Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Ursus (pl.Czerwca) to bardzo fajne miejsce na "pojeżdżawkę". Swoją drogą dawno tam nie byłem i pora sprawdzić panujące tam warunki, ale to innym razem.

Spot można ustawić na parkingu pod stegnami??? wpadłbym wzasadzie tylko się przywitać chyba, że...

Open minded... hmm meaby out off ideas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnę... przynajmniej dwie mordy z forum zobaczę na żywo, hehe. A może i więcej, kto to wie? No i STI '06 mam nadzieję.

JotEn jak masz po drodze to też wpadnij. Chciałbym obejrzeć co wykombinowałeś z turbinka.

A może lepiej ustawić się gdzieś bliżej centrum żeby inni mieli też bliżej?

Nie żebym marudził bo ja jadę ze Starych Babic więc tak czy inaczej mi pasuje Okopowa.

Dozo then.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnę... przynajmniej dwie mordy z forum zobaczę na żywo, hehe. A może i więcej, kto to wie? No i STI '06 mam nadzieję.

JotEn jak masz po drodze to też wpadnij. Chciałbym obejrzeć co wykombinowałeś z turbinka.

A może lepiej ustawić się gdzieś bliżej centrum żeby inni mieli też bliżej?

Nie żebym marudził bo ja jadę ze Starych Babic więc tak czy inaczej mi pasuje Okopowa.

Dozo then.

 

 

witam:)

będę raczej na pewno. Na godzinke co prawda bo 20.30 mam mecz na Wyscigach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego czasu:P heheh... czyli po polsku 19 :lol:

 

Tak jest!

Będzie okazja poznać sąsiada, którego chyba nigdy nie poznałem mieszkając w Aninie przez 27lat.

Pozdrawiam.

 

Może Mati też wpadniesz. Pewnie jeszcze będzie okazja ale jestem strasznie ciekaw jak ta klatka u Ciebie siedzi. No i podobno im nas więcej tym lepiej :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

No wreszcie odebralem Zwierza z serwisu z nowym wydechem 2,5 oraz dopieszczonego przez mechaniora wiec zjawie sie wieczorem zeby "popierdziec" wspolnie..

Tylko ktora godz????19????

AHA MC Wilanow rano ktos reflektuje bo od dwoch tyg jak tamtedy przejezdzam to pusto i cicho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

No wreszcie odebralem Zwierza z serwisu z nowym wydechem 2,5 oraz dopieszczonego przez mechaniora wiec zjawie sie wieczorem zeby "popierdziec" wspolnie..

Tylko ktora godz????19????

AHA MC Wilanow rano ktos reflektuje bo od dwoch tyg jak tamtedy przejezdzam to pusto i cicho...

bede :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie znowu nie będzie, bo będe od rana w pracy........ może gdzieś wieczorem kogoś spotkam.......

 

Tak spotkasz, zapraszamy na okopową :D

Zawitam z wielką chęcią. Długo planujecie tam siedzieć, czy się gdzieś przenosicie później....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...