Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Lubie ale spędzę wieczór w równie miłym towarzystwie jak Wy, jak nie milszym :-)

 

spot fanów BMW? :roll: :mrgreen:

 

Oni sie spotykają w GM we wtorki, Tigry w środe, Calibry - czwartek. O poniedziałek walczą "dłubane" Lanosy z włascicielami Loganów. :mrgreen:

Co do piątków - trzeba uważać - widziałem tam ostatnio podjeżdżające cichaczem EVO. :mrgreen: To takie fajne miejsce jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zebysmy wszyscy wzniesli dzis wieczorem toast za randke Kubusia... mam nadzieje tylko ze towarzystwo jest damskie :razz:

 

No właśnie jest damskie i w tym cały wic!

 

A, cholera, zresztą nic nie mówię, bo ciśną mi sie na usta różne niewybredne żarty, a nie chcę nikomu znów podpaść :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ktorym poziomie to spotkanko?

 

na najwyzszym

 

A, cholera, zresztą nic nie mówię, bo ciśną mi sie na usta różne niewybredne żarty, a nie chcę nikomu znów podpaść :twisted::mrgreen:

 

Przemus nie hamuj sie - pofolguj sobie - przeciez na Ciebie nikt nie moze sie gniewac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie bedzie bo Subaryna stoi u Korneckich ale panie i pany czy kogo tam wolicie na randki - Najwyzszy poziom GM jest zamkniety z powodu remontu (przynajmniej wczorja rano tak bylo) wiec spotkacie się chyba na przdostatnim poziomie parkingu pod dachem a lans tam mierny oj mierny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj - a co zes w aucie popsul znowu

 

HA ! Nic nie posulem - przeciez wiesz miśku, że ja nie psuje tylko samo sie psuje :)

 

W środe (mam nadzieje, że to już ostateczny termin) dziewczyna zmienia właściciela więc jak dobry obyczaj i kultura osobista nakazuje trzeba przed przekazaniem obejrzec, obsłuchać, olej zmienić, przegub zaczynał być luźny więc wymienić.

 

Najgorsze co może być to oddawać auto jak Szkot, żeby po zakupie nowy właściciel musiał jeszcze obok ubezpieczalni i UK odwiedzać warsztat po zmiany i poprawki.

 

 

Z dobrego domu jestem, a co :mrgreen:

 

 

PS - i przypomnę o tym wam jak będe brał niedługo (może z forum) nowszego Subaraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...