Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Mala akcja, stanalem na chwile na gorze, zeby przeczekac ruch i sprawdzic czy policji juz kto nie zawolal. Po jakims czasie podchodzi do mnie facet, ktory z dzieciakami jezdzil na sankach i obserwowal moje boki. Myslalem, ze mnie chce opieprzyc, ale on nie, podchodzi i mowi: Panie, pan jezdzisz w rajdach, tak? (i pokazuje na naklejone nicki na drzwiach, Simon, Vergette) nie zdazylem odpowiedziec, a on mowi, -gdzies to juz slyszalem, to francuskie nazwisko to sie czyta werdżett, tak? Mowie mu, ze tak, ale chyba mnie pomylil z Nivette Na cos gosc sie smieje i mowi, ze mozliwe, ale ze i tak bardzo fajnie jezdze i wogole super, super, super

 

ale się uśmiałem ,niezła akcja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info dla wszystkich majacych blisko do m1 i upalajacych tam regularnie...

W niedalekiej odleglosci znalazlem uliczke nieuzywana, z bardzo dobra widocznoscia tego co jezdzie z naprzeciwka (dzisiaj przez poltorej godziny jazdy ok 22 nie jechalo nic) z sekwencja ok 6 zakretow 90st. i 3 ok 45st. totalnie osniezona ze snieznymi bandami w miejscach kraweznikow... jest totalnie bezpiecznie, choc troche ciasno i super radocha - do tego stopnia ze nawet wybralem sie dzis pod m1 ale stwierdzilem ze wole jednak upalac tam bo :

- bezpieczniej

- ciekawiej

- trudniej :twisted:

Wiec jezeli komus znudzilo sie "krecenie wokol slupa to warto jest wybrac sie w to miejsce - oczywiscie sluze pomoca tylko w dniu jutrzejszym w poznych godzinach wieczornych ze wzgledu na pozniejszy tygodniowy wyjazd... Miejsce jest takie ze nawet spokjnie moznaby bylo ustawic sobie probe czasowa tam :razz:

Jakby co w poniedzialek tez na 100% bede tam upalal wiec jakby ktos chcial wpasc i chociaz sprawdzic czy warto mozemy zawsze umowic sie pod m1 bo stamtad jest to ok. 4 km :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info dla wszystkich majacych blisko do m1 i upalajacych tam regularnie...

W niedalekiej odleglosci znalazlem uliczke nieuzywana, z bardzo dobra widocznoscia tego co jezdzie z naprzeciwka (dzisiaj przez poltorej godziny jazdy ok 22 nie jechalo nic) z sekwencja ok 6 zakretow 90st. i 3 ok 45st. totalnie osniezona ze snieznymi bandami w miejscach kraweznikow... jest totalnie bezpiecznie, choc troche ciasno i super radocha - do tego stopnia ze nawet wybralem sie dzis pod m1 ale stwierdzilem ze wole jednak upalac tam bo :

- bezpieczniej

- ciekawiej

- trudniej :twisted:

Wiec jezeli komus znudzilo sie "krecenie wokol slupa to warto jest wybrac sie w to miejsce - oczywiscie sluze pomoca tylko w dniu jutrzejszym w poznych godzinach wieczornych ze wzgledu na pozniejszy tygodniowy wyjazd... Miejsce jest takie ze nawet spokjnie moznaby bylo ustawic sobie probe czasowa tam :razz:

Jakby co w poniedzialek tez na 100% bede tam upalal wiec jakby ktos chcial wpasc i chociaz sprawdzic czy warto mozemy zawsze umowic sie pod m1 bo stamtad jest to ok. 4 km :mrgreen::mrgreen:

 

WOW zdradz tajemnice gdzie to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mow szybko gdzie jest ta uliczka i wieczorem sie stawiam :)

 

 

BTW moze zorganizujemy siebie jakie czasówki pod M1? Poustawiamy wózki skorzystamy z wiat i ogien na tloki!!

 

Stoleczny Puchar Jazdy Dookoła Trzepaka...

 

 

nudzi mi sie juz latanie w około krawezników....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh noi dobra skoro nie udalo mi sie przekonac was do ustawki to zdemaskuje nazwe :mrgreen:

 

Widzimy sie ok 22 :!:

 

<<< LINK do mapki dla zainteresowanych na PW>>> :grin:

 

P.S. Mapa nie oddaje zawilosci na drodze oraz bezpieczenstwa :D (wszystkie skrzyzowania macie z pierwszenstwem poza tym tu jest pokazane stare koryto drogi - teraz jest ciekawsze) :grin:

Aha i bez sciagania mi tam zadnych tlumow w innych furach - to undergroudowa miejscowka :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysztof to okolice dawnych odcinków Rajdu Warszawskiego i blisko tzw. "trójkąta".

 

Normalnego spota w Gal-Moku proponuję w czwartek po g. 19.30

ma być ok. -15 stopni - więc Seaty wtedy ani nie zapalają ani nie podjeżdzają na parking Galerii :roll: :mrgreen:

 

nie wiedzialem o tym Warszawskim :mrgreen:

co do czwartku to ja niestety nie dam rady pokazac calej ekipie mojej miejkscowki bo jutro radosnie wyruszam do Pragi na 5 dni szkolenia :???:

dlatego jak ktos ma ochote to ok. 22 dzisiaj spotka mnie na "OES Bialoleka" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wierze ze zaden focus klub ani streetracing.waw nie zaglada na "nudne" forum subaru :wink: :mrgreen:\

 

ale jak to mawiaja -> lepiej na zimne dmuchac (pastrz post wyzej) :mrgreen::mrgreen:

P.S. dodam maly opis:

start- prosta dluga (do 4 biegu ale sliska), 90st. w prawo, 90st. w lewo, prosta do 3ki, 90 st w prawo, 90 st. w lewo, 90st. w prawo, 45 w lewo, 45 w prawo, 90 st. w lewo, prosta do 3ki , 90 st. w prawo, lekki lewy i 90 st. na mostek lewo, dalej znowu dluga prosta (do 4ki i nawrot tylko ze z dohamowaniem bo wjazd na wieksza uliczke alee w nocy tez zadko uczeszczana i widoczna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh noi dobra skoro nie udalo mi sie przekonac was do ustawki to zdemaskuje nazwe :mrgreen:

 

Widzimy sie ok 22 :!:

 

<<< LINK do mapki dla zainteresowanych na PW>>> :grin:

 

P.S. Mapa nie oddaje zawilosci na drodze oraz bezpieczenstwa :D (wszystkie skrzyzowania macie z pierwszenstwem poza tym tu jest pokazane stare koryto drogi - teraz jest ciekawsze) :grin:

Aha i bez sciagania mi tam zadnych tlumow w innych furach - to undergroudowa miejscowka :lol::lol:

 

pw poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...