Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

patafiany zdarzaja sie na dwoch i na czterech kolkach, koniec kropka.
Co nie zmienia dla mnie faktu, że celowe zajeżdżanie komuś drogi jest IMO buractwem :evil:

Siemanko.eu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko on tak jezdzi po warszawie

mialem okazje byc przez ostatnie dni w stolici i motocyklisci nie maja tam latwego zycia

mysle ze jak pojawi sie wiecej motorow ludzie sie przyzwyczaja i bedzie ok

w londynie mimo ze ulice sa bardziej waskie to motory maja tunele i moga smialo smigac

ogolnie przez ostatnie dwa tygodnie jezdze po pl i imho poprawila sie kultura jazdy

coraz wiecej ludzi ustepuje miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z od teściów z Żoliborza do Ząbek w korku - cała trasa Toruńska - rury mam takie że jak hukne to się niebiosa rozstępują. Wszyscy widzą, słyszą - rozsuwają sie na kilkadziesiąt metrow do przodu (jeśli już nie jadą zostawiając miejsce) ale oczywiście trafiłem dwóch ciuli, którzy mi specjalnie zajeżdżali drogę - jeden Białystok drugi Ryki - oba buraki w stylu chlopka od ziemniaków w siatkowej koszulce sandałach i klapkach - niestety to po prostu taka mentalność i nie ma nic do tego czy z małego czy dużego miasta.

 

A na koniec obtrąbił mnie taki jeden typek w korporacyjnym dyszlu - to Cysztof się chciał przywitać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.eu

 

no wlasnie w mysl motywu przewodniego Akcji Siemanko ja staram sie kierowac wyrozumialoscia: "A moze mama go upuscila na glowke jak byl maly? Nie ma co sie denerwowac..." :mrgreen:

 

 

Matej, widać źle maluchy wychowujesz, ja jak byłem mały to się cieszyłem jak coś głośnego przejeżdżało ;)

 

Jan Drop, inwalidom !!!! :twisted: Chyba, że miałeś na myśli: "ustępują miejsca kim/czym? jednym inwalidą" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za te wasze glosne wydechy bym wam jaja po urywał:) zrozumiecie to jak wyjdziecie z swoimi maluszkami z wózkiem na spacer pozdrawiam zmotoryzowanych

moja 6 miesięczna Marysia zasypia w moim aucie w 3 sekundy u mojej żonki w megance nie śpi o losie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.eu

 

no wlasnie w mysl motywu przewodniego Akcji Siemanko ja staram sie kierowac wyrozumialoscia: "A moze mama go upuscila na glowke jak byl maly? Nie ma co sie denerwowac..." :mrgreen:

 

 

Matej, widać źle maluchy wychowujesz, ja jak byłem mały to się cieszyłem jak coś głośnego przejeżdżało ;)

 

Jan Drop, inwalidom !!!! :twisted: Chyba, że miałeś na myśli: "ustępują miejsca kim/czym? jednym inwalidą" :mrgreen:

 

Jak miales 3 tyg raczej nie pamietasz co lubiales

 

-- 6 cze 2011, o 20:58 --

 

za te wasze glosne wydechy bym wam jaja po urywał:)

Grubo!!!

Strach się bać :lol:

 

pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.eu

 

no wlasnie w mysl motywu przewodniego Akcji Siemanko ja staram sie kierowac wyrozumialoscia: "A moze mama go upuscila na glowke jak byl maly? Nie ma co sie denerwowac..." :mrgreen:

 

 

Matej, widać źle maluchy wychowujesz, ja jak byłem mały to się cieszyłem jak coś głośnego przejeżdżało ;)

 

Jan Drop, inwalidom !!!! :twisted: Chyba, że miałeś na myśli: "ustępują miejsca kim/czym? jednym inwalidą" :mrgreen:

 

Jak miales 3 tyg raczej nie pamietasz co lubiales

 

 

LubiŁEś jak już.

