Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie za daleko rowerem :-(

Potrzebujesz transportu?? :)

Na pewno ktoś Cię zabierze jak będzie trzeba :)

 

dzięki za bardzo fajnego spota :)

mam nadzieję, że za tydzień będzie powtórka :)

 

Byliśmy w miarę grzeczni, więc nie powinno się za tydzień okazać, że knajpa zniknęła w tajemniczych okolicznościach, a Vert wypisał się z forum ;):P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi - do Verta masz metro i 3 przystanki tramwajem (lub wtedy rower), poza tym możesz się zgadać z Kubeuszem, Erbe żeby cię zabrali więc nie marudź

 

Kostka77 - filmik fajny :thumbup: , ale pokazujący zabranie auta i jazdę bez trzymania kierownicy :biglol::toobad:

Edytowane przez maciekSubru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za daleko rowerem :-(

 

Zmień rowera na MG :mrgreen: :

 

 

Jedzenie dobre?

 

Jedzenie włoskie. Takie prawdziwie włoskie, więc nie każdemu posmakuje. Ja będę zadowolony po trzeciej-czwartej wizycie jak spróbuję większości menu :D .

Najważniejsze, że jest gdzie parkować.

 

Kochani proszę obejrzyjcie jest i forumowe subaru:

 

 

 

PLIIZZZZZ O UDOSTĘPNIANIE :) :) :)

 

Filmik moim zdaniem poprawnie zrobiony, mnie nie porywa, tak samo jak Audi, ktore uważam za bardzo fajne, acz bezduszne auta. Było Subaru bez rejestracji, muzyka zamiast dźwięku silnika, a poza tym z boku auta jest napis, za który...jest taki punkt w regulaminie Forum SIP o niepromowaniu...to tak piszę, żeby potem zdziwienia nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik moim zdaniem poprawnie zrobiony, mnie nie porywa, tak samo jak Audi, ktore uważam za bardzo fajne, acz bezduszne auta. Było Subaru bez rejestracji, muzyka zamiast dźwięku silnika, a poza tym z boku auta jest napis, za który...jest taki punkt w regulaminie Forum SIP o niepromowaniu...to tak piszę, żeby potem zdziwienia nie było.

 

:rolleyes:

 

 

to żeś napisał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak Raz zorganizować spota przy Dworcu Stadion?

Fajny duży placyk,w taka pogode jaka jest i grilla można rozpalić ;-).

A nie się na parkingach zamykać :-D

 

 

 

Tylko mnie z ziemią nie zrównajcie :-D

 

Dziś byłem ns zlocie Youngtimer Warsaw i robiliśmy grilla, więc popieram ten pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak Raz zorganizować spota przy Dworcu Stadion?

Fajny duży placyk,w taka pogode jaka jest i grilla można rozpalić ;-).

A nie się na parkingach zamykać :-D

 

 

 

Tylko mnie z ziemią nie zrównajcie :-D

 

Aktualnie myślę, że na dłuższy okres zbunkrujemy się u Verta - przynajmniej do zimy kiedy będziemy widzieli się w tygodniu na spotach a w weekendy w NMNP :D . Przyjedź na spota, poczuj atmosferę. Grilla to w weekend możesz zorganizować i nas wszystkich zaprosić :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak Raz zorganizować spota przy Dworcu Stadion?

Fajny duży placyk,w taka pogode jaka jest i grilla można rozpalić ;-).

A nie się na parkingach zamykać :-D

 

 

 

Tylko mnie z ziemią nie zrównajcie :-D

 

Dziś byłem ns zlocie Youngtimer Warsaw i robiliśmy grilla, więc popieram ten pomysł :)

oby sie to sprawdziło to musicie założyć nowy wątek o spotach parkingowych,grilowych. Tutaj Maciek rządzi i wszyscy są z dyscyplinowani!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak Raz zorganizować spota przy Dworcu Stadion? Fajny duży placyk,w taka pogode jaka jest i grilla można rozpalić ;-).

 

Ok, pomysł mi sie podoba, jest tylko kilka ale:

1. czy wolno tam rozpalić grilla i nie wpadnie straż miejska i nie wlepi mandatu - po co mamy sobie psuć nastrój?

2. kto przywozi grilla, rozpala, piecze i sprząta na koniec? sa chętni?

3. jaki plan B jak zacznie padać deszcz w trakcie spota?

 

Mike 85 - znasz odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edzenie włoskie. Takie prawdziwie włoskie, więc nie każdemu posmakuje. Ja będę zadowolony po trzeciej-czwartej wizycie jak spróbuję większości menu :D . Najważniejsze, że jest gdzie parkować.

Same dobre informacje.

Ja też wolę spoty w miejscach z dobrym jedzeniem niekoniecznie przyrządzanym przeze mnie...nie, żebym nie umiał, ale kurcze, człowiek ma tak mało czasu dla siebie teraz że mnie się najzwyczajniej w życiu nie chce bawić w grille, zakupy etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edzenie włoskie. Takie prawdziwie włoskie, więc nie każdemu posmakuje. Ja będę zadowolony po trzeciej-czwartej wizycie jak spróbuję większości menu :D . Najważniejsze, że jest gdzie parkować.

Same dobre informacje.

Ja też wolę spoty w miejscach z dobrym jedzeniem niekoniecznie przyrządzanym przeze mnie...nie, żebym nie umiał, ale kurcze, człowiek ma tak mało czasu dla siebie teraz że mnie się najzwyczajniej w życiu nie chce bawić w grille, zakupy etc.

 

O to to właśnie.. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak Raz zorganizować spota przy Dworcu Stadion? Fajny duży placyk,w taka pogode jaka jest i grilla można rozpalić ;-).

 

Ok, pomysł mi sie podoba, jest tylko kilka ale:

1. czy wolno tam rozpalić grilla i nie wpadnie straż miejska i nie wlepi mandatu - po co mamy sobie psuć nastrój?

2. kto przywozi grilla, rozpala, piecze i sprząta na koniec? sa chętni?

3. jaki plan B jak zacznie padać deszcz w trakcie spota?

 

Mike 85 - znasz odpowiedzi?

 

1. nie wiem czy wolno, ale wczoraj nie było problemu :)

2. - dodyskusji...

3. zmokniemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...