Skocz do zawartości

dziwne światła


Mortyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W moim Foresterze dziwnie zachowują się światła cofania. Raz działają a raz nie. Nie wiem co może być przyczyną.

Być może przycinający się przełącznik świateł cofania przy skrzyni.

 

Druga rzecz to kontrolka poduszki powietrznej raz gaśnie a raz nie.

To musi sprawdzić ktoś kto się na tym zna, może być to zarówno awaria komputera, zła odpowiedź od sterownika poduszki jak i zaśniedziała złączka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
bo komputer może sobie coś ubzdurać i zrobić bum na poduszkach :?.

 

To jest raczej bzdura.

 

Może być tak, że wtyczki od poduszek nie stykają. Jest to częsty mankament w Renault Clio. Naprawa polega na tym, że wtyczki są likwidowane a kabelki lutowane na stałe. Kontrolka pali się dlatego, że komputer nie wykrywa poduchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortyr, widze ze masz auto sprowadzone z USA i w tym raczej nalezy upatrywac problemu, a dokladniej w "szkodzie". Jezeli auto nie bylo sprowadzone jako cale, to postaraj sobie przypomniec, co bylo zniszczone, bo byc moze ucierpiala ktoras z wiazek elektrycznych i pod wplyw aktualnie panujacej aury, cos, gdzies zwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze masz auto sprowadzone z USA i w tym raczej nalezy upatrywac problemu, a dokladniej w "szkodzie".

Zawsze mnie irytuje stawianie znaku równości lub duzego przypuszczenia pomiędzy: sprowadzone z USA = zdemolowane.

Zareczam, ze coraz więcej przyjezdza aut nietknietych a nawet nowych. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze masz auto sprowadzone z USA i w tym raczej nalezy upatrywac problemu, a dokladniej w "szkodzie".

Zawsze mnie irytuje stawianie znaku równości lub duzego przypuszczenia pomiędzy: sprowadzone z USA = zdemolowane.

Zareczam, ze coraz więcej przyjezdza aut nietknietych a nawet nowych. :evil:

 

Przyłączam się. Moje nie było tykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego ojca auto tez bylo nietkniete, a razem z nim jeszcze 2 inne sposrod kilku kontenerow samochodow.Polowa autek niestety byla troszke zniszczona, a najbardziej zal mi bylo bialego EVO VIII, ktore nie dosc, ze troszke powgniatane, to strasznie rozszabrowane.Brakowalo w nim wszystkiego:foteli, felg, turbiny, glowicy, wydechu,intercoolera i wielu innych rzeczy.Az mi sie plakac chcialo jak na nie patrzylem.Oczywiscie nie twierdze, ze wszystkie sprowadzone auta to szroty, ale niestety duzo ich wtedy widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najbardziej zal mi bylo bialego EVO VIII, ktore nie dosc, ze troszke powgniatane, to strasznie rozszabrowane.Brakowalo w nim wszystkiego:foteli, felg, turbiny, glowicy, wydechu,intercoolera i wielu innych rzeczy

EVO i STI to najczesciej okradane samochody na aukcjach w USA.

Wniosek - kupowac tylko na "bliskich" aukcjach i przez firmy, ktore maja ludzi na miejscu. Trzeba dotknac, liznac, ew. kupic.

 

www.xbike.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...