Skocz do zawartości

iPad


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

Ipad jest zajebisty. ma wszystkie potrzebne aplikacje, dobrą klawiaturę mega internet wifi i kilka skrzynek mailowych. no i wytrzymuje 10 razy dłużej od kakiegokolwiek laptopa i nie trzeba targac debilnych walizek na laptopa.

gierki tez wypas. a ipad 2 to już bajka totalna. wmontowali gniazdo pod rzutnik wiec nawet prezentacja z tego to przyjemność. Ja polecam. jestem maniakiem apla ale nie ma to nic wspolnego z lansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja spytam tak:

od pewnego czasu tez mi chodzi po głowie iPad dwójka. Jak pewnie większość z Was uwielbiam gadżety. Ale. Mam w domu dwa lapsy, a od biedy iPhone'a z netem i tak się po prostu zastanawiam, kiedy ja będę z tego iPada korzystał...? Jest sens kupować go w takim przypadku?

Pytanie do osób, które już maja: jak chcecie wskoczyć tu na forum, to siegacie odruchowo po lapka, czy iPada? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu dwa lapsy, a od biedy iPhone'a z netem i tak się po prostu zastanawiam, kiedy ja będę z tego iPada korzystał...? Jest sens kupować go w takim przypadku?

 

Kupując Ipada to gwarantuję że sporadycznie włączysz kompa :lol:

 

Pytanie do osób, które już maja: jak chcecie wskoczyć tu na forum, to siegacie odruchowo po lapka, czy iPada? :)

 

Nie tylko forum ale generalnie internet na IPad to czysta przyjemność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pada konkretny argument. Apple nie ma użytkowników, ono ma wyznawców

też tak uważam.

 

Przyda mi się jednak małe urządzenia do muzyki, pdf, jakaś gierka od czasu do czasu i wifi przede wszystkim. Nie chce telefonu bo prowadzę zbyt aktywny tryb życia by mieć smartfona wielkości cegły w kieszeni a komórka musi po prostu dzwonić i służyć do sms-ów. Ipod touch jest jedynym rozwiązaniem jakie znajduje bo potrzebuje urządzenia, które w razie potrzeby będę miał w kieszeni :roll:

Jeśli byłby jakiś konkurent dla tego urządzenia na pewno brałbym je pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie padł żaden konkretny argument

 

Nigdy nie pada konkretny argument. Apple nie ma użytkowników, ono ma wyznawców :roll:

 

Przypomina mi to pewną markę, chociaż działającą w nieco innej branży... :mrgreen:

 

Potwierdzam - od kiedy mam iPada, o wieeeele rzadziej włączam komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zawsze mnie cieszy jak czytam o radości ludzi po nabyciu nowego gadzetu. Akurat ja polecam właśnie te z jabluszkiem bo i na codzień doskonale mi się sprawdzają od wielu wielu lat. Oczywiście są tez inne jednak w praktyce sprawdza mi się Apple. Może jakaś wymiana doświadczeń?

 

Przy okazji na ipada jest tez Tapatalk dość wygodny do obslugi wszelakich forów.

 

Ps: obowiązkowo zróbcie update do iOS 5. Wreszcie wygodna klawiatura na kciuki i pare innych nowych funkcjonalności (powiadomienia a'la android).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, ze App Store robi robotę :) i to dużo bardziej, niż na iPhonie, chociaż na nim tez się przydaje. Tutaj po zainstalowaniu rożnych funkcji już i żona ma radoche, a przede wszystkim moja corcia ma zajęcie na długi czas, wiem jednak już wiem, ze to dobry zakup :)

I faktycznie internet się kapitalnie przegląda. Super gadzecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji na ipada jest tez Tapatalk dość wygodny do obslugi wszelakich forów.

 

Na czym to polega?

 

Bardzo fajna aplikacja do obsługi np. The forum. Używam na ipadzie i iphonie. Jak dla mnie bardzo czytelna i przejrzysta. Łatwa instalacja i konfiguracja. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili jestem trochę w szoku, bo...zastanawiam się nad kupnem drugiego iPada :mrgreen:

Praktycznie nie mogę do niego dojść, mieliście racje - dwa lapki leżą, a żona ciagle chce iPada i doszła jeszcze dwu-letnia corcia :) jest bardzo dużo fajnych aplikacji dla dzieciaków, wiec naprawdę nie wiem, czy nie skończy się kolejnym zakupem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedzmy sobie szczerze co do iPada, to jest to samo co iPhone tylko ekranik większy i bez możliwości telefonowania ;)

Co do aplikacji muszę jednak przyznać Wam rację, ma duuużooo fajnych rzeczy w tym AppStore ;) Jednak iPad dla mnie to dalej zabawka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ipad wiekszosc czasu spedza w szufladzie,

w czasie podrozy sie bawie bo wygodniejsze od lapsa.

wkurza mnie ze flash na tym nie dziala i WSZYSTKO trzeba robic przez iTunesa ktory jest totalnie user un-friendly.

a jak ma sie jeszcze pare ipod`ow to w krew zalewa jak chce sie cos na to wrzucic.

poki co silne postanowienie nigdy wiecej nic z fabryki jablek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...