Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

wale cargo, misiaczki sie tam kreca i tylko psuja chumor, sprawdzaja komorki i inne [moderator czuwa]....30 min jakie tam ostatnio spedzilem czekalem sobie az mnie skontroluja, zamiast jezdzic....

 

 

Spoko było byłem na cargo w Jankach i znowu na cargo, z kumplem jeździliśmy świetne warunki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na parkingu na ursynowskim Realu :) Wreszcie poznałem kogoś z forum :wink:

 

rondo:

:P
John

To z Tobą robiłem na Ursynowie rondo na okrągło, kiedy jechałeś pod Reala? :-) Ja już wtedy wracałem po upalaniu...

Ja również pozdrawiam wszystkich spotkanych pod Realem :-) I Legasia sedan na Cargo tez :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na parkingu na ursynowskim Realu :) Wreszcie poznałem kogoś z forum :wink:
John

To z Tobą robiłem na Ursynowie rondo na okrągło, kiedy jechałeś pod Reala? :-) Ja już wtedy wracałem po upalaniu...

Ja również pozdrawiam wszystkich spotkanych pod Realem :-)

Możliwe, że to byłem ja, bo kręciłem się po Ursynowie przez 2 godziny, ale niestety ja Cie nie widziałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na parkingu na ursynowskim Realu :) Wreszcie poznałem kogoś z forum :wink:
John

To z Tobą robiłem na Ursynowie rondo na okrągło, kiedy jechałeś pod Reala? :-) Ja już wtedy wracałem po upalaniu...

Ja również pozdrawiam wszystkich spotkanych pod Realem :-)

Możliwe, że to byłem ja, bo kręciłem się po Ursynowie przez 2 godziny, ale niestety ja Cie nie widziałem :(

 

hhe pozdrawiam również wszystkich z którymi pokręciliśmy się wczoraj po parkingu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

nie mialem czym się wczoraj odpychać i podjechałem fiestiwalem na parking pod wola park. widziałem jak psiaki schowane w ukryciu czekały, aż się ktos zacznie kręcic i po chwili capneli jakiegoś zawodnika. może mi ktos podpowiedzieć jak to jest w przepisach jak zatrzymają? w zeszłym roku zatrzymali mnie pod M1 a dokładnie pod lirojem i skończyło się na smiechu bo trafili się normalini, ale tłumaczyli, żę ustawa przeszła, ale nie było jeszcze czegos tam i mogli mnie jedynie upomnieć i poprosić bym odjechał. czy zmieniło się cos od tamtego czasu?

 

z drugiej strony to płacimy nasze podatki po to by psiaki pilnowały parkingów. to mnie zozpier...i jeszcze frajerstwo schowa się i palą frana. jak już mają jak te psy warować i pilnować parkingów to niech się nie chowaja tylko stana na wjeździe tak by ich było widać a na koniec miesiąca ustawią sie w kolejkę po wyplate do właściciela parkingu a nie po ciepła kaskę z naszej kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również tego nie kumam, o co chodzi z tymi parkingami....Tym bardziej ze jest to strefa wyłączona z ruchu, na ogół bez pojazdów i bardziej traktowana jako teren prywatny centrów handlowych. Tak naprawdę to jest to jedyne miejsce w którym za free można popróbować jak się auto zachowuje w poślizgu = wyczuć samochód bez uszczerbku dla innych użytkowników dróg publicznych = bezpiecznie. Wiec tym bardziej tego nie rozumiem.

popieram, WO GT-R, również poruszyłem ten wątek już parokrotnie - ale jakoś bez odzewu. Jeśli ktoś z forumowiczów jest ogarnięty pod kątem prawa, prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie przyjrzałem się...

...fakt jest coś takiego jak "strefa ruchu" po lekturze poniższego artykułu http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... 639062,415 mogę powiedzieć, że: jeśli przed wjazdem na parking jest taki znak to wtedy w myśl przepisów na parkingu obowiązują zasady ruchu drogowego i wtedy wczorajszy "chuck" może wystawić mandat, jeśli nie ma to obszar parkingu jest strefą wyłączoną z ruchu drogowego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peszzi, dla tego pod wola parkiem szeryf może sie wozić :( u nas jest pechowy znak :|

 

WO GT-R, obczaj jak będziesz wjeżdzał na parking od strony świateł obok Spolicowa :D

 

-- Pt sty 20, 2012 2:48 pm --

 

ps. Była kiedyś na ten temat dyskuja na forum... Niestety z telefonu nie mogę wrzucić linka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu, że frajerstwo chowa sie po krzakach tak jak to wczoraj było...marnując czas i nasze pieniedze :D w miejscu gdzie nic się nie dzieje...czemu ich nigdy nie ma jak ktoś dymi na ulicy, demoluje przystanki czy kroi fury...bez jaj wczoraj dwa patrole traciły czas pilnujac wola parku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...