Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że JuniorX ma i tak więcej niż 93db nawet bez dodawania gazu :mrgreen:

Dokładnie tak usłyszałem...że nie usiałem dodawać gazu żeby norma była przekroczona :D sposobu na biednego studenta nawet nie próbowałem,

Dzięki Simon za próbe wstawienia się, może i mieżyli pod tunelem, ale nie miałem się co oszukiwać i tak i tak jest Za...liście ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część spotu mineła w bardzo wesołej atmosferze dzięki "Juniorkowi & The Mechanics"

 

Tylko ponieśliśmy niepowetowane straty wizerunkowe wśród Alfiarzy - myślą teraz że Subaru też się psują - i będą to wszystkim powtarzać co spowoduje gwałtowny spadek wartości używanych Subaru na rynku wtórnym - wszystko przez Juniorka :evil:

 

W końcu przyjechała Policja na Cargo i wyścig po najgłośniejszy tłumik musiał się tak zakończyć :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część spotu mineła w bardzo wesołej atmosferze dzięki "Juniorkowi & The Mechanics"

 

Tylko ponieśliśmy niepowetowane straty wizerunkowe wśród Alfiarzy - myślą teraz że Subaru też się psują - i będą to wszystkim powtarzać co spowoduje gwałtowny spadek wartości używanych Subaru na rynku wtórnym - wszystko przez Juniorka :evil:

 

W końcu przyjechała Policja na Cargo i wyścig po najgłośniejszy tłumik musiał się tak zakończyć :roll: :oops:

 

jeśli ktoś był ten wie, a jeśli nie temu powiem że niestety ale nasz największy :D kolega w dużej mierze się przyczynił do spadku wartości naszych pojazdów

a dlaczego ? ponieważ jak to stwierdził "Juniorkowi & The Mechanics" podczas bardzo ryzykownej operacji prawie że na otwartym sercu starali się robić dobre wrażenie że wymieniają Turbo na większe, ale śmiech maćkaSubru był szyderczo wymowny i kilkukrotne nawoływanie w/w kolegi do jakże znienawidzonych ownerów Alf musiało się skończyć jak się skończyło. :mrgreen::twisted::mrgreen:

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich a w szczególności tego "Wielkiego Brata" Subru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaizer_Sowza - w jakich godzinach będziesz w W-wie w piątek?

 

W W-wie będę ok 11, ale mam trochę spraw w tym wizytę u Jako. Od ok 18 będę wolny. :) Bakupno ma do mnie nr a ja do niego. :)

 

Mini spot skończony :) Miło było poznać Ciebie i twoją Kobietę.

Pozdrawiamy również złotego forka 2gen. przed liftem, blachy WPU... (oświniaczony) który stał na parkingu -1P Arkadii, obok nas, dziś ok 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini spot skończony :) Miło było poznać Ciebie i twoją Kobietę.

Pozdrawiamy również złotego forka 2gen. przed liftem, blachy WPU... (oświniaczony) który stał na parkingu -1P Arkadii, obok nas, dziś ok 19

 

W tygodniu wrzucą foty, bo coś tam cyknęliśmy wprawdzie komórką, ale widać. :mrgreen: Ciebie też było miło poznać, a Ewelina jest ciąge pod wrażeniem Impali. :shock: Trzeba chyba będzie sprzedać Prelude i dozbierać kasy na hamerykańskie V8. :mrgreen:

 

Do zobaczyska kolejnym razem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich miłośników motocrossu zapraszam dziś i jutro do Mysiadła na Wyścig Red Bulla (dojazd jak do nie-ASO) zjazd z Puławskiej i przed jeziorkiem w prawo i w bramę po prawej stronie. Dzisiaj wyścig po płaskim, jutro hooopki na przygotowanym torze, wygląda fajnie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich miłośników motocrossu zapraszam dziś i jutro do Mysiadła na Wyścig Red Bulla (dojazd jak do nie-ASO) zjazd z Puławskiej i przed jeziorkiem w prawo i w bramę po prawej stronie. Dzisiaj wyścig po płaskim, jutro hooopki na przygotowanym torze, wygląda fajnie. 8)

 

A ktoś się wybiera? Simon, dziś, jutro? o której?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny pokazało się mi przed oknem to auto:

post-12979-13518447663_thumb.jpg

 

dziś już bez żółtych oklein:

post-12979-135184476639_thumb.jpg

 

Ciekawe czy na stałe w Warszawie.

 

PS: Fota burakiem, więc bez czepiania się jakości.

 

 

Aktualizacja: Pojechało bulgotać po Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stało chyba ostatnio na allegro , może nowy zakup sąsiada
Dokładnie, stało i wg info na aukcji się sprzedało.

 

Jednak nalepka na masce została.

post-12979-135184476642_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stało chyba ostatnio na allegro , może nowy zakup sąsiada
Dokładnie, stało i wg info na aukcji się sprzedało.

 

Jednak nalepka na masce została.

[attachment=0]2012-09-09 13.53.32.jpg[/attachment]

 

qbutek - ale Ty w tym oknie siedzisz.. :shock:

jak moja babcia.

cztujesz na kogoś?? :shock:

 

 

 

 

 

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qbutek - ale Ty w tym oknie siedzisz..

jak moja babcia.

cztujesz na kogoś??

Piszę pracę, więc nawet obserwacja fermentacji w kałuży jest ciekawsza od pisania.

 

cztujesz na kogoś??

No proste, na nowe świnie na dzielni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qbutek - ale Ty w tym oknie siedzisz..

jak moja babcia.

cztujesz na kogoś??

Piszę pracę, więc nawet obserwacja fermentacji w kałuży jest ciekawsza od pisania.

 

cztujesz na kogoś??

No proste, na nowe świnie na dzielni.

 

No to auto już upolowałeś. Teraz upoluj właściciela, żeby się na forum pokazał i oświniaczył. :D

 

I wytrwałości życzymy w pisaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...