Skocz do zawartości

Pseudokibolizm?!


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

za to wielki wojownik, obronca ucisnionych, Jaroslaw, najpierw wykorzystalby agenta Tomka (choc ten to juz na emeryturze...), zeby sprowokowac kibicow do wejscia na murawe, a potem by ich wszystkich zamknal za to do paki - zwyciestwo nad zlem zapewnione! :P

 

no i mozna tak w nieskonczonosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

za to wielki wojownik, obronca ucisnionych, Jaroslaw, najpierw wykorzystalby agenta Tomka (choc ten to juz na emeryturze...), zeby sprowokowac kibicow do wejscia na murawe, a potem by ich wszystkich zamknal za to do paki - zwyciestwo nad zlem zapewnione!

 

no i mozna tak w nieskonczonosc

 

Taaaa, powiedz mi jeszcze, że za PiS-u było państwo policyjne, to Cię jawnie WYŚMIEJĘ :!: :!: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to wielki wojownik, obronca ucisnionych, Jaroslaw, najpierw wykorzystalby agenta Tomka (choc ten to juz na emeryturze...), zeby sprowokowac kibicow do wejscia na murawe, a potem by ich wszystkich zamknal za to do paki - zwyciestwo nad zlem zapewnione!

 

no i mozna tak w nieskonczonosc

 

Taaaa, powiedz mi jeszcze, że za PiS-u było państwo policyjne, to Cię jawnie WYŚMIEJĘ :!: :!: :mrgreen::mrgreen:

tak mi sie skojarzylo:

http://www.youtube.com/watch?v=FH3OzjrY4zo&t=43s

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumas_72, a co zamykają za to? to dzwonię do Mamy bo mi ją zamkną a ma takie przedmioty w kuchni :lol:

 

nagrywane są takie rzeczy w domu jako służące do wiadomych celów i bankowo nie chodzi o działania kuchenne :mrgreen:

 

-- 11 maja 2011, o 09:02 --

 

Wpadka policji, wzięli go za "Starucha"

dzisiaj, 08:46

KM / Kontakt 24, tvn24.pl

Poważną pomyłkę odnotowali warszawscy policjanci, którzy w poszukiwaniu słynnego ostatnio pseudokibica Legii Warszawa, Piotra S. "Starucha" weszli do mieszkania niewinnego człowieka. - Wpadli do mojego do domu, a kiedy zorientowali się, że zaszła pomyłka przeprosili i wyszli - mówi Mateusz Janiszewski w rozmowie z redakcją Kontakt 24.

 

Do zdarzenia miało dojść we wtorek rano o godzinie 7.00, w jednym z bloków na warszawskiej Pradze Południe. - Kazali mi uklęknąć i wymierzyli w moją stronę broń - opowiada mężczyzna zaskoczony przez uzbrojonych policjantów. Przeszukali mieszkanie, sprawdzili czy oprócz mnie nikt w nim nie przebywa. Po chwili jeden z nich powiedział "to nie on", po czym przeprosili za pomyłkę i opuścili moje mieszkanie - tłumaczył. - Rozumiem, że jest to sprawa medialna, że chodziło o "Starucha", ale nawet traktowanie kibiców w ten sposób, moim zdaniem nie jest odpowiednie. Ja dzięki tej sytuacji straciłem dużo nerwów i zdrowia także - dodał.

 

Policja zaprzecza, aby wobec mężczyzny użyto siły. - Działania były prowadzone zgodnie z nakazem prokuratorskim - odpowiada Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

 

 

Poszkodowany miewa kłopoty z sercem i po zdarzeniu znalazł się w szpitalu. Sprawę zamierza skierować do sądu.

 

słabo ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak policja łapie "chuliganów"

 

Wczoraj wczesnym rankiem zaczęły się zatrzymania osób, którym zarzuca się udział w burdach, jakie miały miejsce po meczu finałowym Pucharu Polski. Policja odtrąbiła pod publiczkę sukces, zatrzymani mieli zostać najbardziej aktywni w zajściach. O tym, że przy okazji doszło do kilku kompromitujących wpadek, już tak głośno nikt nie mówi.

