Skocz do zawartości

legacy 06 vs 08


trx850

Rekomendowane odpowiedzi

sporo aut przed zakupem obejrzałem i znalazłem kilka autek prod 2005 z silnikiem DOHC (przed liftem)

nikt nie twierdzi, że nie...ale były to auta MY'06...dlatego w moich wcześniejszych wypowiedziach jest prawda i tylko prawda :wink: :lol:

Silnik DOHC 165KM wraz z systemem zmiennych faz rozrządu (AVCS), wyróżnia sie także dwiema końcówkami wydechu, pojawił się już w MY'06.

krótko : MY'06, dostał DOHC , a MY'07 facelifting /czyli nową buźkę, światełka, konsolke itp... /

MY'08 dostał diesla i benzynkę 150KM oraz powrót do sprzedaży zmodyfikowany 2.5 N/A /173KM/ bo w MY'06 i MY'07 nie był oferowany przynajmniej na niektórych rynkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
suma sumarum 2004/05/06/ az do momentu wprowadzenia budy z ramkami drzwi lepiej wyglada niz new design!

Jest to chyba bardzo subiektywne. :wink: Właściciele nowych bud powiedzą, że nowe ładniejsze i w dodatku z ramkami :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
10 minut temu, wild_pig napisał:

 

Czy lusterka zewnętrzne oraz kierunki w lusterkach są takie same w modelach legacy IV i legacy IV lift ? I czy ktoś może kojarzy czy są takie same jak w Outback III ?

Lusterka różnią się wersjami przed i po lifcie. 

Natomiast lusterka w Legacy i w Outbacku są takie same ;)

Edytowane przez Oczkoo15
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam, że różnica w lusterkach przed i po-liftowych w Legacy IV to głównie wygląd zewnętrzny plus po-liftowe są składane elektrycznie. 

 

Są jednak wymienne, gdyż mocowania i wtyczki są identyczne, przetestowane ;) jak poniżej (oczywiście montując po-liftowe lusterka do przedlifta musimy dołożyc przycisk do ich składania ).

 

 

KUDLAs.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AR2R_K19DLA napisał:

dodam, że różnica w lusterkach przed i po-liftowych w Legacy IV to głównie wygląd zewnętrzny plus po-liftowe są składane elektrycznie. 

 

Są jednak wymienne, gdyż mocowania i wtyczki są identyczne, przetestowane ;) jak poniżej (oczywiście montując po-liftowe lusterka do przedlifta musimy dołożyc przycisk do ich składania ).

 

 

KUDLAs.jpg

Skoro już ktoś temat wygrzebał: ogarniał ktoś światła dzienne w L IV? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sredniaq napisał:

Skoro już ktoś temat wygrzebał: ogarniał ktoś światła dzienne w L IV? 

Nawiązując do marki odpowiedzialnej za stylistykę wersji Blitzen wygląda to u mnie tak ;)

Screenshot_20190216-183140.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
33 minuty temu, wild_pig napisał:

A czy ktoś kojarzy czy kierunkowskazy są wymienne między wersjami ? .

Które kierunkowskazy masz na myśli?

 

W dniu 18.02.2019 o 21:48, Kyrzak napisał:

Twoje dzieło ? Czy tak już kupiłeś?

Moje dzieło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wild_pig napisał:

 

Racja nie dopowiedziałem - chodzi mi o te w lusterkach.

Kierunków nie da się zamienić między wersjami przed i po liftowymi (inny kształt/rozmiar).

Da się natomiast podmienić całe lusterka (jak widać na zdjęciach powyżej w tym wątku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...