Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie - bardzo mi sie podoba... Ale brakuje mi... WAS!

Postaram sie robic jak najwiecej fotek.

 

Nam Ciebie też brakuje :cry: ale pocieszające jest to że Tobie przynajmniej się podoba w stanach

zdjęcia proszę robić i to duuuuuuuuuuuuużo

no i Odzywaj się czasem...

Pozdrowienia dla Mamy

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Adasiu :)

Jak narazie - bardzo mi sie podoba... Ale brakuje mi... WAS!Postaram sie robic jak najwiecej fotek.

 

Vero - nic prostrzego - kupujesz nam bilety a zaraz przybędziemy w silnej ekipie....

 

Ciekawe czy któraś wypożyczalnia samochodów ma w ofercie WRX lub STI ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Chlopaki!!!

 

Udalo mi sie dorwac do kompa, u innej rodzinki. Dzis odwiedzam Key Largo. Jesssssu, jaka tu maja margarite. Ogolnie jest niesamowicie.

Zaczynam miec dosc upalu. Tym bardziej, ze teraz jest "pora deszczowa" wiec kilka razy dziennie pada i jest duszno. Ale czego sie nie robi... :wink:

 

Ale najlepsze jest to, co tu jezdzi. Ehhhhhh. Mustangi, Vetty i Porsche to norma.

 

Ja od czasu do czasu tez bawie sie w drivera! :mrgreen: CRV z automatem :mrgreen: Smiesznie. A jak oni tu jezdza... Wolno i przepisowo! Bleh :evil:

 

Dzis widzialam kolejnego Forestera... Polska pod tym wzgledem jest lepsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Chlopaki!!!

 

Udalo mi sie dorwac do kompa, u innej rodzinki. Dzis odwiedzam Key Largo. Jesssssu, jaka tu maja margarite. Ogolnie jest niesamowicie.

Zaczynam miec dosc upalu. Tym bardziej, ze teraz jest "pora deszczowa" wiec kilka razy dziennie pada i jest duszno. Ale czego sie nie robi... :wink:

 

Ale najlepsze jest to, co tu jezdzi. Ehhhhhh. Mustangi, Vetty i Porsche to norma.

 

Ja od czasu do czasu tez bawie sie w drivera! :mrgreen: CRV z automatem :mrgreen: Smiesznie. A jak oni tu jezdza... Wolno i przepisowo! Bleh :evil:

 

Dzis widzialam kolejnego Forestera... Polska pod tym wzgledem jest lepsza :wink:

 

Wracaj Mała do nas

nudno bez Ciebie tak że nawet wyścigi ślimaków są rozrywką która podnosi adrenalinę :evil:

Obiecuje że jak Wrócisz do nas to dam Ci poprowadzić moje rodzinne kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj Mała do nas

nudno bez Ciebie tak że nawet wyścigi ślimaków są rozrywką która podnosi adrenalinę :evil:

Obiecuje że jak Wrócisz do nas to dam Ci poprowadzić moje rodzinne kombi

 

 

wes sie do roboty jak ci nudno ja nie narzekam obecnie na brak zajec :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj Mała do nas

nudno bez Ciebie tak że nawet wyścigi ślimaków są rozrywką która podnosi adrenalinę :evil:

Obiecuje że jak Wrócisz do nas to dam Ci poprowadzić moje rodzinne kombi

 

 

wes sie do roboty jak ci nudno ja nie narzekam obecnie na brak zajec :mrgreen:

 

mam cie gdzieś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...