 

Nie ma jednej oficjalnej wersji dotyczącej łącznej liczby zatrzymanych - w różnych mediach pojawiają się liczby od 23 do 26 osób. Skąd ta różnica? Niewykluczone, że niektórzy wliczają osoby zatrzymane... przez pomyłkę. Zacznijmy jednak od początku - w mediach pojawia się informacja o rozpoznaniu na materiałach operacyjnych już 70 "chuliganów". Wczoraj we wczesnych godzinach rannych rozpoczęto zatrzymania - oczywiście trzeba było pokazać sukces, więc wszystko zrobiono efektownie i uwieczniono na taśmie. Po ludzi nie stawiających oporu, którzy musieli spodziewać się wizyty policji, przyszły oddziały antyterrorystyczne niczym po największych zabójców. Przedstawiciele władzy mówią o możliwości zatrzymania w sumie nawet tysiąca osób. Jeśli wszyscy mają być zatrzymani w ten sam sposób, mamy nadzieję że na koniec policja podliczy koszty "akcji", jak to miało miejsce z podaniem kwoty, na jaką obliczono zabezpieczenie meczu finałowego.

 

Kogo policja zatrzymała? Podobno najbardziej aktywnych chuliganów sprzed tygodnia. Tyle, że z mniej popularnych informacjach dotyczących sprawy dowiadujemy się, iż sześć osób nie zostało zatrzymanych, bo spodziewało się tego i w porę ulotnili się z miejsca zamieszkania. Według policji to wina... informacji o rozpoznaniu sprawców. Zatem rząd głośno obwieszcza sukces w walce z chuliganami jednocześnie chcąc nie chcąc pomagając im!

 

Można w ciemno założyć, że właśnie Ci, którzy uciekli przed zatrzymaniem, mogli mieć najwięcej "za uszami". Z pozostałych zatrzymanych spora część przyznała się do winy i chce dobrowolnie poddać karze. Nie wszyscy jednak tak robią. Dlaczego? Bo niekoniecznie wcale są winni! Tego również nie rozpowszechniają media informująca co kilka minut o sprawie - zatrzymano brata bliźniaka osoby, którą miano zatrzymać, fotoreportera, który miał akredytację pozwalającą mu na poruszanie się po terenie boiska i w końcu osobę, której... wcale na spotkaniu w Bydgoszczy nie było!!! Pochwalono się też błyskawiczną akcją zatrzymania osławionego już "Starucha". Miało to miejsce... przed komendą, gdzie Piotr S. przyszedł dobrowolnie wraz ze swym adwokatem celem złożenia swoich zeznań!

 

W ten sposób uzbierały się cztery pomyłki i fałszywe informacje na ledwie 26 zatrzymanych. Nawet nie w co siódmej sytuacji zatrzymanie staje się bezpodstawne i poszkodowany może domagać się zadośćuczynienia! Tymczasem z informacji z prokuratury wynika, że zarzuty można podstawić już kolejnym 33 rozpoznanym osobom, zatrzymań ma być nawet tysiąc. Śmiało można zatem przyjąć, że ponad setka ludzi może zostać zatrzymana niesłusznie. To porażająco wysoki odsetek jak na tak rozgłośnioną sprawę, olbrzymią determinację rządu i w końcu podobno profesjonalne, nieomylne służby.

 

Dziś o kolejnych zatrzymaniach na razie nie słychać. Tymczasem władza wobec spływającej zewsząd krytyki szybko zreflektowała się, że zamknięcie stadionów Lecha i Legii było błędem. Okazuje się, że kibice mają wystarczająco dużą siłę przebicia i argumenty do walki o swoje, więc głównę winę przerzucono już z klubów na PZPN. Związku przecież nikt bronić nie będzie, bo zwolenników ma on bardzo nielicznych.

 

goool.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, rano prezesi usłyszeli na spotkaniu z wielmożnym premierem że zamknięty zostanie każdy stadion na którym pojawią się antyrządowe transparenty i hasła.

jak za komuny :twisted:

Tusku prowadz ! :mrgreen:

ps:

tak tak wszystko przez PiS :mrgreen:

 

Tusk robi drugą Białoruś z Polski.

