Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

z wynikiem 91-letniej moherowej staruszki spod Wojsławic

 

A znasz bajke o zolwiu i zajacu? Zreszta... ja bym tam nie ignorowal ludzi spod Wojsławic*... :mrgreen: :wink:

 

 

 

 

 

 

*gdzies z tylu glowy juz slysze piekna polszczyzne prof.J. Miodka, tlumaczacego etymologie tej nazyw jako Sława Wojom, czyli jak sam widzisz -jest groznie. :cool:

 

Bajka o zającu i kreciku, tfu, żółwiu, miałaby tutaj zastosowanie, gdyby cała reszta się miała gdzie 43 razy zatrzymać po drodze, a tam tylko przystanki i 1 monopolowy po drodze. Rozkłady jazdy będziecie czytać? :P

 

A tak po prawdzie, to okolice Wojsławic nie tylko etymologicznie są z lekka przerażające, a to głównie za sprawą tego dżętelmena :lol:

(swoją drogą polecam opowieści o poczynaniach zaściankowego profesjonalnego pochłaniacza procentów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wynikiem 91-letniej moherowej staruszki spod Wojsławic

 

A znasz bajke o zolwiu i zajacu? Zreszta... ja bym tam nie ignorowal ludzi spod Wojsławic*... :mrgreen: :wink:

 

*gdzies z tylu glowy juz slysze piekna polszczyzne prof.J. Miodka, tlumaczacego etymologie tej nazyw jako Sława Wojom, czyli jak sam widzisz -jest groznie. :cool:

 

Bajka o zającu i kreciku, tfu, żółwiu, miałaby tutaj zastosowanie, gdyby cała reszta się miała gdzie 43 razy zatrzymać po drodze, a tam tylko przystanki i 1 monopolowy po drodze. Rozkłady jazdy będziecie czytać? :P

 

A tak po prawdzie, to okolice Wojsławic nie tylko etymologicznie są z lekka przerażające, a to głównie za sprawą tego dżętelmena :lol:

(swoją drogą polecam opowieści o poczynaniach zaściankowego profesjonalnego pochłaniacza procentów)

Jakub W. jest debesciak - przeczytalem wszystko :mrgreen:

niestety nie dam rady mam wyjazdowe szkolenie w Mikołajakch :twisted:

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po prawdzie, to okolice Wojsławic nie tylko etymologicznie są z lekka przerażające, a to głównie za sprawą tego dżętelmena :lol:

 

"...Jakub Wędrowycz (ur. ok. 1900 r.) – kłusownik, bimbrownik, egzorcysta amator..." -czy tylko ja mam wrazenie, ze to wypisz wymaluj jest o Hogim? :mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli do czwartku nic sie nie stanie ze mna lub z samochodem to tez sie pojawie.

 

Polini, wpadaj...jak cos to przynajmniej ja poczekam :smile: .

Spoko. Jakoś się ogarniemy. :) Może jeszcze kogos się uda spotkać, a jak nie to... następnym razem. ;-)

 

PS Jest kanap - będą konret foty ze spotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozemy ruszyc o 2030 z torwaru?

Spoko, poczekamy. :mrgreen:

 

"...Jakub Wędrowycz (ur. ok. 1900 r.) – kłusownik, bimbrownik, egzorcysta amator..." -czy tylko ja mam wrazenie, ze to wypisz wymaluj jest o Hogim? :mrgreen: :mrgreen: :wink:

 

Głodnemu chleb na myśli...

:razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette, Najwyżej się dotoczymy naszym tempem :wink: Aha, z opowieści wiem, że OBKi 2.5 nie nadążają za Twoją imprezą, więc mam jeszcze gorzej :mrgreen: Mam nadzieję, że mi nic w czwartek nie wypadnie :smile:

 

PS. Zapraszam do klubu nocnych marków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette, Najwyżej się dotoczymy naszym tempem :wink: Aha, z opowieści wiem, że OBKi 2.5 nie nadążają za Twoją imprezą, więc mam jeszcze gorzej :mrgreen: Mam nadzieję, że mi nic w czwartek nie wypadnie :smile:

 

PS. Zapraszam do klubu nocnych marków :wink:

 

Taaa, obrotomierza braknie, a i tak nie pozostaje nic innego jak modlić się o przystopowanie czołówki przez czerwone :oops:

 

@DNL: wersja obrazkowa lokalizacji: tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette, Najwyżej się dotoczymy naszym tempem :wink: Aha, z opowieści wiem, że OBKi 2.5 nie nadążają za Twoją imprezą, więc mam jeszcze gorzej :mrgreen: Mam nadzieję, że mi nic w czwartek nie wypadnie :smile:

 

Harvester trza być twardym nie miętkim, ja w zeszlym tygodniu swoim N/A ICH nie pogubiłem - co prawda do wilanowskiej ale zawsze :), vergette też dawała rade :)

 

Ja nie zdążę na torwar - wpadne na Karową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...