mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę , że pomysł ma wzięcie EXTRA;-) , byłem wczoraj na piaskarni pod mostem siekierkowskim i będzie tam chyba jakiś odcinek KJS-u , poszedłem o krok dalej i zapytałem ochroniarza czy za jakąś małą szklaną przyjemność byśmy mogli tam polatać powiedział "spoko ja jestem w niedziele" więc podjade tam przed ustawką i jeszcze potwierdzę. A jak Wam godzinowo pasuje ? Proponuje listę żeby było konkretniej

1.Junior [ cała niedziela ale proponuje od +/- 13/14]

Miłego dzionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...