- kto mu się nie spodoba - do pudła,

- ktoś protestuje - inwigilacja i zamknąć

 

Myślałem że po Kaczyńskim gorzej być nie może ale widać że Tusk pod tym względem bije go na głowę. Kibice Wisły dostali dziś zakaz robienia oprawy na meczu z Lechem. Do czego ten kraj zmierza. Czy te debili z rządu i PZPN nie pojmują że gdy na stadiony będą chodzili tylko zjadacze kiełbasek którzy przez cały mecz będą siedzieli cicho na swoich miejscach z przed końcowym gwizdkiem wychodzić ze stadionu żeby nie stać w korkach to te kluby upadną? Poziom naszej ligi jest tak beznadziejny że gdy nie będzia jakaś drużyna miała super wyników to nikt nie będzie przychodził. No bo normalni kibice będą pozamykani przez Tuska za śpiewanie na meczach :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo normalni kibice będą pozamykani przez Tuska za śpiewanie na meczach :?

Tiaaaa...

Pogratulować toku myślenia, pogratulować ...

"Normalni kibice" to Ci którzy rozwalają stadion, łomoczą się z Policją i ochroną, to ci kibice którzy poturbowali kobietę - operatorkę kamery, to ci którzy wyrwanymi elementami ogrodzenia w Bydgoszczy rzucali w ochronę.

To też ci którzy pomimo zakazów włażą na płytę boiska ...

Tak - to kwiat polskiego kibicostwa który teraz będzie szykanowany przez złą władzę i za cichy chód po ulicy (ew. posiadanie noży kuchennych we własnym mieszkaniu) będzie zamykany w pierdlu.

Pogratulować wysiłku umysłowego -trzeba się było mocno napinać zanim to wymyśliliście ...

O tym pisałem w swoich postach kiedy podnosiłem kwestię "parasola ochronnego" roztaczanego nad stadionowymi bandytami przez kluby i organizacje kibicowskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MForbi, on pisal o normalnych kibicach, to raz.

co to ma wspolnego z zamykaniem stadionow za antyrzadowe hasla i transparenty? to dwa.

Wiesz co , nie chcę wnikać w to czy antyrządowe transparenty powinny być na meczu czy nie. Osobiście uważam że są lepsze miejsca na polityczne manifestacje, z drugiej strony mamy od kilkunastu lat ustrój w którym każdemu wolno gadać co chce (czasem zastanawiam się czy to aby na pewno dobrze) - póki nikogo nie obraża albo nie zarzuca bez dowodów.

Fakt jest faktem że mamy zapisane w stosownej ustawie że na stadionach nei może być żadnych flag, transparentów itp. treści nie związanych z danym wydarzeniem sportowym.

Czy to dobrze czy źle - jak wspomniałem - nie podejmuję się oceny.

Póki co ani nikt nie zamknął stadionu za antyrządowe hasła i transparenty ani nikt z tego powodu stadionów zamykał nie będzie - tak mi podpowiada zdrowy rozsądek.

A nakręcanie przez garstkę fanatyków gloryfikujących bandytyzm dziwnej paniczno - histerycznej antyrządowej atmosfery na forum które nic w spólnego z tym nie ma nie jest chyba działaniem na rzecz atmosfery forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo normalni kibice będą pozamykani przez Tuska za śpiewanie na meczach :?

Tiaaaa...

Pogratulować toku myślenia, pogratulować ...

"Normalni kibice" to Ci którzy rozwalają stadion, łomoczą się z Policją i ochroną, to ci kibice którzy poturbowali kobietę - operatorkę kamery, to ci którzy wyrwanymi elementami ogrodzenia w Bydgoszczy rzucali w ochronę.

To też ci którzy pomimo zakazów włażą na płytę boiska ...

Tak - to kwiat polskiego kibicostwa który teraz będzie szykanowany przez złą władzę i za cichy chód po ulicy (ew. posiadanie noży kuchennych we własnym mieszkaniu) będzie zamykany w pierdlu.

Pogratulować wysiłku umysłowego -trzeba się było mocno napinać zanim to wymyśliliście ...

O tym pisałem w swoich postach kiedy podnosiłem kwestię "parasola ochronnego" roztaczanego nad stadionowymi bandytami przez kluby i organizacje kibicowskie.

Przestań oglądać TVN i czytać wyborczą bo widzę że już ten nie odróżniasz kibiców od pseudokibiców. Gdzie ja piszę o tych co rozwalali w Bydgoszczy ? Ilu ich tam widziałeś a ilu było prawdziwych kibiców na stadionie? Są kibice, pseudokibice i oglądacze. Oglądacz przychodzi na mecz jak drużyna wygrywa. Drużyna przegra mecz albo dwa i już oglądacza nie masz na stadionie. Prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i na złe obojętnie czy wygrywa wszystkie mecze czy wszystko przegrywa. Dla niego nie są ważne wyniki tylko klub. Gdy tych ludzi zabraknie na stadionach bo są przez Tuska uważani za pseudokibiców to będą pustki przy gorszej postawie drużyn. Dziwne że nagle w Polsce nie ma normalnych kibiców tylko każdy kto idzie na stadion to od razu jest zadymiarzem. No ale propaganda trwa w najlepsze. A największymi ekspertami od kibiców i stadionów są ludzie którzy pewnie nigdy nawet na nich nie byli.

