Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

SPOT z Wami to Wielkie przeżycie! Żeby nie powiedzieć: jak zwykle. Dobramagilla, dzięki za Home-spot,a. Bardzo miło, acz krótko. Następnym razem się poprawię ;) zwłaszcza w temacie płynów. Bielomorkanaly mocne i palace jak diabli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja "dziękuję" za spot. Stałem z boku i przygladałem się autkom.

Koleżanka sie wstydziła ze mną podejść,

 

Hmmm.. A widzialiśmy.. taki "ufolud w czerwonej koszulce" jak dobrze kojarzę :roll:

trzebabyło podejść, my tylko z daleka głupio wyglądamy, z bliska jest lepiej!

no chyba, że jest hogi, wtedy i z bisla jest głupio.. ale dziś go nie było :twisted::mrgreen:

Pewnie kota grilował i nie zaprosił. Mógł poczekać tydzień na grila u Sajmona ;)

 

 

 

 

PS. Kto ma foty Majkeloof dwooch :?: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Kwi 29, 2009 11:25 pm ]

Jak już ktoś będzie wrzucać fotki to niech jakiś pasek na oczy wrzuci jednemu, bo on ma bana więc nie może tu go być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu już dojeżdżam do Galmoku, jestem przed rondem i widzę olśniewający błysk kawalkady Subaraków na halogenach (co drugi mniej więcej). Z tegoż powodu zawinąłem się na rondzie i na dach nie wjechałem, ale za to zrobiłem kawałek POM-a, a nawet POMIDOR-a - Powolny Objazd Miasta I Do Okoła Ronda.

A propos - finisz w doskonałym miejscu ze względu na nazwę - wyścigi.

 

anakinsky - zaj...ście zrobiłeś swoje auto!! widziałem je pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja "dziękuję" za spot. Stałem z boku i przygladałem się autkom.

 

Hmmm.. A widzialiśmy.. taki "ufolud w czerwonej koszulce" jak dobrze kojarzę :roll:

trzebabyło podejść, my tylko z daleka głupio wyglądamy, z bliska jest lepiej!

no chyba, że jest hogi, wtedy i z bisla jest głupio.. ale dziś go nie było :twisted::mrgreen:

Pewnie kota grilował i nie zaprosił. Mógł poczekać tydzień na grila u Sajmona...

 

Ufolud?????? :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja "dziękuję" za spot. Stałem z boku i przygladałem się autkom.

Koleżanka sie wstydziła ze mną podejść, hehe a poza tym auto miałem naznaczone plackami wielkości talerza, wiec zostawiłem auto na Parasolce. A potem wszyscy pojechali...

 

Tak się zastanawialiśmy kto zacz... tak się przygląda rzędowi Subarynek :grin:

Trzeba było jednak podejść - gdybym wiedziała, że Twoja dziewczyna się po prostu wstydzi sama bym ją zagadnęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu już dojeżdżam do Galmoku, jestem przed rondem i widzę olśniewający błysk kawalkady Subaraków na halogenach (co drugi mniej więcej). Z tegoż powodu zawinąłem się na rondzie i na dach nie wjechałem, ale za to zrobiłem kawałek POM-a, a nawet POMIDOR-a - Powolny Objazd Miasta I Do Okoła Ronda.

 

To już wiem, komu tak machałam na owym Rondzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo głupio wyglądałem, wjeżdżając "na czarnucha" :?: :mrgreen:

 

Bardzo. :mrgreen: :wink:

Pozdrawiam zespotowanych w Galmoku i u Magilli. :mrgreen:

 

:!: Bardzo prosze zapamietac, ze w przyszla srode spot jest u mnie. :!: *

Prosze zaczac zbierac na taryfy, organizowac autokary, etc, zeby potem nie zalowac ze nic w siebie nie mozna bylo wlac z powodu kierowania pojazdami... :wink:

 

Aaa... zapomnialbym, zdjecie Michaela i jego zaginionego Brata Blizniaka rychlo gdzies tu wkleje... :mrgreen:

 

 

 

 

 

*szczegoly tutaj: :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=834712#834712

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem do Galmoku dopiero o 22:45, bo wracałem z SJS'u i wcześniej nie mogłem a tam pusto i głucho :sad:
Się przenieśliśmy. :roll:

 

[ Dodano: Czw Kwi 30, 2009 12:34 am ]

Chyba dostaniesz nowa ksywe... -Forumowy Miszcz Jazdy o Kropelce... :mrgreen:

Według mojego komputera pokładowego (po jeździe na całym odcinku 80 km/h na tempomacie) OBK może przejechać 16 km na litrze :smile: Mój samochód też może być zielony :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...