Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem że może nie w tym temacie pisze ale warto spróbować. jak sie wczoraj dowiedziałem zostanę ojcem :) co za tym idzie trzeba zrobić wesele i potrzebny jest piękny Subarak żeby nas zawieźć do ślubu. Bedziemy bardzo wdzięczni jeśli znajdzie się ktoś z odpowiednim rykiem silnika i wydeszkiem.Termin 20.08.2013 tak ze mało czasu zostało mój e-mail pionier1991@wp.pl Nr.505 718 290. Co do ceny napewno sie dogadamy. Wszystko w okolicach warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem że może nie w tym temacie pisze ale warto spróbować. jak sie wczoraj dowiedziałem zostanę ojcem :) co za tym idzie trzeba zrobić wesele i potrzebny jest piękny Subarak żeby nas zawieźć do ślubu. Bedziemy bardzo wdzięczni jeśli znajdzie się ktoś z odpowiednim rykiem silnika i wydeszkiem.Termin 20.08.2013 tak ze mało czasu zostało mój e-mail pionier1991@wp.pl Nr.505 718 290. Co do ceny napewno sie dogadamy. Wszystko w okolicach warszawy.

 

http://www.subarudoslubu.com/wyszukiwanie?dst=Warszawa%2C+Polska&lat=52.2296756&lng=21.012228700000037&city=Warszawa&p=1&ps=10&h=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy ten ślub ?

Może jeszcze nie wiadomo czyim ojcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Akurat w tym poście nic o subaru nie napiszę, chociaż nadal je mam :)

 

Założyłem niedawno firmę i mam do Was ogromną prośbę, ponieważ powstał również Funpage na Facebooku :) Proszę Was, żeby każdy w miarę możliwości polubił moją stronę: www.facebook.com/kwiatuchyonlinepl

 

Mam nadzieję, że każdy Was kiedy będzie tego potrzebował znajdzie coś ciekawego dla siebie i swoich bliskich, ponieważ od jutra będziemy mieli nie tylko świeże kwiaty :)

 

Z góry dzięki za wszystkie "lajki"

 

P.S. dla Forumowiczów są przewidziane fajne rabaty :)

 

Pozdrawiam serdecznie Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałbym gorąco zaprosić wszystkich chetnych na letnią sobotę do podwaszawskiego Nieporętu nad Zalewem Zegrzyńskim...

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/63119-6072013-potrzebny-halas-nieporet/#entry1828412

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...