Skocz do zawartości

KIA LOTOS RACE 2011


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

I jak wam idzie? U nas w Krk konkurencja mocna, Rekord toru 25,855, najlepszyz KIA to 25,995 , dzięsiąta osoba ma 26,455 , moj najlepszy czas 27.005 a jestem na 56 pozycji :shock: ide jeszcze dzis powalczyc bo podobno do niedzieli przeciągneli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do 12.06.

 

U mnie kicha, spadłem na 12 miejsce. Byłem dziś, ale cały dzień rezerwacje mają. Jutro strzele 3x8, moze 6x8 jak bede mial ciśnienie i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Nie żebym sobie schlebiał, ale mysle że u mnie już po prostu masa jest problemem, a nie tor jazdy, i ciężko urywać te kolejne setne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody ale ceny u Ciebie a torze konkret. U nas 8minut kosztuje normalnie 20zł a dla "KIA" promocja 25% czyli 15zł za 8minut płace...

 

Ja z siebie jestem zadowolony bo pierwszy raz od 8lat bylem na gokartach i robie czasy gorsze o 1,5sec od redkordu toru ktory zrobil zawodowy kartingowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, tanio nie jest, juz nawet rabat na KLR nie ma :) Ale z drugiej strony, tor jest naprawde zajebisty. Ponad 500m kawałka fajnego asfaltu, z bezproblemowym wyprzedzaniem (w sensie szerokości).

 

Dla kontrastu jest tor w Gdańsku (nie ten który też bierze udział, tylko inny) zlokalizowany na podziemnym parkingu. Wąsko, duszno, kijowe (strasznie nierówne, przerywające) gokarty i "nadpobudliwą" obsługą. Fakt jest taniej, ale przyjemności z tego żadnej.

 

-- 17 cze 2011, o 19:15 --

 

Jak tam zakończyliście zmagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie niestety nie udało. Za to kumpel ktory sciga sie zawodowo na kartach od 9lat, dostal sie w 2 miastach ( Kraków + tychy ) na pierwszym miejscu. Mowi ze i w tychach i krakowie osoby z pierwszej dziesiątki to osoby ktore scigaja, lub scigaly sie zawodowo na kartach, wiec szans praktycznie zwykly zjadacz chleba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nie udało. Byłem 13 :lol: Kilogramy jednak chyba zrobiły swoje. Ale dla sportu kartami se polatam raz na jakiś czas. W niedziele, w ostatni dzień eliminacji, jeździłem z gościem który się zakwalifikował. Jechałem wszystko co umiałem, a gość i tak mi odchodził po 0.4 sek na okrążeniu :) Mimo wszystko dziwnie fajne uczucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wczoraj w Starym Kisielinie na Półfinale Kia Lotos Race widziałem Imprezę 2.0 Wolnossaka na zlotych Speedline Safari:) Blaszki: NO:) Przyznawać się kto tam był?:D

 

 

No na pewno "Ty" :roll: :mrgreen:

 

ps. Ktoś z "naszych" dostał się dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kim jest Junior1

Mój syn, pierwszy, bo jeszcze jest drugi :mrgreen:

 

-- 13 lip 2011, o 12:51 --

 

No i po zawodach :cry:

Junior1 w półfinale dostał "szczała", obróciło go i nie awansował do finału.

Czasy miał dobre.

Szkoda.

Do podziału są jeszcze dwie dzikie karty, ale jak powiedział Tomek Kuchar: "oczywiście będą się liczyły koperty, ale koperta ma być tak gruba, żeby na stole stała :mrgreen: ". Nie mam środków na taką :twisted:

