Skocz do zawartości

Pomocy!!! Czy zna ktoś tego GT-ka????


Gość Misiek85Rz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misiek85Rz

Spotkałem się z właścicielem i wóz nie jest na sprzedaż... Odpalił już i lata po mieście :-) Dzięki wszystkim za zainteresowanie! Szukam następnego GT-ka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z właścicielem i wóz nie jest na sprzedaż... Odpalił już i lata po mieście :-) Dzięki wszystkim za zainteresowanie! Szukam następnego GT-ka :D

 

Hehe zapewne nadal na blachach byłego własciciela, forumowicza :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Hahaha a ten subarak całe wakacje ubiegłe jeździł mi pod klatką po parę razy na dzień (dzień w dzień!) i bulgotał, nie powiem że to nie było miłe ale głowiłam się co ten chłop robi, a parkuje obok mojej siostry i cały czas ma właśnie te blachy tak śmiesznie zagięte z przodu :D:D ale teraz to dobrych pare miechów go nie widziałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

a mi nadal coś nie pasuje (może się za dużo "the killing" naoglądałem :mrgreen: )

 

karloszka, w marcu tego roku napisałaś że w poprzednie wakacje (czyli 2011) miał śmiesznie zagięte tablice...

 

czy były to te same warszawskie tablice ???

 

chyba, że właściciel zagiął nowe rzeszowskie tablice podobnie jak warszawskie???

 

The Forum żąda wyjaśnień!!! :mrgreen::mrgreen:

 

 

edit:

doczytałem w wątku podkarpackim, że teraz jest biały i ma blachy Rzeszowskie... i tylko tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nadal coś nie pasuje (może się za dużo "the killing" naoglądałem :mrgreen: )

 

karloszka, w marcu tego roku napisałaś że w poprzednie wakacje (czyli 2011) miał śmiesznie zagięte tablice...

 

czy były to te same warszawskie tablice ???

 

chyba, że właściciel zagiął nowe rzeszowskie tablice podobnie jak warszawskie???

 

The Forum żąda wyjaśnień!!! :mrgreen::mrgreen:

 

 

edit:

doczytałem w wątku podkarpackim, że teraz jest biały i ma blachy Rzeszowskie... i tylko tyle

 

Te same warszawskie tablice miał jeszcze do nie tak dawna. Teraz ma podobnie zagięte eRZety :P

EDIT: Że jak biały?? Normalny jest taki jaki był tylko ma oklejenie tanieloty.pl czy jakoś tak (białe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same warszawskie tablice miał jeszcze do nie tak dawna

 

hmm dziwne... musiałby go w WWA przerejestrować na siebie :idea:

 

EDIT: Że jak biały?? Normalny jest taki jaki był tylko ma oklejenie tanieloty.pl czy jakoś tak (białe)

 

to nie doczytałem w takim razie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...