Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko fajnie ale nadal z waszych wypocin blue nie ma 300zł a miał dobre serce i zaplacił bo tak mogł nie płacic i nie pier... sie teraz zeby mu oddawali ludzie kase poprostu trzeba oddac mu razem i juz najlepiej bedzie jak w piatek beda te same osoby co ostatnio i zrzuta dla blue ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej bedzie jak w piatek beda te same osoby co ostatnio i zrzuta dla blue ..

 

wyjątkowo sie z Tobą zgadzam :wink:

 

 

Jakos ostatnio czesciej sie zgadzałas wiec nie badz taka niesmiała:) ehehe moze uda mi sie dotrzec bo jak narazie moim przyjacielem jest łozko i temperatura;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, rachunek był na okrągłe 1000 zł bez złotówki + jakiś napiwek. Przyznaję się do osobistej konsumpcji na 350 zł :) Hogi pisał, że nie zapłacił jego kolega 30 zł :) Zostaje... trochę ;) Oczywiście Wy też płaciliście, dogadamy się ile sami zapłaciliście oprócz mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, rachunek był na okrągłe 1000 zł bez złotówki + jakiś napiwek. (....) Oczywiście Wy też płaciliście, dogadamy się ile sami zapłaciliście oprócz mnie.

 

obgadamy sprawę w piątek..

choć wciąż liczę, że jakaś zbłąkana owieczka (a może więcej niż jedna?) się jednak odnajdzie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, rachunek był na okrągłe 1000 zł bez złotówki + jakiś napiwek. (....) Oczywiście Wy też płaciliście, dogadamy się ile sami zapłaciliście oprócz mnie.

 

obgadamy sprawę w piątek..

choć wciąż liczę, że jakaś zbłąkana owieczka (a może więcej niż jedna?) się jednak odnajdzie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vero dzięki za zaproszenie. Będę śledził temat i postaram się wpaść choć na chwilę.

 

no! :twisted: w razie problemów - mój numer telefonu znasz

 

czyli co? piątek 20.00 na najwyższym poziomie parkingu Galerii Mokotów a później przenisiemy się w jakieś przytulniejsze miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek zaskakujesz mnie , kawa w Macu o 9 rano w piatek ???? A do pracy to rozumiem tylko ja ide ? Pieknie , po prostu zycie jest piekne.

 

to taka świecka tradycja, ta piątkowa kawa :wink:

 

nie łam się Bea, ja też będę ciężko pracować w czasie gdy oni będą sobie kawkę popijać :evil:

 

chociaż moja firmowa kawa i tak jest smaczniejsza niż ta makdonaldowa! :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...