Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

czy warszawiacy planują jakieś uroczyste pożegnanie samochodów jadących na Toruń?

Coś jak pożegnanie przed Monte Carlo Historycznym ?

 

Kiedy to niby ten wyjazd ?

 

Może tradycyjny spot we wtorek - ale pod Torwarem - pojedziemy narobic hałasu do tunelu wzdłuż Wisły

Najgłośniejsi mile widziani - Simon, Hogi, Urbanek :shock: , DNL - głośny ten twój saksofon?, Yachoo

 

(Sorry jak kogoś nie wymieniłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to niby ten wyjazd ?

 

Może tradycyjny spot we wtorek - ale pod Torwarem - pojedziemy narobic hałasu do tunelu wzdłuż Wisły

Najgłośniejsi mile widziani - Simon, Hogi, Urbanek :shock: , DNL - głośny ten twój saksofon?, Yachoo

 

(Sorry jak kogoś nie wymieniłem)

 

Ja już mam czym warknąć i bulgotnąć, ale wtorek znów skończę pracę o 21 jego mać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tunelu można pojechac po g.21.30 - wcześniej jest za duży ruch - potrzebny jest pusty tunel dla lepszej akustyki.

 

Zatem będę pofabrycznie :twisted:

 

Hehe, widze ze moj pomysl z "tunelowaniem" sie Mackowi spodobal :mrgreen:

 

Na moj bulgot mozecie liczyc :twisted:

 

Tunel jest rewelacyjny - jak wracam wieczorami wolę nadłożyć kawałek drogi żeby sobie tylko pobulgotać :) Ech, ale takie tunele na chorwackiej a1... Genialnie się ryczy przez 5 km na przykład. Może tam kiedyś spota zrobimy? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba.goller, Ci co z poludnia to moze i niezly pomysl, zeby z galmoku jechac, ale jak znam zycie, to nie uda sie w jednym konowoju dotrzec az pod tunel, wiec postoj w celu zebrania sie w jedna bulgoczaca calosc na parkingu przed Torwarem jest raczej nieunikniony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...