Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

przykozaczyłeś? no-lifie forumowy

 

1) Kozaczenie zostawiam kozakom (najlepiej tym znad Donu) :twisted:

 

2) Wpadasz z głupim tekstem - dostajesz durną odpowiedź. Mnóstwo ludzi robi sobie przerwę od forum ale nie każdy wpada z krzykiem na forum wracając. :roll:

 

3) Nic nie było o braku sti... czyżby jakieś kompleksiki? :P

 

4) Nie wiem co to jest no-life forumowy ale na wszelki wypadek odpowiem: yo-yo, elo, elo, wuuwuuaaa i pozdro 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykozaczyłeś? no-lifie forumowy

 

1) Kozaczenie zostawiam kozakom (najlepiej tym znad Donu) :twisted:

 

2) Wpadasz z głupim tekstem - dostajesz durną odpowiedź. Mnóstwo ludzi robi sobie przerwę od forum ale nie każdy wpada z krzykiem na forum wracając. :roll:

 

3) Nic nie było o braku sti... czyżby jakieś kompleksiki? :P

 

4) Nie wiem co to jest no-life forumowy ale na wszelki wypadek odpowiem: yo-yo, elo, elo, wuuwuuaaa i pozdro 600.

 

 

Odebrałem Twojego beznadziejnego posta jako poczucie z Twojej strony. Kompleksów nie mam , ale widze jak wygląda rozmowa z osobami które są w posiadaniu impry a przykładowo ze mną , czyste olewanie którego nie raz tu doświadczyłem . Użytkownik , już nie bd mówił który , ale czynnie uczestniczący w życiu tego forum powiedział mi kiedyś to samo , że tworzy się tu zamknięte grono "starych wyjadaczy" i moim zdaniem to nie jest fajne. Już nawet pomijając tę sytuacje. I nie wmawiaj mi z tym głupim postem , bo jeśli dotyczyło by to np MaćkaSubru to jestem wręcz pewien ,że nie napisałbyś takiego mposta i tyle :) . Zresztą , każdy ma oczy i widzi jak jest . Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Pokazuję i objaśniam:

Zamknięte grono starych wyjadaczy też kiedyś zaczynało karierę na tym forum. To jest chyba normalne, że jak znasz kogoś przez kilka lat nie tylko sprzed kompa, to nie będzie się np. MaciekSubru o byle głupotę obrażał. Pokaż się na żywo, daj się poznać nie tylko ze strony nadwrażliwego na moje (być może specyficzne) poczucie humoru to być może za jakiś czas sam się zdziwisz, że zamknięte grono starych wyjadaczy nie jest wcale takie zamknięte. A jeśli zniechęcasz się od samego początku, że nie jesteś "tutejszą gwiazdą socjogramu", to podejrzewam, że sam po poznaniu Nas stwierdziłbyś, że nie warto było się starać, bo to nie ta bajka...

 

Dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa ,że byłem na nie jednym spocie i się "znamy". Nic na siłę , nie bd siedział tu 24/h ,tylko po to ,żeby móc normalnie pogadać. Każdy ma inny humor , ja nie mówie ,że jesteś beeeee czy coś ,bo pewnie jakbym CIę poznał tookazałbyś się spoko ziomkiem , ale to nie zmienia faktu ,że w tej sytuacji moim zdaniem nie zachowałeś się ok i tyle. Nie będziemy tu spamować , takim nic nie znaczącym ównem . pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIVO, obrażasz mi szwagra ?

 

-- 20 sie 2012, o 10:22 --

 

STIVO napisał(a):

nie bd siedział tu 24/h

 

napisane o 4:23

 

_

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Niezła franca co Szwagier?

 

Watek fajnie się rozkręca - idę po popcorn i colę.. :mrgreen:

 

-- 20 sie 2012, o 10:53 --

 

PS. Proponuję spota we czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu kali weź się ogarnij napisałem odpowiedz do simona w nocy , napisalem pzdr a wy dalej to ciągniecie? nie pozwole sobie zeby ktos udostepnial zdjecie mojej siory publicznie bez mojej zgody i niech jeszcze pol forum napisze tekst ze idzie po pocorn zeby byc fajnym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIVO, może było być bardziej swojsko na jakimś forum Calibry. Pakujesz się tu z butami i orkiestra ma zagrac jak tobie pasuje? Może trochę ogłady na początek?

 

Tylko i wyłącznie wy teraz chcecie ten temat ciągnać , nie macie juz jak postów nabijać? Ja się pakuje tu z butami... kur*a no to,że napisałem m,że dawno mnie tu nie było ? i nie chce zbeby ktos udestępniał zdjęcie mojej siostry? człowieku weź się zastanów.I nie jestem na tym forum miesiąc więc daj na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIVO, wiem, że nie jestes na tym forum od dziś. Twój spescyficzny sposób zachowania podsiany sporą dozą agresji wbił sie w pamięc nie tylko jak widac mi. Pisząc o butach miałem na myśli twoje usilne próby sprowadzenia dyskusji do twojego poziomu - zbij troche z tonu albo przestań się dziwić niechęci innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIVO, wiem, że nie jestes na tym forum od dziś. Twój spescyficzny sposób zachowania podsiany sporą dozą agresji wbił sie w pamięc nie tylko jak widac mi. Pisząc o butach miałem na myśli twoje usilne próby sprowadzenia dyskusji do twojego poziomu - zbij troche z tonu albo przestań się dziwić niechęci innych

 

STIFF Wbił się w pamięć ? a kiedy ja na tym forum byłem agresywny prócz tej sytuacji ? Już pisałem , jak czuje sie atakowany to odpowiadam tym samym , i już pisałem ,że praktykuje "vice verse" . Nie jestem żadnym napinaczem forumowym , uwierz ,że potrafie normalnie rozmawiać. Ale jestem konsekwentny.Uważasz ,że jesteś lepszy pisząc o tym poziomie ? bo tak teraz to odbieram jakbyś napisał to w ten sposób: " z chamem po chamsku ".Nie mam zamiaru tu się kłócić bo wole pisać w normalny sposób i się nie kłócić , bo to do niczego nie prowadzi. Jeśli kogoś uraziłem -przepraszam .Taki jestem , ale chociaż potrafie napisać to głupie sory , a nie wdawać się w kłótnie bo całe forum mnie lubi i za mną pójdzie. Dla mnie temat zamknięty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...