Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Prezentację i dość dużo zdjęć widziałam natomiast na zajęciach z BRD na kursie na egzaminatora :roll:

Jak chcecie to mogę Wam parę fotek wrzucić, ale uprzedzam, że to tylko dla twardzieli... bez jaj :|

 

 

ja poprosze ale moze na maila bo jak tu wrzucisz to Cie mody zjedza za ostre fotki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dluga kompilacja zdarzen drogowych.

 

http://www.funiaste.net/3868,75624,filmik.html

 

Od 3:23 rozkreca sie i jakos mniej scenek rezyserowanych.

 

Mocne! Dziś mialem jazde z L na dachu poza miastem.. i po obejrzeniu tego filmku jakoś moj zapał się ostudził. Nie to, ze miałem ochotę szarżować, czy cos... ale teraz wiem, ze jest w życiu wiele ważneijszych rzeczy niż tylko te marne 10/20 km/h więcej ktore tak na prawdę duzo nie dadzą... a mogą wiele odebrać. Musze sobie gdzies ten link zapisac i co jakis czas to oglądac!

Szerokości!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- oglądając ten filmik to nie wiadomo komu by doj#$%^ :evil:

 

Jak ja lubie te uczone dysputy w komentarzach czy to na jutubie czy innym onecie. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Z tym to prawda wielcy znawcy ;) Moim zdaniem to wina Toyoty. Bo powinien wytrąbić ich i włączyć awaryjne. Ale powiem Wam, że coraz więcej jak mam zielone to zwalniam i się rozglądam bo albo jest więcej idiot.. na drogach albo częściej teraz na nich trafiam :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...