Skocz do zawartości

KIA LOTOS RACE 2011


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

ciezki do gokartow

Nastał ten czas, że moi synowie klepią mnie regularnie.

Zawsze im mówiłem, że to kwestia wagi.

Więc jak bylismy kiedyś na torze, gdzie mozna było doważyć wózki to spróbowaliśmy wyrównać masy.

I co ? - Ano nic, jak dostawałem 0.5-0.8 sek. tak po doważeniu dostawałem identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja również się zarejestrowałem i też już zrobiłem tą licencję ;) Jednak zbieram się na te karty do Blue City. Również nigdy nie siedziałem w karcie i myślę, że to będzie porażka. Ale można spróbować 8)

 

-- 23 maja 2011, o 17:36 --

 

I co cisza nikt nie jeździ? Ja wczoraj pierwszy raz w życiu wsiadłem na karta i gdyby gościu mi nie stanął bokiem na nawrocie to bym był pierwszy. Dlatego czuję mały niesmak. Ale na pierwszy raz jestem z siebie zadowolony i dumny. Najszybszy czas okrążenia osiągnąłem : 0:22.444 w blue city na torze Grandprix. A pierwszy jaki zrobiłem na karcie to był 0:28.782. Wrażenia bezcenne. Szkoda tylko, że nie ma bulgotu i to nie jest Subaru ;) We wtorek znowu jadę walczyć o najlepszy czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutowy wyścig: w tygodniu 30pln, w weekend 35 pln. Pakiet 3x8minut - w tygodniu 80pln, w weekend 90pln. + do tego 10 % rabatu na KLR.

 

Najtaniej nie jest, ale tor jest naprawdę godny.

 

W razie gdyby, TU masz wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 10.06. Zapisać się możesz w każdej chwili. Rozwiązujesz kilka prostych testów i na maila dostajesz licencję którą drukujesz sobie w dwóch egzemplarzach (jeden dla Ciebie, drugi dla obsługi toru na którym będziesz upalał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada w praktyce krecenie takiego czasu? biorą pierwszy czas, czy jezdze ile chce i zapisują ten najlepszy? Wtedy sam smigam po torze?

 

Nie wiem jak wygląda to na innych torach, ale w kartcenter na pomorzu wygląda to w ten sposób, że jeździsz sobie rundkę (8 minut, bądź wielokrotność 8min) i z całości wybierają Twój najlepszy czas. Gdybyś powiedzmy dziś wykręcił czas X który byłby Twoim najlepszym czasem, wpisałbyś sobie go w tę licencję i wstukują do systemu KLR. Gdybyś jutro wykręcił czas Y który jest lepszy niż czas X, wpisują Ci go w licencję i uaktualniają na stronie. Kręcisz do woli.

 

Aż tak dobrze nie ma że jeździsz sam :) Jest to normalny bieg taki jak każdy, z tą różnicą, że sam masz ciut większą napinke ;)

 

Z tego co udało mi się zauważyć (wiem, Ameryki nie odkryłem :D) Najlepiej chyba jest jeździć w tygodniu, zaraz po otwarciu. Zwykle wtedy karty są już po serwisie, niezmęczone całodniowym upalaniem no i masz luz na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...