Skocz do zawartości

Podroze Plejadowe 2011


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

wstępnie zgłaszam dwa Forki z Wrocka, możemy się spotkać na Orlenie przy zjeździe na Wrocław / Bielany, co by Katowice nie musiały do miasta wjeżdżać, 11:30 - 12:00 pasuje

 

Na Orlenie nie ma gdzie zaparkować, może lepiej w barze Filipek na auto stradzie 25 km za Wrocławiem w kierunku Legnicy?

Tam i setka Subaraków się zmieści :P

 

masz rację :) Filipek jest lepszy

 

OK, czyli przed 12 w barze Filipek.

Tylko co z Mamusią, oni chyba wcześniej jadą i się rozminiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 463
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Michał R, raportuj :twisted:

 

Już, już...telefon mi się zagrzał od ustaleń :mrgreen:

 

Wrocek i Okolice. Dzierżoniów z przyległościami starrtuje 9 - 9,30. Około 10,30 wjedziemy na A4 niestety w Kostomłotach (czyli trochę za Filipkiem)

 

Cichaczu, wychodzi na to że zobaczymy się na miejscu, barwy klubowe zobowiązują, a jak widzisz MTS ustawił już kilkanaście osób więc trudno mi jednemu w to ingerować.

 

reza, mandaryn, ja spotykam się z nimi ok. 10.00 na stacji benzynowej ORLEN koło Kostomłotów /trzeba zjechać z autostrady w kierunku na Strzegom - ok. 1 km od zjazdu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reza, czyli poczekasz na nas, czy jedziesz :?:

 

Na tą chwilę nic się nie zmienia, czekamy na was.

 

reza, mandaryn, ja spotykam się z nimi ok. 10.00 na stacji benzynowej ORLEN koło Kostomłotów /trzeba zjechać z autostrady w kierunku na Strzegom - ok. 1 km od zjazdu/

 

OK. My raczej poczekamy na Kraków/Katowice. Jeśli by coś się zmieniło to jeszcze się odezwę.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, zarzyk... myśle, że na mnie poczekacie :wink:

Ja za Bochnią skręce na Niepołomice i wale już prosto na A4, potem pociągne do Balic i tam mam bramki, potem za nimi jest Orlen zaraz po prawej, tam się ustawiamy ok. 9:00 ?

 

Wyślijcie mi numery na :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Kraków, halo Kraków... :mrgreen: Melduje, że mogę dołączyć jeszcze jedną załogą do microkonwoju :wink:

 

Z tego co widzę to PRIMAR jeszcze pod znakiem zapytania a Żelazny uderza na BB... pewni są Oskar i zarzyk. Startujecie z KRK o 9:00... no to pięknie, muszę w takim razie wyjechać od siebie ok. 6:20 :shock: Myśle, że dam radę :twisted: Razem byłoby 3 załogi :mrgreen: Tyle tylko z Kraka jedzie ?

 

z Kraka tyle będzie. Do zobaczenia na stacji w takim razie.

 

Jak się tak wszyscy zgramy jak tu piszę to zapowiada się ciekawie, tse tse tse :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ustalone. Pierwszy Orlen na autostradzie za zjazdem Emilia. Godzina 11 - 11:30???

 

ustalone, teraz wszystko zalezy od Wawy o której ruszą. Jesli będą na 10 w Socho to 11 na Orlenie jest realna jak najbardziej :mrgreen:

 

w razie co to dzwoncie do mnie 693565532, będziemy raportoac "live" jak nam idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelecialem wczoraj cala trase het i nazad - orlen jak najbadziej godne miejsce - co do dojazdu - blizej 11.30 chyba realniejsze mi si wydaje.

 

PS. ekipy z poznania, kto mi moze odebrac parasolke ktora zostawilem wczoraj w Kocarze i wziasc na Plejady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. ekipy z poznania, kto mi moze odebrac parasolke ktora zostawilem wczoraj w Kocarze i wziasc na Plejady ?

 

 

Jutro jadę w tamte okolice ze sprawą to moge podjechać.

 

Uprzedź tylko serwis że przyjedzie kolo odebrać parasol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie konwoju Krk - Kato - Wro

 

Kraków Orlen za bramkami na A4

Zbiórka -

Wyjazd - 9:00 :?:

* Machoń

* Oskar

* Zarzyk

 

Katowice stacja BP na A4 "Zjazd na Sosnowiec i trzymać się lewego pasa"

Zbiórka - 9:50

Wyjazd - 10:10

* Cichaczu

* Pablo40

* ScorpioGemini

 

Wrocław Bar Filipek

Zbiórka - 12:00 :?:

Start - 12:15 :?:

* Mandaryn x2

* Reza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konwój północny II

 

Czy w czwartek rano jedzie ktoś z 3miasta?

 

Jadę A1, Świecie, Bydgoszcz, Gniezno, Września, Poznań

może uda się dołączyć w Poznaniu do warszawsko / łódzko / poznańskiego

Chętnie przygarnę kogoś po trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolą sobie uzupełnić o mapkę dojazdu do BP

 

"Katowice stacja BP na A4 "Zjazd na Sosnowiec i trzymać się lewego pasa"" po rozwidleniu na prawy inaczej Bielsko Biała, dalej na prawo, "dziwny fikołek", zmów na prawy i następnie prosto w stację.

W załączeniu mapka dojazdu:

Węzeł Murckowski trasa dojazdu ma BP

 

nowyobrazmapabitowazv.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolą sobie uzupełnić o mapkę dojazdu do BP

 

"Katowice stacja BP na A4 "Zjazd na Sosnowiec i trzymać się lewego pasa"" po rozwidleniu na prawy inaczej Bielsko Biała, dalej na prawo, "dziwny fikołek", zmów na prawy i następnie prosto w stację.

W załączeniu mapka dojazdu:

Węzeł Murckowski trasa dojazdu ma BP

 

[ ]

 

Powiem Ci, dobrze że to zamieściłeś bo rzeczywiście, chyba bym nie trafił i wciąż mam wątpliwości czy z mapką trafię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sochaczew będzie czekał ok 9.45-10 na parkingu pod Carefourem.

 

Parking nie do przegapienia: jest na wlocie do Socho po prawej stronie, jakieś 500 m za stacją BP która jest po lewej, trzeba skrecić w prawo na światłach w drogę dojazdową. Sklep zamkniety, parking pusty więc będzie można sprawdzić jak Scoobie bokami lata :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...