 

A nakręcanie przez garstkę fanatyków gloryfikujących bandytyzm dziwnej paniczno - histerycznej antyrządowej atmosfery na forum które nic w spólnego z tym nie ma nie jest chyba działaniem na rzecz atmosfery forum.

 

Wskaż mi jedną osobę na forum która popiera wydarzenia w Bydgoszczy i tych którzy kopneli kamerzystkę. I nie obrażaj mnie i innych kibiców posądzając o bandytyzm ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest kibiców trwa. Stadion opuścili wszyscy kibice znajdujący się na Stadionie Miejskim w Gdyni. Tego jeszcze nie było! Do tej pory stadion opuszczali tylko Ci najwierniejsi, dzisiaj w Gdyni obiekt opuścili wszyscy, którzy znaleźli się na miejskim obiekcie.

Kibice powracają na zajmowane przez siebie sektory śpiewając przy tym "Piłka nożna - dla kibiców!". W tym samym momencie piłkę w pole karne Ruchu zagrywał Denis Glavina, do piłki doszedł Emil Noll, jednak uderzenie obrońcy Arki minimalnie minęło bramkę Ruchu. W dalszym ciągu w Gdyni po dwudziestu minutach gry prowadzi Ruch Chorzów.

Na trybunach w Gdyni wywieszane są kolejne transparenty, a ich treść brzmi: "Zamknijcie stadiony na Euro", "Kary za mówienie prawdy, tak w Polsce wygląda wolność słowa", "Ceny wysokie, ch****a z drogami, lecz najwazniejsza walka z kibolami", "Na stadion piwo chcecie, a pod stadionem mandat za mandatem, ciekawe który browar najwięcej dał w łapę", "Zwalczyliście dopalacze z kibolami nie wygracie!", "Kibole byli, są i będą, żadne Tuski się ich nie pozbędą".

 

----------------------------------------------------------------------

Cytat:

W związku z decyzjami klubu jesteśmy zmuszeni przekazać Państwu niewesołe informacje.

 

Prezes Marek Wilczek i dyr. marketingu Michał Kobylarczyk wydali dziś zakaz prezentacji oprawy która została przygotowana na mecz z Lechem Poznań.

 

Oprawa została przygotowana za Państwa pieniądzę, jest gotowa i była już nawet wniesiona na stadion, jednak wszystko wskazuje na to, że nie ujrzymy jej dziś na Reymonta 22.

 

Z przykrością zawiadamiamy, że aktywnie działające na Wiśle grupy kibcowskie rozważają możliwość podjęcia decyzji o zawieszeniu swojej działalności.

 

Ignorancja i brak chęci do rzeczowej rozmowy wykazywana przez włodarzy klubowych jest powodem powyższych rozważań.

 

-------------------------------------------------------

 

Wpadka policji, wzięli go za "Starucha"

dzisiaj, 08:46

KM / Kontakt 24, tvn24.pl

Poważną pomyłkę odnotowali warszawscy policjanci, którzy w poszukiwaniu słynnego ostatnio pseudokibica Legii Warszawa, Piotra S. "Starucha" weszli do mieszkania niewinnego człowieka. - Wpadli do mojego do domu, a kiedy zorientowali się, że zaszła pomyłka przeprosili i wyszli - mówi Mateusz Janiszewski w rozmowie z redakcją Kontakt 24.

 

Do zdarzenia miało dojść we wtorek rano o godzinie 7.00, w jednym z bloków na warszawskiej Pradze Południe. - Kazali mi uklęknąć i wymierzyli w moją stronę broń - opowiada mężczyzna zaskoczony przez uzbrojonych policjantów. Przeszukali mieszkanie, sprawdzili czy oprócz mnie nikt w nim nie przebywa. Po chwili jeden z nich powiedział "to nie on", po czym przeprosili za pomyłkę i opuścili moje mieszkanie - tłumaczył. - Rozumiem, że jest to sprawa medialna, że chodziło o "Starucha", ale nawet traktowanie kibiców w ten sposób, moim zdaniem nie jest odpowiednie. Ja dzięki tej sytuacji straciłem dużo nerwów i zdrowia także - dodał.

