Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek_Wawa - tak czy siak wazne ze kazdy pojechal w dobrą strone :-)

 

Wojczek:

Mialem wielka ochote pojezdzic z Toba na prawym ale Adam starsznie na koniec poganial zeby jechac.SZkoda ze sie nie ujawniles..bylem pod wrazeniem bo fajnie jezdziles.Ale corsa ("baba jaga bodajze") prowadzona przez dziewczyne ...uhuhuhuuu bylem pod wrazeniem

 

Trza sie znowu umowic w weekend, wytyczyc trase i polatac na czas.

Na prawy jakby co zapraszam, na lewy zreszta tez, jesli z wzajemnoscią ;-) wiem, wiem, zartuje...

 

A Jaga i owszem, niezmiernie pozytywnie rajdowo zakrecona kobitka. Dobrze ogarnia temat tak na lewym jak i na prawym fotelu.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_Wawa - tak czy siak wazne ze kazdy pojechal w dobrą strone :-)

 

Wojczek:

Mialem wielka ochote pojezdzic z Toba na prawym ale Adam starsznie na koniec poganial zeby jechac.SZkoda ze sie nie ujawniles..bylem pod wrazeniem bo fajnie jezdziles.Ale corsa ("baba jaga bodajze") prowadzona przez dziewczyne ...uhuhuhuuu bylem pod wrazeniem

 

Trza sie znowu umowic w weekend, wytyczyc trase i polatac na czas.

Na prawy jakby co zapraszam, na lewy zreszta tez, jesli z wzajemnoscią ;-) wiem, wiem, zartuje...

 

A Jaga i owszem, niezmiernie pozytywnie rajdowo zakrecona kobitka. Dobrze ogarnia temat tak na lewym jak i na prawym fotelu.

pozdr.

 

wejdz w warszawa spoty forumowe i tam sie juz ustawiamy na nastepna niedziele na 9ta rano coby za duzo ludzi nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...