Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze wcale to nie jest tak , że napędy spinają późno (w tym filmie widać , że Forek chwilę kreci przodem na rolkach, ale dlatego , że tył podjeżdża pod "krawężnik" i potrzeba większej mocy na tyle. Widać to w przypadku tyłu na rolkach- zero opóźnienia).

Ale Legacy, to juz chyba ma opoznienie i bez VDC by nigdzie nie pojechal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wcale to nie jest tak , że napędy spinają późno (w tym filmie widać , że Forek chwilę kreci przodem na rolkach, ale dlatego , że tył podjeżdża pod "krawężnik" i potrzeba większej mocy na tyle. Widać to w przypadku tyłu na rolkach- zero opóźnienia).

Ale Legacy, to juz chyba ma opoznienie i bez VDC by nigdzie nie pojechal...

 

Zastanawia mnie jak sprawdziłby się tam (podjazd z jednym kołem) Forek XT. Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem czekałem i się doczekałem na film z imprezy Rally Sprint 2007 Tychy -nie-ASO.pl

Oprócz filmu z obszerną relacją na CD był film tylko z moim przejazdem. No po prostu mojej radości niema końca :P oprócz podziwiania swojej jazdy można przyjrzeć się błędom. Bardzo jestem ciekawy zobaczyć filmy innych, ciekawi mnie jak przejechali poszczególne sekwencje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie... moze bylo bo nie sledze watku od poczatku.. Ale dla mnie to mistrz... Tym bardziej, ze bylem tam na starcie :)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=9-MSb-BoyO4

 

Jakis ten film dziwny, albo ktos go przyspieszyl, albo wycial czesc klatek, bo mimo sciagniecia go calego, nie ma plynnosci ruchu (widac to zwlaszcza patrzac na przemykajace tlo - drzewa/ludzi). Po drugie tego tempa nawet Kulig by nie utrzymal, no chyba ze cos u mnie z odtwarzaniem jest cos nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, Eeeeee noooo, Janusz by nie wytrzymał? Myślę, że dałby radę.

A film był już kilka razy.

 

Zubi ale on u mnie jedzie naprawde szybko, jak bys mu dal przyspieszenie normalnie x1,25 :mrgreen:

 

A teraz na powaznie, po pracy rak, stwierdzam, ze film zostal spreparowany i przyspieszony. Zreszta po komentarzach nie tylko ja tak uwazam:

"Too bad it is stepped-up. Notice how fast the arms of the driver move"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni po prostu w tej Rumunii nie wiedza gdzie stawac podczs rajdu :| http://pl.youtube.com/watch?v=zofQ6OZ60 ... re=related

 

[ Dodano: Wto Sty 22, 2008 3:43 pm ]

A tu jeszcze "Impressa Szpekke Si" :mrgreen: przeciwko "Lansa", "Enesyksar" innym ;)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=FCTVFcN_m ... re=related

 

PS przysluchajcie sie uwaznie: jakiego polskiego slowa komentator uzywa w 9 sek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie zrobił jak Poletyło na kormoranie chyba w 98. Po dzwonie w którym przejechał kibiców wsiadł w samochód i nie zapięty pogonił na start bo wydawało mu się że tam ma najbliżej. Na odcinek wystartował już Baniowski i jakimś cudem udało im się minąć. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...