 

Policja zaprzecza, aby wobec mężczyzny użyto siły. - Działania były prowadzone zgodnie z nakazem prokuratorskim - odpowiada Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

 

 

Poszkodowany miewa kłopoty z sercem i po zdarzeniu znalazł się w szpitalu. Sprawę zamierza skierować do sądu.

 

-- 11 maja 2011, o 21:10 --

 

A nakręcanie przez garstkę fanatyków gloryfikujących bandytyzm dziwnej paniczno - histerycznej antyrządowej atmosfery na forum które nic w spólnego z tym nie ma nie jest chyba działaniem na rzecz atmosfery forum.

 

a jak byśmy o pisuarach pisali było by gicio :mrgreen:

ps:

i kto tu sie nakręca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wnosie pisuary czy peowcy - ani jedni ani drudzy nie staneli na wysokosci zadania. Ani jedni ani drudzy nie odrobili zadania domowego - mieli wiele sygnalow i przykladow tego do czego prowadzi brak konsekwencji i poblazanie stadionowym bandytom. Niestety nie wyciagneli wnioskow, nie umieli (albo nie chcieli) rozwiazac problemu od poczatku do konca. I teraz mamy sytuacje "podbramkowa" chociaz tak zeby w 100% byc uczciwym to ta sytuacja nie jest istotnie rozna od tego co bylo rok, dwa czy piec lat temu.

Co mnie zadziwia w Waszych wypowiedziach - garstko "prawdziwych kibicow", to to ze z jednej strony oburzyliscie sie kiedy napisalem ze jestescie grupa gloryfikujaca bandytierke, a z drugiej jestescie zajadlymi przeciwnikami prob zwalczenia tego zjawiska. Moze te proby sa nieudolne, amatorskie, poki co za duzo w nich populizmu a za malo realizmu i przemyslanego dzialania. Ale dajmy sie tym pomyslom ostatecznie uformowac - tak naprawde poki nie ma ostatecznego ksztaltu tych pomyslow ktore widzimy to trudno cos o nich powiedziec - czy beda skuteczne czy nie, czy przypadkiem nie wyleja dziecka z kapiela.

 

Tak na marginesie - Czy nie uwazacie ze cos jest nie tak z samymi Wami - kibicami? Czy nie uwazacie ze jako "srodowisko kibolskie" jestescie sami sobie winni tego ze tak jestescie teraz postrzegani ? Gdybyscie sami wyeliminowali bandytierke z posrod Was, dzisiejszy Wasz wizerunek bylby inny. Przychodzi mi do glowy stare porzekadlo - jak sobie poscielesz tak sie wyspisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak , najlepiej donosić, nie pachnie ci to ustrojem, który już przeminął w tym kraju?

Nie no lepiej przeciez miec wsrod siebie zadymiarzy i potem narzekac ze nas nikt nie lubi, Policja prowokuje, leje palami a rzad zamyka przed nami stadiony ...

I nie mowie tu o donoszeniu - nikt nie mowi o bieganiu z karteczkami " uprzejmie donosze" - mowie o wyrzucaniu "poza nawias" tych ktorzy kreca zadymy. Nie powiesz mi ze jesli kibIcow jest w sektorze np. 2500, i nagle 10 z nich zaczyna dymic to pozostale 2490 nie jest w stanie ich "spacyfikowac" swoimi silami ... Trzeba tylko chwilke pomyslec i policzyc - zyski z zadymy vs. konsekwencje i mozna samemu to zrobic. A jak zobacza raz, drugi piaty ze nic im z tego krecenia dymu nie wychodzi, to im sie znudzi i dadza sobie spokoj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zapewnienia ladu na stadionach sa organizatorzy to po pierwsze, po drugie cvzasami zdarzaja się takie sytuacje w ktorych ci co zadymiaja bronia tych ktorzy dopinguja. W tej nudnej jak pipa lidze bez kolorytu,dopingu,rac i opraw na trybunach, pozostanie garsta ludzi zajadajacych się gieta lub popcornem i cieszacych się ewentualnie po strzelonej bramce. Dobrej nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...