A może uśmiechać się do Gracowego :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się aż tak podniecacie. Owszem wygrali - najlżejsi,bo taka prawda że waga miała tu kluczowe znaczenie. Zawoodnicy godni uwagi mający świetna technikę na szykanach, tracili dystans bo ów "przecinaki" mający po 50, 60 kilogramów na prostych doganiali bo gokart nawet nie poczuł że coś wiezie na pace. Zwycięzcy z Radomia jeżdząc w warunkach panujacych np. w Zielonej Gorze nie mieliby najmniejszych szans a czemu? nie oszukujmy sie jesli dobrze sie przyglądaliście walce na torze to waga + szczęscie nie szło wparze z ich marną techniką jazdy. Niestety ale te zawody napewno nie wyłoniły technicznego i utalentowanego kierowcy. Zadna z tego frajda jesli jadąc na pełnym gazie mija cię na prostej 50-60 zywej wagi +gokart. A co do Pana Kuchara (z całym szacunkiem), gdyby Pan zarządził doważanie i dociążanie gokartów to napewno i na 100% w progu Pana Rallylandu staneliby zawodnicy godni uwagi a nie liga przedszkolna co używa jedynie pedału hamulca i wciśnietego do dechy gazu a pytanie jak sobie poradzą te dzieciaczki jak im przyjdzie jescze operowac biegami??, życzę Panu jak najmniejszych strat w samochodach, nielicznych dzwonów i mało klepania machy. Dzikie karty - jak myślicie kto dostanie????? bo ja przypuszczam, dupeczki góra Panie Kuchar no niee . Co tu dużo debatować KIA LOTOS RACE skrzywdziła prawdziwych i bogatych w umiejętności jazdy technicznej kierowców i co najżałośniejsze nikt z organizatorów nie potrafi udeżyc sie w piers i przyznac sie jaka jest prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@partyzantkaa rozumiem że dla niskich bramkarzy powinno się robić niższe bramki a dla grubych sprinterów skracać dystans do pokonania?

 

Warunki fizyczne zawsze zmieniały wyniki rywalizacji we wszystkich sportach. Kubica jest wysoki i musi mocno się starać o wagę nikt aut przeciwników nie dociąża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, jeżeli partyzantkaa, brała udział w zawodach to nazywa się Kasia, jest młoda, szczupła i bardzo dobrze jeździ.

Na WRT ma czas poniżej 26 sek.

Twój komentarz nie trafił :D

partyzantkaa, Junior1 jest niski i szczupły, i bez doważania wyprzedzał go zawodnik 1.5 głowy wyższy, więc i cięższy.

Po prostu jeden z gokartów był bardzo słaby, sprawdziłem - tym samym jechałaś po Juniorze.

A na mokrym torze, takim jak był w Kisielinie, lepiej mieliby ciężcy zawodnicy.

Co do przecinaków się zgodzę, nie wiem jakim cudem niektórzy się tam zakwalifikowali :?

Co do zawodów i jeżdżenia po prawdziwym torze : Junior1 mimo, że przegrał Rallyland to i tak miał banana na gębie.

Zawody zorganizowane bardzo sprawnie.

Mówi, ze pitoli jeżdżenie w hali i na czas, najlepsze jest właśnie ściganie "na żywca" :twisted:

 

-- 15 lip 2011, o 13:31 --

 

Kubica jest wysoki i musi mocno się starać o wagę nikt aut przeciwników nie dociąża

I właśnie pod jego wzrost zbudowali bolid. :mrgreen:

W F1 też się dociąża bolidy, tylko lepiej jest tą wagę rozkładać po aucie dla lepszego balansu, niż żeby miał ją zawodnik "na sobie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rombu, w takim razie nie bardzo rozumiem , skoro pisała ze to nic przyjemnego kiedy wyprrzedza ją osoba ważaca 60kg + gokart, to raczej swiadczy o tym ze ona sama wazy sporo wiecej...

Jesli chodzi o tą Katarzyne M , o ktorej mysle to tym bardziej wydaje mi sie ze osoba ktora sciga sie profesionalnie powinna to zrozumiec, że w tym sporcie trzeba miec nie tylko umiejetnosci ale tez super forme i wage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedzial wiekowy od 16-25, taki 25 latek choc forma fizyczna na wysokim poziomie kontra 16latek ktory bedzie rosl do minimum 20 roku zycia. Oczym wy gadacie. Jak tak podchodzicie do tematu to gratuluje profesjonalizmu i swiadomosci ogromnej "wiedzy " Ogólnie impreza fajna ale niesprawiedliwa i nikt nie przekona mnie ze jest inaczej-impreza typowo dla dzieciaczkow szkoda zachodu dorosli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...