Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz czy auto było na tyle uszkodzone że nie mogłeś kontynuować jazdy ??

 

 

Raczej nie mógł...

 

Photo0284.jpg

 

A ja tak z innej strony - trochę hardcorowo - a jednak jaśki Ci działały!! A miały nie działać... Pamiętasz naszą rozmowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocatvable tak abstrachując od całej sytuacji to ja bym go robił... Nie wiem jak tam podłużnice - ale piaskowanie, prostowanie i ogień...

W Polsce jak chcesz mieć bezwypadek to idź do salonu...

 

Dla niedowiarków powiem, że jeździłem kolegi Porsche 944 i w pewnym momencie był malowany na pomarańcz. Jak został rozebrany to cna okazało się, że był złożony z dwóch - dokładnie za fotelami przednimi... Latał bokami, nie ściągało itp.. Jakby nie było zmiany koloru, to by nawet nie wiedział. Miał go chyba ze 3 czy 4 lata i używał bardzo mocno. Nic nie wskazywało na to że to był składak - do tego z Niemiec w maks wersji...

 

Przy nim Twoje Wr1 to draśniecie - tylko fachowo musi być zrobione... Jak coś mogę w tym pomóc... Znają się na Subarakach...

 

No to teraz padnie na mnie grad :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie ze Jacka WR1 wzmocnienie czolowe ma od zwyklego STI a nie spec c... Spec C mniej wazy ale jest delikatniejsze... ja teraz mam niestety takie...

WRXowe mi uratowalo lampe ori ksenon prezd zlym panem z Meganki...

 

-- 23 paź 2011, o 15:18 --

 

jak dla mnie to koloru nie zmieniaj bo jest wyjatkowy i oryginalny :)

nie to co u mnie... ja swojego to dobrze obdrapalem dookola i sie pan Meganka wychylil... to sie pomalowalo przy okazji... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej strony - trochę hardcorowo - a jednak jaśki Ci działały!! A miały nie działać... Pamiętasz naszą rozmowę...

 

No zrobiłem samemu, okazało się, że jedna poduszka nie była po prostu podłączona. No i błąd się sam wykasował po podłączeniu. I jak widać działają :mrgreen:

Zobaczymy, oczywiśćie chciałbym za wszelką cenę go doprowadzić do stanu tydzień temu, ale wszystko zależy od wyceny.

Czekamy, czekamy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeusz, jak już mi się napatoczyłeś przed ślipka - podpytaj może chłopaków? W końcu jak z 3 autem do nich jeździsz, to może Ci coś powiedzą?

Albo daj burzumowi namiar do kogoś od nich co by się mógł sam dopytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...