Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Niezłe - chyba jeden z 500 wypuszczonych na Anglię w 2004r z okazji wygrania Mistrzostw Świata :!:

Musisz zmienić auto pod avatarem

 

Tak tak, zgadza się :). Tutaj więcej:

viewtopic.php?f=19&t=139050

 

Ale jeszcze jest z innej strony kierownica... Ale co tam. Niech będzie, zmieniam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę może nie do końca powinna być w tym temacie tylko w technicznym ale z drugiej strony tu są osoby tylko z wawy. Czy ktoś ma z was może interface diagnostyczny żeby sprawdzić i skasować błędy w imprezie GT z 99roku. był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł podłączyć się moze na jakims spocie lub na mieście wieczorkiem(dużo czasu chyba nie trzeba) do mojej imprezy i zobaczyć co w ECU piszczy. Moge odwdzieczyć się

g-techem(co prawda najstarszym ale podstawowe parametry ogarnie) lub miernikiem grubości lakieru lub jakoś inaczej... :wink:

 

 

...w granicach przyzwoitości :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę może nie do końca powinna być w tym temacie tylko w technicznym ale z drugiej strony tu są osoby tylko z wawy. Czy ktoś ma z was może interface diagnostyczny żeby sprawdzić i skasować błędy w imprezie GT z 99roku. był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł podłączyć się moze na jakims spocie lub na mieście wieczorkiem(dużo czasu chyba nie trzeba) do mojej imprezy i zobaczyć co w ECU piszczy. Moge odwdzieczyć się

g-techem(co prawda najstarszym ale podstawowe parametry ogarnie) lub miernikiem grubości lakieru lub jakoś inaczej...

 

 

...w granicach przyzwoitości

Z tego co wiem to błędy skasujesz przez zdjęcie klemy z akumulatora na dłuższa chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby też tak myślałem ale dziś troche poczytałem forum i znalazłem w temacie o check engine takie cos:

 

[ Dodano: Nie Gru 09, 2007 11:04 pm ]

...Na skasowanie jest jedna recepta - skaner OBDII - odłączenie akumulatora może skasować CEL czyli check engine ale nie wymarze kodu z komputera (więc światełko odezwie się znowu). Wymazanie na dobre poprzez odłączenie akumulatora mozliwe jest jedynie w autach produkowanych przed rokiem 1996...

 

myślałem żeby sobie coś takiego sprawić : http://allegro.pl/elm-327-hit-euroscan- ... 61698.html

ale widzę po aukcjach że sporo osób to kupuje więc jest prawdopodobieństwo że ktoś tu takim dysponuje więc po co wywalać 90zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest taka sytuacja że check engine zapala się raz na jakiś czas na kilka minut i gaśnie, dobrze było by odczytać co to jest ale widzę że nikt chyba nie ma takiej możliwości wiec albo zainwestuje albo będę bawił się w mrugającą ikonkę.

A z innej beczki kiedy i gdzie sie teraz spotkacie może wpadł bym się przejechać z wami po mieście bo z tego co czytam jest całkiem przyjemnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma z was może interface diagnostyczny żeby sprawdzić i skasować błędy w imprezie GT z 99roku. był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł podłączyć się moze na jakims spocie lub na mieście

 

 

Podjedź do Zbyszka na Bajeczną 22 to ci to ogarnie raz dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma z was może interface diagnostyczny żeby sprawdzić i skasować błędy w imprezie GT z 99roku. był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł podłączyć się moze na jakims spocie lub na mieście wieczorkiem(dużo czasu chyba nie trzeba) do mojej imprezy i zobaczyć co w ECU piszczy.

Podjedź na następnego spota to jak będę to Ci odczytam i skasuję.

 

-- 27 lis 2010, o 02:08 --

 

No i już nie muszę się wstydzić odgłosów z rury :twisted:

No po dzisiejszej (a raczej wczorajszej) kosmetyce to już nie musisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź na następnego spota to jak będę to Ci odczytam i skasuję.

 

o to ja też bym chciała bardzo :D

będę mogła zrobić listę skarg i zażaleń do takiego jednego pana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...