Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

...ja już bym się bał takim autem jeździć potem...

miętki jesteś :mrgreen: ale po ostatnich przeżyciach czołowych wcale Ci się nie dziwię :P jesteś usprawiedliwiony :wink:

 

Octavable... Niezła lipa...

Codziennie tam spotykam ludzi których wyrzuca z wew. pasa na zew. bo za szybko, bo deszczyk, bo samolot startował... albo Ci z zew. "zachowawczo" skracają sobie zajeżdżając na wew. pas. Akurat ten ślimak nie udał się planistom za bardzo, ale widocznie innej rady nie było "natenczas".

 

Chyba GTek po takiej akcji nie wyglądał by różowiej :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba GTek po takiej akcji nie wyglądał by różowiej :?

Maciek, przemalowałeś swoje auto na róziowo i nic mi nie powiedziałeś :?: :!: :shock:

:mrgreen:

 

Poprostu nie chciałem sprawiać Ci przykrości opowiadaniami o zajebistych furakach jakimi są GTeki 8) :mrgreen:

 

:mrgreen:

 

zwłaszcza te co od tygodni nie jeżdżą :P :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba GTek po takiej akcji nie wyglądał by różowiej :?

Maciek, przemalowałeś swoje auto na róziowo i nic mi nie powiedziałeś :?: :!: :shock:

:mrgreen:

 

Poprostu nie chciałem sprawiać Ci przykrości opowiadaniami o zajebistych furakach jakimi są GTeki 8) :mrgreen:

 

:mrgreen:

 

zwłaszcza te co od tygodni nie jeżdżą :P :wink: :lol:

fak... zdążyłeś zactować przed edycją... :P ale moderator nadal śpi :P

 

Aj tam, aj tam... od razu od tygodni :P wiesz ile na waszce zaoczędziłem? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, aj tam... od razu od tygodni :P wiesz ile na waszce zaoczędziłem? :mrgreen:

taa... zaoszczedzieleś... Przecież Ty masz ŻONĘ! :mrgreen:

Buaaaahaahahahahahahahahahha :lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted:

Jak bys miała żonę to już by Ci tak do śmiechu nie było :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ale muszę przyznać, że to właśnie żona dorzuciła mi na frukty do subaraka i to nie mało... Yeaaa :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ...hmmm... myślicie, że ma kogoś na boku? :roll: :P:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślicie, że ma kogoś na boku? :roll:
Znaczy że co?

Mam dzwonić do Eweliny i zapytać? :roll:

Nieeeeeeeeeee... póki dorzuca się do subaraka to jest OK :wink: :mrgreen:

 

 

a potem on bedzie miał na boku... siniaka :mrgreen:
No co racja to racja... już jeden wybity bark mi wystarczy na jakiś czas :wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co racja to racja... już jeden wybity bark mi wystarczy na jakiś czas :wink: :mrgreen:

 

to ty zadzwoń na błękitną-linię że jesteś ofiarą przemocy "żona mnie bije" :wink: :mrgreen::lol::P

ale czyja żona w końcu :?: :shock: :mrgreen:

 

 

octavable, dobrze że Tobie nic się się stało... tak jak było mówione, samochód rzecz nabyta - z tym można coś zrobić, a zdrowie jest najważniejsze 8)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czy auto było na tyle uszkodzone że nie mogłeś kontynuować jazdy ??

 

 

Raczej nie mógł...

 

Photo0284.jpg

 

Jacek najważniejsze że się Tobie nic nie stało,samochodu szkoda i to bardzo bardzo wiedziałem że jak go zobaczę to po tym co powiedziałeś przez tel nie będzie dobrze...ale w porównaniu do 350zetki,którą kiedyś miałem podobnego dzwona na Czerniakowskiej i została zrobiona na tip top że nawet gość z PzMotu nie widział różnic NIE MA KOŃCA ŚWIATA.Oczywiście ze zdjęć nie wiele się da wywnioskować ale myślę że jest szansa że będziesz miał dalej śliczny unikat.A w grudniu pojedziemy do UK i coś nabędziemy swoją drogą co będziesz mógł zabijać mordować itd.

Głowa do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...