 

A tak w ogole to Matej zluzuj warkocze, a jeśli nie to na onet zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w takim przypadku zajezdzania w korku w obrebie swojego pasa nic nie robie, poprostu uznaje ze ten idiota tak ma, ale kiedys mialem sytuacje ze gosc mi w korku otworzyl drzwi przed nosem i ledwo sie zatrzymalem, oczywiscie odrazu klakson z automatu wskoczył, ale gosc odrazu ruszył, on jechal prawym ja lewym pasem, a on mi nagle zjezdza na lewy i mnie zaczyna do barierki przygniatac, na nastepnych swiatlach stalo auto na lewym to wjechalem przed nie zeby ten swir czegos nie odwalił a on podjezdza obok i zaczyna mi jeszcze wymachiwac ze jestem "poje.." bo omijam korek srodkiem :shock: , moja reakcja byla taka ze dostal z piesci w lusterko i mu pękło. Ostatnio bylem swiadkiem jak motocyklista na swiatlach zgasil przed autem motor, rozlozył nózke , i wywlekł z auta szofera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.eu

 

no wlasnie w mysl motywu przewodniego Akcji Siemanko ja staram sie kierowac wyrozumialoscia: "A moze mama go upuscila na glowke jak byl maly? Nie ma co sie denerwowac..." :mrgreen:

 

 

Matej, widać źle maluchy wychowujesz, ja jak byłem mały to się cieszyłem jak coś głośnego przejeżdżało ;)

 

Jan Drop, inwalidom !!!! :twisted: Chyba, że miałeś na myśli: "ustępują miejsca kim/czym? jednym inwalidą" :mrgreen:

 

Jak miales 3 tyg raczej nie pamietasz co lubiales

 

 

LubiŁEś jak już.

 

 

 

 

A tak w ogole to Matej zluzuj warkocze, a jeśli nie to na onet zapraszamy.

 

Ale ja widze ze to ty sie perzysz ja tylko pisze ze filmik mi sie podobał tez tak robie:) i dodaje co mnie jeszcze irytuje w motocyklistach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja widze ze to ty sie perzysz ja tylko pisze ze filmik mi sie podobał tez tak robie:)
Matej, wytłumacz mi proszę jaki jest powód takiego Twojego zachowania i co chcesz przez to osiągnąć :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja widze ze to ty sie perzysz ja tylko pisze ze filmik mi sie podobał tez tak robie:) i dodaje co mnie jeszcze irytuje w motocyklistach:)

 

Zgłoś się w odpowiedznie miejsce w takim razie,bo to co piszesz to za normalnie nie jest.

 

Motocykliści maja jakies przywileje?? albo same rury bez srodka to jest normalne?? jazda po miescie na jednym kole to jest normalne?? tak robia normalni ludzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja widze ze to ty sie perzysz ja tylko pisze ze filmik mi sie podobał tez tak robie:)
Matej, wytłumacz mi proszę jaki jest powód takiego Twojego zachowania i co chcesz przez to osiągnąć :?:

Moze poprostu to co dynda w gaciach nie spełnia kogos oczekiwań? :mrgreen::D

 

-- 6 cze 2011, o 21:14 --

 

Ale ja widze ze to ty sie perzysz ja tylko pisze ze filmik mi sie podobał tez tak robie:) i dodaje co mnie jeszcze irytuje w motocyklistach:)

 

Zgłoś się w odpowiedznie miejsce w takim razie,bo to co piszesz to za normalnie nie jest.

 

Motocykliści maja jakies przywileje?? albo same rury bez srodka to jest normalne?? jazda po miescie na jednym kole to jest normalne?? tak robia normalni ludzie??

Wiesz, ludzie tez są seryjnymi mordercami, gwałcielami i terrorystami a Ty jestes człowiek, wnioski wyciagnij sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykliści maja jakies przywileje?? albo same rury bez srodka to jest normalne?? jazda po miescie na jednym kole to jest normalne?? tak robia normalni ludzie??

...a ty nie kumasz że to co zrobił gość z samochodu na filmie jest niezgodne z przepisami?? Motorem nie jeżdżę ale jak by mnie taka sytuacja spotkała to by gość przynajmniej bez lusterka skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykliści maja jakies przywileje?? albo same rury bez srodka to jest normalne?? jazda po miescie na jednym kole to jest normalne?? tak robia normalni ludzie??

...a ty nie kumasz że to co zrobił gość z samochodu na filmie jest niezgodne z przepisami?? Motorem nie jeżdżę ale jak by mnie taka sytuacja spotkała to by gość przynajmniej bez lusterka skończył.[/q

 

sa jakies nowe przepisy, myslalem ze jak cos myga na niebiesko i wyje to sie zjezdza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...