Skocz do zawartości

Tor w Bydgoszczy


szymontor

Rekomendowane odpowiedzi

Tor jest kartingowy o ile wiem...może być ciężko z jazdą autami po nim, czy się mylę?...jaka jest pojemność toru, tzn. ile aut może na raz bezpiecznie po nim podróżować? jaka jest długość i szerokość minimalna/maksymalna? masz jakieś linki z jutuba albo inne, z imprez samochodowych które się tam odbywały? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, masz jakieś omamy? gorączka? mania prześladowcza? syndrom emotorsporta? widzisz go też jak otwierasz lodówkę czy szafę? :P:lol: nie jestem ,,koleżanką" tylko kobietą emotorsporta, i nic mi nie podkrada....no, może czasem z lodówki albo z barku... :lol:a to, że w wolnych chwilach doradzi mi co nabazgrać w technicznym żeby się trochę pomądrzyć...to już chyba nasza prywatna sprawa... :?: oddaj mu co pozabierałeś, to może coś napisze....widzę, że Ci tego brak :twisted::D pozdrawiam, i do zobaczenia w realu na 5 Pojeżdżafffce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, masz jakieś omamy? gorączka? mania prześladowcza? syndrom emotorsporta?

 

 

Elek, nie staraj się być bardziej infantylny niż jesteś. 8)

 

 

widzę, że Ci tego brak

 

 

Ani troche. Wreszcie mam spokój :mrgreen:

 

do zobaczenia w realu na 5 Pojeżdżafffce

 

Do zobaczenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, masz jakieś omamy? gorączka? mania prześladowcza? syndrom emotorsporta?

 

 

Elek, nie staraj się być bardziej infantylny niż jesteś. 8)

 

 

widzę, że Ci tego brak

 

 

Ani troche. Wreszcie mam spokój :mrgreen:

 

do zobaczenia w realu na 5 Pojeżdżafffce

 

Do zobaczenia :mrgreen:

 

Zawsze musisz mieć ostanie zdanie? I rację? Utajone geny żeńskie? :D luuuuuzik............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorOla, droga Pani :mrgreen:

 

Nie fosz sie proszę na mnie, gdyz ja tylko porozmawiać z Tobą przed spotkaniem na żywo chciałem.

 

Zapytaj sie proszę Elka... widział mnie z metra albo i bliżej, zarost u mnie słuszny a i podrapać się mam po czym :wink:

 

 

Mam nadzieję, że zgodnie z zasadą pierwsze koty za płoty dokończymy pogawędki bez uraz z dnia dzisiejszego.

 

Pozdrawiam serdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorOla, droga Pani :mrgreen:

 

Nie fosz sie proszę na mnie, gdyz ja tylko porozmawiać z Tobą przed spotkaniem na żywo chciałem.

 

Zapytaj sie proszę Elka... widział mnie z metra albo i bliżej, zarost u mnie słuszny a i podrapać się mam po czym :wink:

 

 

Mam nadzieję, że zgodnie z zasadą pierwsze koty za płoty dokończymy pogawędki bez uraz z dnia dzisiejszego.

 

Pozdrawiam serdecznie :wink:

 

Widzieliśmy się na Plejadach Panie Zapominalski :D , w Mikołajkach, na zakończeniu, byłam razem z emotorsportem, gdzie tak koszmarnie padało deszczysko, a my staliśmy razem na łące w błocie....brrrr.... :) PEACE :) i do zobaczyska!

 

-- 18 maja 2011, o 11:05 --

 

Chyba chwilkę stał z nami jeszcze Pumex :lol: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy się na Plejadach Panie Zapominalski , w Mikołajkach, na zakończeniu, byłam razem z emotorsportem, gdzie tak koszmarnie padało deszczysko, a my staliśmy razem na łące w błocie....brrrr.... PEACE i do zobaczyska!

 

Myślałem że to córka Elka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...