Skocz do zawartości

Felgi - ku przestrodze?


Gwidon

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie miałem napisać to samo. Nie jest problemem kupić takie felgi w Japonii, prosto od producenta, m. in. Volks Racing czy Sparco w modelu NS2.

 

Teraz zakładam, że Ci wszyscy, którzy wyzwali Zbyszka od idioty, chama, wciskacza czy wręcz kryminalisty ustawią się w kolejce do przeprosin.

 

A carfit powstrzyma się od kolejnego, żenującego smsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A carfit powstrzyma się od kolejnego, żenującego smsa...

 

dostałeś od Edwina sms-a?

 

Właśnie miałem napisać to samo. Nie jest problemem kupić takie felgi w Japonii, prosto od producenta, m. in. Volks Racing czy Sparco w modelu NS2.

 

to można kupić :evil: poszukam, ale jak masz mozliwości to powklejaj jpegi z fabrycznymi, takimi nawierceniami - ot pogladowo

 

 

 

 

...wiem jak wyglada m/pcd , przegladam net - może nie umiem znaleźć, albo się poprostu nie znam - ale nigdzie takiego druta nie znalazłem

file.php?id=114949&t=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie szanowne koleżeństwo informuję, że ten mega drut to jest zwykłe multi PCD 4/5 śrub. Drutują tak felgi np Rays, Work, Sparco i pewnie jeszcze kilka innych firm. Komuś powinno zrobić się głupio...

 

A ja uprzejmie informuje że ten mega drut jest zwykła samoróbką , a nie multi PCD :idea:

5aeb574deb8bc4ecm.jpg

 

Rozumiem że fabrycznie ( czarne strzałki ) jest owal robiony pilnikiem ? rozumiem że fabrycznie też nie ma kawałka stożka przytrzymującego stożek nakrętki ( czerwona strzałka ). Panowie no ja Was prosze ............... :roll:

Multi PCD 5/100 i 5/114,3 np. VOLK Racing wygląda tak, http://www.upgrademotoring.com/wheels/gt-n.htm , jest wiele firm co robią felgi multi PCD , ale nie w ten sposób :idea: to jest zwykła samoróbka grożąca wypadkiem :idea:

 

-- 27 kwi 2011, o 17:56 --

 

 

Ale co Ty pokazujesz :idea: kolejnych druciarzy na świecie :?: pokaż mi stronę producenta że tak są wypuszczane nowe felgi , opanuj sie człowieku, chcesz na czymś takim jeździć , to sobie jeździj, :evil: , ale nie wszyscy na tym świecie mają zamiar ryzykowac swoje życie , bo ktoś sobie coś na wiertarce przerobi :roll:

 

totaj dobrze widać jak wyglada felga z fabrycznym multi PCD 5X100 i 5X11,4 do SUBARU http://www.japperformanceparts.co.uk/cd ... =100870849

oraz cytowane przez Ciebie SPARCO NS2 http://zilvia.net/f/wheels-tires/336534 ... 4-3-a.html

 

Nie widać różnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie szanowne koleżeństwo informuję, że ten mega drut to jest zwykłe multi PCD 4/5 śrub. Drutują tak felgi np Rays, Work, Sparco i pewnie jeszcze kilka innych firm. Komuś powinno zrobić się głupio...

To jest samoróbka - jak się przyjrzysz zdjęciu to zobaczysz że rozstawu 4x100 nie da się wykorzystać, bo dwóch śrub nie wkręcisz - osłabienie materiału zmieniło kształt stożka :roll: Poza tym w 2 lub 3 felgach jeden z pięciu otworów jest na rozstawie 101-102mm :?

W innym wątku nazwałeś mnie "gamoniem" - jeżeli masz trochę przyzwoitości to to wyedytuj.

Jeżeli moje argumenty i zdjęcie do Ciebie nie przemawia, to zapraszam nawet jeszcze dziś do mnie to obejrzysz i sam ocenisz jakość tych felg - nr do mnie 508-041-908

Teraz zakładam, że Ci wszyscy, którzy wyzwali Zbyszka od idioty, chama, wciskacza czy wręcz kryminalisty ustawią się w kolejce do przeprosin.

Ani ja, ani najbardziej zainteresowana osoba tak nigdy Zbyszka w wiadomym wątku nie nazwała. Poza tym Zbyszek dzwonił zarówno do mnie jak i hemka i chce wyjaśnić sprawę i nie potrzebuje wątpliwej jakości adwokatów - takich jak Ty. Mimo że mleko się już rozlało to ma szansę stanąć na wysokości zadania i częściowo naprawić błąd (nie wiem czy jego, czy któregoś z pracowników). Jeżeli tak się stanie to napewno o tym poinformuję, bo doceniam to że miał cywilną odwagę zmierzyć się z tym "niesmacznym" problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie napisałem, że Ty go tak nazwałeś czy hemek - w wątku pojawiły się jednak takie określenia i przecież łatwo to sprawdzić.

 

Widziałem się po prostu ze Zbyszkiem dzisiaj i wiem jak to na niego podziałało, chociaż forum nie czyta. Zbyszek jest taki, że jeśli gdzieś był błąd to go naprawi i nie będzie uciekał od odpowiedzialności. Wiem też, że rozmawiał i z Tobą i z hemkiem i bynajmniej nie stawiam się w roli jego adwokata. Taki wynik dało mi po prostu poszukiwanie w necie i pytanie kilku osób, które sprowadzają rzeczy z Japonii, ale być może jest to wynik błędny. Ja chciałem spróbować tak po ludzku pomóc, bo byłem przerażony tym, jak zaatakowano go w poprzednim wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wątku pojawiły się jednak takie określenia i przecież łatwo to sprawdzić.

 

bo byłem przerażony tym, jak zaatakowano go w poprzednim wątku...

 

Ja mimo wszystko byłem bardziej przerażony , że ktoś mógł jeździć na takich felgach i to z dzieckiem na pokładzie :roll: . Nie wiem aerospin czy masz dzieci, ja mam :roll: i wiem jak sie zachowuje za kierownicą jak jeżdze sam, a jak jadę z dzieckiem , to dwa inne światy , i mnie naprawdę ciarki przeszły jak to zobaczyłem, a wiesz dlaczego ? Bo wystarczy większa predkość i wjechanie w większą dziurę, najpierw pęknie miejsce to gdzie nie ma "mięsa" a potem zetnie reszte 3 szpilek, i dalej nie muszę mówić co by sie mogło stać. Szczęście że sie nic nie stało , i za to dziękujmy Bogu :roll:

Wiem że można różnie eksperymentowac, zrobić coś głupiego, myśmy nieraz coś durnego wymyśleli, ale w swoim aucie i testowanym w bezp. warunkach , bo nikt sie orłem nie urodził , ale trochę rozsądku trzeba zachować, nawet jak to zrobił pracownik :roll: . Niestety odpowiada za to firma a w tym przypadku Zbyszek i nie ma nawet co dyskutować. Tak jest i koniec.

Dobrze że Zbyszek ma przynajmniej chęć załatwienia tego w godny sposób , i prosze aerospin, nie dziw mi się że tak zareagowałem, ale ja wiele w życiu już widziałem i mam naprawdę zajoba na punkcie dziecka i jego bezpieczeństwa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...